Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

opłaca sie za 1000zł używany gwint FK model Silverline ma przejechane 15000

sprzedający chyba z h*ja spadł, na allegro go znalazłeś?

no na allegro :)

---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ----------

Arek a ten dół z tylnich amorów nie bedzie chyba pasował bo tam brakuje tej tulejki ,tak? to co kiedyś potrzebowałeś ze starych amorów czy bedzie pasowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

opłaca sie za 1000zł używany gwint FK model Silverline ma przejechane 15000

sprzedający chyba z h*ja spadł, na allegro go znalazłeś?

no na allegro :)

pokaż aukcje

Arek a ten dół z tylnich amorów nie bedzie chyba pasował bo tam brakuje tej tulejki ,tak? to co kiedyś potrzebowałeś ze starych amorów czy bedzie pasowac ?

przecież miałem gwint na samochodzie czyli wszystko pasuje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opłaca sie za 1000zł używany gwint FK model Silverline ma przejechane 15000

sprzedający chyba z h*ja spadł, na allegro go znalazłeś?

no na allegro :)

pokaż aukcje

Arek a ten dół z tylnich amorów nie bedzie chyba pasował bo tam brakuje tej tulejki ,tak? to co kiedyś potrzebowałeś ze starych amorów czy bedzie pasowac ?

przecież miałem gwint na samochodzie czyli wszystko pasuje:wink:

tej aukcji nie umie teraz znaleźć

ale tutaj jest nastepna Gwint zawieszenie gwintowane Audi A4 B5 FK G28 G36 (3353820089) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ale mówiłeś że ci coś nie pasuje bo nie było tej tulejki na dole czy cos takiego bo troche sie roznią te doły od normalnych amorów tzn. mocowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tej aukcji nie umie teraz znaleźć

Blant jaja sobie robie bo to była moja aukcja:decayed:

wczoraj ją usunąłem bo Matek wziął odemnie gwint.

tu masz ceny nowych gwintów serii Silverline

Tuning Shop | Gewindefahrwerk

no to licytuj

ale mówiłeś że ci coś nie pasuje bo nie było tej tulejki na dole czy cos takiego bo troche sie roznią te doły od normalnych amorów tzn. mocowania

zgadza się, w tych gwintach trzeba dorobić sobie takie małe tulejki aby wszystko idealnie pasowało. ja Matekowi dorzuciłem te moje tulejki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko gotowe :) ale powiem wam ,niewiem jak wy co jezdzicie na takich gumach(rozmiar) że łatwo wpaść w poślizg przy 80km/h jak wyprzedzałem do d*pa mi tańczyła :/ albo mam coś nie tak w aucie na 15' :) tak nie miałem :)

zdj.

2013_06_28_12_31_00.jpg

2013_06_28_12_32_40.jpg

2013_06_28_12_32_54.jpg

2013_06_28_12_33_03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blant no pięknie :wink: widze że profesjonalnie pomalowałeś też zaciski i piasty :kox:

co do poślizgów to w b6 też tak miałem przez chwilę po zmianie opon i przyczyna może być no nierówno starte opony/geometria i po prostu nie przylega Ci równo cała opona do jezdni ... Oczywiście jeśli bieżnik masz ok i opony w miarę dobrej jakości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blant no pięknie :wink: widze że profesjonalnie pomalowałeś też zaciski i piasty :kox:

co do poślizgów to w b6 też tak miałem przez chwilę po zmianie opon i przyczyna może być no nierówno starte opony/geometria i po prostu nie przylega Ci równo cała opona do jezdni ... Oczywiście jeśli bieżnik masz ok i opony w miarę dobrej jakości :wink:

no musiałem jakoś je pomalować na szybko bo wyglądały masakrycznie bo w 15' tych słoneczkach nie było ich widać to nie musiałem sie przejmować ale i tak tarcze i zaciski pójdą w piz*# bo droga hamowania przy tych teraz jest tragiczna :/

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

a opony są w dobrym stanie oraz bieżnik wiec moze to byc geometria ale czemu tak na 15' sie nie działo ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blant,a opony masz dobrze założone? masz kierunkowe opony?

kierunkowe mam dwie opony GOODYEAR exellence 225/40R18, są z przodu ,a z tyłu są normalne

---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:58 ----------

Ładnie Blant :wink: Co dalej w planach?

no chciałbym go obniżyć a dalej to bede musiał heble zmienić i później silnikiem sie zająć powoli :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kamieniu jest typek, który robi programy dla klekotów. Znany na kilku forach VAG i bierze dość mało. Jak chcesz to na PW dam ci namiar bo sam sie wybieram jak ogarne gwint i koło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

moj kolega z pracy robił program właśnie w kamieniu - i jak zawsze byłem tylko i wyłącznie za Aligatorem :decayed: tak teraz sam brata namawiam żeby program zrobił w Kamieniu :wink: bo kasę na serio bierze marną a gotowców nie wgrywa i program dopasowuje pod autko:wink:

Blant napisałem Ci jeszcze że miałem to samo - opony musiały mi się dotrzeć i po jakimś czasie było już ok:wink: co prawda mnie na mokrym nie nosiło tylko przy serio dużych prędkościach i szybkich zakrętach czułem po prostu że tył był niestabilny i lekko mi uciekał, po jakimś czasie to zmalało prawie do zera a kiedy wymieniłem opony na poprzednie to zupełnie zniknęło. Spróbuj jeszcze zamienić koła przód z tyłem :wink:

Mogło byc tak że na tych kołach jeździł ktoś na obniżonym zawieszeniu (np na gwincie) a w takim przypadku bieżnika ubywa bardziej od środka bo kąty są inne a teraz jak Ty je założyłeś to na wysokim zawiasie koło jest prosto i na zakrętach opona trzyma Ci tylko na 3/4 czy np na połowie bieznika :eusathink: Przód dotrze się szybko ale tył powoli bo jest lekki...

:eusathink: a jakie opony masz na tyle? Może to jakiś noname który ma słabe trzymanie w zakrętach/na mokrym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaczek udziela sie nawet na tym forum, ma swoją hamownie. Blant jakbyś był chętny możemy sie zgadać i ogarnąć temat we dwóch. Może urwiemy na jakąś flache :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

siemka mam pytanie był ktoś - Rodzinny Park Atrakcji w Rybniku warto się tam z dzieciakiem udać ???

jeśli oczekujesz Disney Land'u to wrócisz z tamtąd niezadowolony ale zawsze dla dzieci to coś nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaczek udziela sie nawet na tym forum, ma swoją hamownie. Blant jakbyś był chętny możemy sie zgadać i ogarnąć temat we dwóch. Może urwiemy na jakąś flache :wink:

a ile mniej wiecej bierze? bo bede musiał podliczyc czy kasy mi starczy na inne mody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...