Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Moja 1,9 TDI Black mat po programie,pełny przelot... (Nowe zdjęcia)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PRZED

A_9Ei.jpg

4CPdi.jpg

Wyposażenie:

- 6x airbag

- ABS + ESP

- podłokietnik przód, tył

- klimatronik 2-strefowy

- domykanie szyb z pilota i kluczyka

- podgrzewane fotele

- wnętrze auta oświetlane żarówkami LED

- xenon

- felgi RS4 18'' opony Vredestein Ultrac Sessanta 225/40

TERAZ

przodsm.jpg

srodekai.jpg

srodek2b.jpg

tylvg.jpg

tyl2g.jpg

71875026.jpg

80240284.jpg

29082486.jpg

82377569.jpg

73763720.jpg

dsc0098out2.jpg

WERSJA ZIMOWA :naughty:

dscn2461n.jpg

dscn2464m.jpg

dscn2465u.jpg

dscn2466tw.jpg

dscn2473.jpg

dscn2476gk.jpg

dscn2477c.jpg

dscn2478s.jpg

zegarki.jpg

Modyfikacje:

-malowanie całego auta (czarny pół mat)

-wymiana zderzaków (dokładka: -przód b8; -tył zderzak 1.8T; lista S-line na bagażniku)

-lampy LED tył

-podwójny wydech (pełny przelot z nierdzewki - 2,5 cala bez tlumików)

-zmiana programu komputera (doładowanie podniesione do 1.7 bara; wyłączony zawór EGR, podniesienie momentu obrotowego, moc w granicach 180KM)

-zegary AutoGauge (boost, temperatura oleju)

-...

Opublikowano

elegancko ale napisz cos wiecej o tym aucie,wiecej zdjec jakie plany,ja bym zaczal od pomalowania dokladek w kolor nadwozia

Opublikowano

No ciekawie wyglada ,ale jak wyzej napisane ,moglbys cos wiecej sie wysilic z opisem :cool1:

Odemnei pytanko gdzie i za ile sciemniales szybki. :mysli:

Opublikowano

fakt, jest bleck :good:

Opublikowano

fajna furka...ale więcej fotek...przede wszystkim wnętrza...dokładki w kolor to podstawa..no i ja bym w atrapie pomalował ten chrom na ''bleck'' :>matt szybki fajnie ściemnione

Opublikowano
  • Autor

póki co tylko na pytanie odpowiem... ogólny koszt przyciemnienia to 500 zł a robiłem to w Rybniku jak coś mogę dać namiary...tylko z Policja miewam nieprzyjemności :gwizdanie:

więcej fotek i opis wkrótce

Opublikowano

a jaka folia 35%, 20%?

Opublikowano

Fajna czarna B6 :wink4: więcej fotek wrzuć dodaj opis i będzie git :hi: folia zapewne 35 % nałożona tak mi się wydaje

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

o ile pamiętam to tył jest 90% a przód 70% :cool1:

[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 16:32_________________________________________________update wyzej

Opublikowano

wygląda niezle..ale cyknij fotke w kolorze i pełnym świetle żeby było ten matt widać..jestem ciekaw jak to wygląda

Opublikowano

Powiedz mi jak z dzwiekiem wydechu-jest bardzo glosno?bo tez przymierzam sie do takiego,ciagnoles 2.5 cala od samej turbiny?

Opublikowano
  • Autor

za flanszą umiesciłem tylko złacze elastyczne (20cm) i pozniej juz tylko goła rura :)

dzwięk bardzo ciekawy mimo ze w srodku trochę głosno ale mnie sie podoba...

pozdrawiam[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 12:23_________________________________________________a co do zdjęć to poczekam na lepsza pogode i zrobie pare fotek...

Opublikowano

na glebe ją :good:

Opublikowano
  • Autor

Gleba na wiosne czeka :cool1:

Opublikowano

po "starej" audi tylko alu zostało :D to już jesteś trzeci na forum :hi:

Opublikowano

bardzo zacnie sie prezentuje no te ramki pod tablice nie pasuja :thumbdown: identycznie jak u mnie :embarrassed: trzeba z nimi wylot zrobic i mi osobosci brewki sie nie podobaja ale to kwestia gustu ale ogolnie furka :good: super :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

felgi też bedą co najmniej odświeżone :gwizdanie:

Opublikowano

mozesz mi powiedziec czy jest duzy problem z montazem i podlaczeniem zegarow boost i temp?

Opublikowano

zdecydowanie teraz bym wywalil ten chrom z grillow i tylnej listwy w klapie,wywalic brewki i zglebowac,pomysl tez nad koncowkami wydechu najlepiej 90 mm ,ogolnie fura w tym macie jest :kox: ma potencjal :naughty:

Opublikowano
  • Autor

mozesz mi powiedziec czy jest duzy problem z montazem i podlaczeniem zegarow boost i temp?

trochę zabawy jest... tym bardziej jak robisz to pierwszy raz :gwizdanie: wiecej czasu poświęciłem jednak na zrobienie ramki pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.