Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

ten preparat miażdży od Tomasza :kox::naughty:

2011_11_12_11_37_25.jpg

2011_11_12_11_44_18.jpg

Z przodu też mam takie fele ale z tyłu kurna nawet tempo nie wzięło jakiś zacieków :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

na pewno nie ja , ja to lubię więc nie mogłem napisać ,że jem bo muszę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie ja , ja to lubię więc nie mogłem napisać ,że jem bo muszę :wink4:

Pisałeś że robisz super mięcho, stary zawiodłeś mnie :kwasny:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 18:22_________________________________________________

http://www.racingforum.pl/audi-rs4-b7-t77606.html ciekawy temat rs4 b7 :decayed:to dopiero mocy nietrzyma :kwasny:

Panowie z tego co czytam i oglądam grupa VAG zakończyła robić dobre silniki ok 2005 r.

Począwszy od 2,0 TDI i wszystkimi FSI i TFSI bija rankingi awaryjności jednostek napędowych, szkoda.

Chyba trzeba będzie zmienić markę :kwasny:

[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 18:49_________________________________________________Artur uciekłeś a o żarciu cały czas nawijasz, ale jak ktoś Ci poda pod nos :cool1: cwaniak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najbardziej udany model Audi to B4 z silnikiem 1Z tylko już sylwetka się nieco zestarzała, choć tył auta dalej mi się podoba.[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 19:11_________________________________________________Jeżeli chodzi o silniki to tak jak Wiesiek pisze, od 2005 jakość mocno spadła, może za wyjątkiem nieśmiertelnego 1.9 TDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o silniki to tak jak Wiesiek pisze, od 2005 jakość mocno spadła, może za wyjątkiem nieśmiertelnego 1.9 TDI.

Te ostatnie 1,9 TDI to rodzynki, a i one nie są już takie jak do modelu B6.

VAG zszedł na psy (potwierdzone) i dla tego zastanawiam się nad inną marką ;( i to poważnie :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie mam zamiar przejść na B6 więc póki co zostaję przy Audi, a później zobaczymy :wink4: .[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 19:35_________________________________________________Krzysiek jak tam kabelek VCDS? Nie żebym już potrzebował, tak pytam z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie mam zamiar przejść na B6 więc póki co zostaję przy Audi, a później zobaczymy :wink4: .

Ja też kombinuję nad nowszym, ale nie wiem czy to będzie VAG, lubię też made in Japan :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Wam ,że jakbym miał grosik na młodsze autko(jakies b7) to bym sie zastanawial co wybrac z gamy silnikow . Nie ma audi normalnego motorka ;(.[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 19:50_________________________________________________Trzeba bedzie b6 znalezc :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 sprawa jest oczywista, ale w B7 to też bym się zastanawiał :mysli: . Artur jak dla Ciebie to tylko 3.0 TDI :wink4: .[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 19:53_________________________________________________Nooo B6 :good: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3.0 cos grzebnac przy silniku np.rozrzad to dwu miesieczny dochod Wieska wydajesz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Wam ,że jakbym miał grosik na młodsze autko(jakies b7) to bym sie zastanawial co wybrac z gamy silnikow . Nie ma audi normalnego motorka ;(.[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 19:50_________________________________________________Trzeba bedzie b6 znalezc :gwizdanie:

Wiem, dlatego lepiej B6 AVF Q + jakieś mody i wirus i jest auto bezproblemowe nieźle się zbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie mam zamiar przejść na B6 więc póki co zostaję przy Audi, a później zobaczymy :wink4: .

Ja też kombinuję nad nowszym, ale nie wiem czy to będzie VAG, lubię też made in Japan :wink4:

Wiesiek ja też, szczególnie SONY :decayed: . Tak na poważnie to też robią dobre auta, ale ja do Audi mam duży sentyment.

młodsza skoda z starszom generacją silnika z grupy VAG

Pretor w powietrzu jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilem z zarla :decayed: teraz konczy i sie sciagac "nowe" szybcy i wsciekli po polsku i bedzie mala kinomania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ,ze moj necik jest slaby bo bym tez zassal[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 20:27_________________________________________________

No powiem Wam ,że jakbym miał grosik na młodsze autko(jakies b7) to bym sie zastanawial co wybrac z gamy silnikow . Nie ma audi normalnego motorka ;(.[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 19:50_________________________________________________Trzeba bedzie b6 znalezc :gwizdanie:

Wiem, dlatego lepiej B6 AVF Q + jakieś mody i wirus i jest auto bezproblemowe nieźle się zbiera.

pożyjemy ,zobaczymy co to będzie :wink4: ,a może się okaże ,że b5 będzie w końcu normalnie jeździło i zostanie na 5 lat jeszcze :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyśpij się bo jutro to też gdzieś do 19 będziesz na nogach :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 20:58_________________________________________________ :hi::wink4:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 20:58_________________________________________________ja jeszcze w swd'u w pracy i zaraz też do domku się poprzytulać pojadę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no :wink4: ktoś na te 3 gęby robić musi :decayed:

plus V6 ,a ten pieron pije za dwóch ostatnio :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 21:06_________________________________________________no i + majstry co z nim walczą i se poradzić nie umieją :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...