Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zmija luz...szanuje Real tylko rozpię..-la mnie to że nie potrafią budować drużyny stopniowo tylko nabiorą kredytów i wielki SZAŁ PAL...taka jest prawda i niech mi ktoś powie że nie :)

I tu Cie mam :evil2:

Aktualny team Realu budowany jest conajmniej od dwóch sezonów... :naughty:

Fakt że to budowanie im trochę przypadkiem wyszło, ale wyszło :rolleyes:

Real ma właśnie taką politykę transferową, a nie inną.

Czasem tylko nie rozumiem dlaczego zawodnicy przechodzą do tej drużyny.

Dwa lata temu myślałem, że taki: KAKA będzie dzielił i rządził w Hiszpanii, a tu wielka lipa :blink:

Takich zawodników jest w tej drużynie co sezon kilku :gwizdanie:

Oj szkoda Kaki, szkoda...

Ale skoro Ronaldinho odnalazł się w końcu w Milanie to może i Kaka zatrybi w Realu :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zatrybi :wink4: jest kilka takich przykładów, że klasowy czy też bardzo dobry zawodnik odnajduje się w nowym klubie dopiero np. w 2 lub nawet 3 roku gry w tym klubie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Chciał tak i mu wyszło :naughty:

Opublikowano

USA - Polska 0-2 :kox:

:polew:
Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

to się nazywa wiara :polew:

Opublikowano
  • Autor

zawsze :pali:

Opublikowano

ja tam bardziej realistą jestem :sarcastic: i wole być w razie czego miło zaskoczony....bo nie ukrywam że zwycięstwo polaków byłoby zaskoczeniem :kox:

Opublikowano
  • Autor

Hehe jakbyśmy grali na kasę to by ta moja wiara się szybko skończyła :naughty:

Opublikowano

Roni zatrybil w Mialnie :mysli: :mysli: gra na 60-70% swoich mozliwosci w porownaniu z jego poprzednia gra nei wydaje mi sie zeby dobrze trybil... Miewa przeblyski zagra dobrze 5 meczy czasem 8 meczy w sezonie a tak pozatym zabardzo sie nie wyroznia. Oczywiscie wciaz ma te swoje genialne zagrania ale ten geniusz widac coraz mniej.

Na Kake bym nie liczyl Ozil wygryzl go ze skladu na dobre.

Opublikowano
  • Autor

Jak przychodził do Milanu był w zdecydowanie gorszej formie...

Fakt, to już nie ta sama gra jak za dobrych czasów w Barcie i raczej do tego już nie wróci...

Opublikowano

niestety....brazylijskie gwiazdeczki tracą błysk w ekspresowym tempie

era brazylijczyk=super talent dobiega końca

Opublikowano

bo chlopaki z Realu tez sa dobrzy ale juz w INNYCH druzynach:)

hmmmm Robben ,Sneider :naughty:

oni ,akurat nie sa wychowankami Realu :naughty:

nie chodzi o wychowanków ale o "wielkie niewypalone transfery" Realu :gwizdanie:

no mi chodzilo o chlopakow z Realu: Mata, Soldado itp :)

Kaka podobno ma wrocic do Milanu! Ronnie ma odejsc do "Beckhama" i mu miejsce zrobic:)

Opublikowano
  • Autor

Ale Węgrzy dają :kox:

Macedonia też nieźle idzie...

Wyniki live macie w lidze typerów :cool1:

Opublikowano

to się nazywa wiara :polew:

raczej naiwność :naughty:
Opublikowano

ogląda ktoś na żywo mecz polaków?? o 2 w nocy :mysli:

Opublikowano

ogląda ktoś na żywo mecz polaków?? o 2 w nocy :mysli:

ja pewnie jak nie będę mógł spać to zobaczę :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.