Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANB] Czarne Quattro 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo fajne auto, mocy pod dostatkiem no i :quattro:

Co do spojlera to mam taki sam tylko na srebrnym aucie i również uważam że wygląda bardzo fajnie.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kilka nowych fotek: :kox:

imgp2068i.jpg

imgp2063.jpg

imgp2077o.jpg

imgp2061c.jpg

imgp2094.jpg

imgp2059m.jpg

I pierwsze próby z dłuższym czasem - niestety sam byłem i nie udało mi się uzyskać efektu jaki chciałem :( Ale następnym razem wezmę pomoc :)

imgp2097.jpg

imgp2108b.jpg

imgp2127.jpg

Dodatkowo autko dostało grzane lustra z nowymi wkładami - ładnie grzeją :)

Zregenerowałem odbłyśniki od xenonu - różnica kolosalna - teraz mam dzień przed autem :)

Opublikowano
imgp2061c.jpg
Super fotki :brawo: tą bym wystawił jako propozycję do kalendarza :thumbup:
Opublikowano

Piekna czarna zadbana coz wiecej chciec

Niech sie sprawuje dobrze jak najdluzej

Opublikowano

Super zdjęcia :good:

Auto też piękne :kox:

Opublikowano

Foteczki rewelacja :notworthy:

Opublikowano

fotki :kox: daj jakąś do kalendarza, na luty 2010 była moja fota jako główna :)

znowu mi się łezka zakręciła :wink4:

płynu do sprysków dolej :decayed:

Opublikowano

siema mam pytanko do was,czy od 2000 roku dawali te białe podświetlenie na zegarach???????Jak to jest bo ja mam 99r ale mam na czerwono wszystko. Białe wygląda o wiele wiele ładniej!

Opublikowano

Ładne foty :good:

Masz zawias 1BE bo moja jakoś niżej siedzi :mysli:

Opublikowano
  • Autor
imgp2061c.jpg
Super fotki :brawo: tą bym wystawił jako propozycję do kalendarza :thumbup:

Dzięki :) Wysłałem zgłoszenie na Październik.

Ładne foty :good:

Masz zawias 1BE bo moja jakoś niżej siedzi :mysli:

1BE na 100% :) Miałem przygodę jak założyłem na tył sprężyny standardowe i miałem allroada :D Może masz 1BV? Ze zdjęć u Ciebie ciężko wywnioskować jak stoi...

Opublikowano

1BE na 100% :) Miałem przygodę jak założyłem na tył sprężyny standardowe i miałem allroada :D Może masz 1BV? Ze zdjęć u Ciebie ciężko wywnioskować jak stoi...

Skoro masz 1BE to ja muszę mieć coś innego bo u mnie niżej siedzi.Po za tym przód mam niżej niż tył :mysli:

Opublikowano

Może masz już po prostu bardziej uklepane :wink4: Chyba nie wierzycie, że fabryczne springi 1BE dalej mają -20mm po 10 latach :cool1:

Opublikowano
  • Autor

A ile mogą mieć?:D -25mm? Wydaje mi się, że sprężyna jakoś mocno nie siada... Choć trochę na pewno :)

Opublikowano

No nie żartuj sobie :cool1: To jest jeden z mitów, gdzie ludzie szukają używanego 1BE sądząc, że auto siądzie o -20 względem nowej serii (czasem liczą od tego co sami mają :wink4:).

Moje 10kkm springi -35 siedzą wyżej niż kolegi 1BE siedzące w aucie od nowości.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ale Twoja i tak siedzi niżej od mojej :):good:

Ale na następny rok jak fundusze pozwolą szukam gwintu i może 18" :)[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 16:17_________________________________________________Nowe zdjęcia w pierwszym poście :)

Opublikowano

nice foty :good:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :)

Ale fajniejsze od zdjęć jest prowadzenie po pełnym błocie Quattro, zero problemów, gdzie inni stali ;] A jak jechali szybciej żeby "się przebić" to latali po całej drodze :D

Opublikowano

foty piękne :kox:

auto też i QUATTRO :good:

Opublikowano

aleś ubłocił furę :decayed:

fotki :kox:

Opublikowano

Super sesja w warunkach gdzie :quattro: czuje się najlepiej :kox:

Bardzo podoba mi się Twoja franca :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.