Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

mm...golono i do tego chrzan lub musztarda...

to może w niedzielę w Mszanej się spotkamy :?::?::?::?::?:

Jest mała knajpka co się specjalizuje w golonkach :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Artur...no to kasujemy nasze posty o jedzeniu :decayed:

:decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:06_________________________________________________

Muszę se załatwić moderatora tego wątku to tu pozamiatam :evil:

te :baseball:

jakby nie przyjezdni to byś miał do moderowania 300 stron na krzyż :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

:palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale pogoda wieje i chłodno, do garażu Basia nie chce mnie puścić ale i tak pójdę poprawić DRL :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widać po spotach w SJZ :tongue4:

tam też tylko marudy były dlatego się przeniosłem

:cool1:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:11_________________________________________________ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widać po spotach w SJZ :tongue4:

tam też tylko marudy były dlatego się przeniosłem

:cool1:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:11_________________________________________________ :decayed:

Nie lubili Cię tam bo cały czas tylko żarcie i żarcie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale pogoda wieje i chłodno, do garażu Basia nie chce mnie puścić ale i tak pójdę poprawić DRL :naughty:

dzis jest swieto panstwo a nie koscielne wiec mozna pracowac :naughty:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:13_________________________________________________2 posty wyzej...

:polew: :polew: :polew:

a takz ciekwaosci...ciekawe jaki z Ciebie bylby Wiesku moderator :mysli::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale pogoda wieje i chłodno, do garażu Basia nie chce mnie puścić ale i tak pójdę poprawić DRL :naughty:

dzis jest swieto panstwo a nie koscielne wiec mozna pracowac :naughty:

Dlatego mam zamiar iść, tylko zastanawiam się jak podnieść silnik :mysli:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:15_________________________________________________

a takz ciekwaosci...ciekawe jaki z Ciebie bylby Wiesku moderator :mysli: :decayed

C*ujowy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co Ci podnosic silnik do DRL-ow :blink: :blink:

:mysli:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:17_________________________________________________tiaa...wszystkim i za wszystko bana bys wpier*alal :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co Ci podnosic silnik do DRL-ow :blink: :blink:

:mysli:

Mam do wymiany uszczelkę pod miską, a żeby odkręcić śruby od strony skrzyni trzeba przekręcić wałem i za koło pasowe nie bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co Ci podnosic silnik do DRL-ow :blink: :blink:

:mysli:

Mam do wymiany uszczelkę pod miską, a żeby odkręcić śruby od strony skrzyni trzeba przekręcić wałem i za koło pasowe nie bardzo

:wallbash: przerabialem ten temat ze 3 tyg temu :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co Ci podnosic silnik do DRL-ow :blink: :blink:

:mysli:

Mam do wymiany uszczelkę pod miską, a żeby odkręcić śruby od strony skrzyni trzeba przekręcić wałem i za koło pasowe nie bardzo

:wallbash: przerabialem ten temat ze 3 tyg temu :wallbash:

No tak ale Ty miałeś silnik na wierzchu a ja mam w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takz ciekwaosci...ciekawe jaki z Ciebie bylby Wiesku moderator :mysli: :decayed

C*ujowy :kox:

:gwizdanie:

może być ,że prawdę gada :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:21_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, bo jak ja mam se rece obijac... :no: nie to nie dla mnie :cool1:

odkrecic, podniesc to nie sztuka...ale tak jak mowisz ta dwumasowe ustawic :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:22_________________________________________________Qrde...zglodnialem :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, bo jak ja mam se rece obijac... :no: nie to nie dla mnie :cool1:

odkrecic, podniesc to nie sztuka...ale tak jak mowisz ta dwumasowe ustawic :gwizdanie:

Nie o ustawienie chodzi, tylko w kole zamachowym jest wycięcie żeby można było kluczem do tych 2 śrub dojść.

Silnik podnośić to tylko podeprzeć go na kole pasowym i lewarkiem w górę ale wtedy nie przekręcisz wałem, jedynie wcześniej odkręcić te śruby i wio.[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:28_________________________________________________

Qrde...zglodnialem :embarrassed:

Co lokator się upomina :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...