Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przede wszystkim jak już to o tym wcześniej pisaliśmy to powinno się zacząć od porządnego zaplecza treningowego, później konkret sztab trenerski i skauting - wyniki same przyjdą :)

:good:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

...

Tylko musimy tego chcieć... Przykład Petrescu, który teoretycznie tylko w Wiśle Sobie nie poradził

bo oprócz umiejętności to trzeba mieć jeszcze kogo szkolić :decayed:

z Polskimi trampkarzami to tak jakbyś rozmawiał do kamienia :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

...

Tylko musimy tego chcieć... Przykład Petrescu, który teoretycznie tylko w Wiśle Sobie nie poradził

bo oprócz umiejętności to trzeba mieć jeszcze kogo szkolić :decayed:

z Polskimi trampkarzami to tak jakbyś rozmawiał do kamienia :polew: :polew: :polew:

No tam podobno był problem za ciężkich treningów... :gwizdanie:

Opublikowano

:decayed:

podliczaj LT :good:

Opublikowano

...

Tylko musimy tego chcieć... Przykład Petrescu, który teoretycznie tylko w Wiśle Sobie nie poradził

bo oprócz umiejętności to trzeba mieć jeszcze kogo szkolić :decayed:

z Polskimi trampkarzami to tak jakbyś rozmawiał do kamienia :polew: :polew: :polew:

No tam podobno był problem za ciężkich treningów... :gwizdanie:

a później naszych łapią skurcze w 70 min :polew:

z zagranicznych trenerów, którzy pracowali z naszymi kopaczami, najbardziej cenię Leo :)[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 19:53_________________________________________________

:decayed:

podliczaj LT :good:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

podliczaj LT :good:

:ssij:

Jutro :decayed:

Ale już na poważnie...

Właśnie wstałem i zaraz jadę pić, jutro mam dzień wolny to przysiądę do tego i od razu wstawię zestaw na week - będzie kilka fajnych meczyków :naughty:

Opublikowano

to tak jakby Żurawski w Legi kończył :kox:

Opublikowano

:decayed:

podliczaj LT :good:

:ssij:

Jutro :decayed:

Ale już na poważnie...

Właśnie wstałem i zaraz jadę pić, jutro mam dzień wolny to przysiądę do tego i od razu wstawię zestaw na week - będzie kilka fajnych meczyków :naughty:

to jak bedziesz na kacu, to licz na kalkulatorze i przelicz to dwa razy :wink4:

:polew:

Opublikowano

:decayed:

podliczaj LT :good:

:ssij:

Jutro :decayed:

Ale już na poważnie...

Właśnie wstałem i zaraz jadę pić, jutro mam dzień wolny to przysiądę do tego i od razu wstawię zestaw na week - będzie kilka fajnych meczyków :naughty:

taa na kacu wyniki popieredlisz i Stanleya wyprzedzisz jeszcze :decayed::kox:

Opublikowano

To tak jak by Ryan Giggs zakończył kariere w Manchesterze City albo Raul w Barcelonie... :wallbash:, albo Xavi w Realu...

W jaki sposób Real zachował się wobec Raula to szkoda gadać... Wcześniej ich nie lubiłem, ale za takie zachowanie ich nie nawidze... :sick3:

Opublikowano

Del Piero a nie Raula :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to jak bedziesz na kacu, to licz na kalkulatorze i przelicz to dwa razy :wink4:

:polew:

taa na kacu wyniki popieredlisz i Stanleya wyprzedzisz jeszcze :decayed::kox:

Na jedno piwko jadę :decayed:

W jaki sposób Real zachował się wobec Raula to szkoda gadać...

W jaki :?:

Gutiego też źle pożegnali :?:

Opublikowano

nie zapominajmy, że Milan to piłkarski Dom Spokojnej starości --> czytaj Maldini(ponad 40lat) Nesta :wink4:

to może i mnie wezmą za 10 lat :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

nie zapominajmy, że Milan to piłkarski Dom Spokojnej starości --> czytaj Maldini(ponad 40lat) Nesta :wink4:

to może i mnie wezmą za 10 lat :polew:

nie da rady bo jesteś PL :tongue4:

Opublikowano

nie zapominajmy, że Milan to piłkarski Dom Spokojnej starości --> czytaj Maldini(ponad 40lat) Nesta :wink4:

to może i mnie wezmą za 10 lat :polew:

nie da rady bo jesteś PL :tongue4:

:bag:

byłbym chyba pierwszym polakiem w AC Milan :decayed:

PS. moge grać za darmo, dorobiłem już w naszej A-klasie :polew:

Opublikowano

nie zapominajmy, że Milan to piłkarski Dom Spokojnej starości --> czytaj Maldini(ponad 40lat) Nesta :wink4:

to może i mnie wezmą za 10 lat :polew:

nie da rady bo jesteś PL :tongue4:

:bag:

byłbym chyba pierwszym polakiem w AC Milan :decayed:

PS. moge grać za darmo, dorobiłem już w naszej A-klasie :polew:

Drugim :naughty:

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne/wloska/news/polak-w-kadrze-ac-milan,1275844,102

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.