Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Gość -makaveli-

większość co napisałem padło z ust samego zainteresowanego :cool1:

prawdy nigdy się nie dowiemy :confused4:

wiem że były procesy w sprawie wymuszenia przez Nike występu w finale France 98, zakończenia sprawy nie znam :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 14:42_________________________________________________

Mysle ze jesli chodzi o ten Rynek Pirelli i Ronaldo to mocno naciagana historia...

oto dlaczego potrzebowali Ronaldo :cool1:

3793773277_969ac947f2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

co tam Ronaldo... :tongue4: Jutro jest mega mecz Arsenal-Barcelona.Graja moje dwie ulubione drużyny o to gwarantuje cudowny ofensywny futbol które te zespoły preferują :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie wygra Barca...a szkoda :naughty:

Szczęsny jutro bedzie miał mnóstwo pracy i okazji do wykazania się :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo kto wygra. Sercem jestem z Barcelona , ale pilka jest nie przewidywalna a Barca ma zawsze najslabszy luty . Mysle ze bedzie remis z lekkim wskazaniem na Arsenal a w rewanzu ich Barca zmiecie na Camp Nou . Jak Blaugrana jest w formie to nie widze przeciwnika dla nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

pewnie wygra Barca...a szkoda :naughty:

Szczęsny jutro bedzie miał mnóstwo pracy i okazji do wykazania się :decayed:

na pewno wypadnie dobrze,ma chłopak charakter na światowy poziom :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czasach gry w PSV faszerowali Go sterydami na skutek czego jego organizm w szybkim tempie przybrał masy mięśniowej

a ja sie dziwie czemu niektorzy pilkarze tacy przypakowani sa mimo ze duzo biegaja :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki. Ronaldo też jest jednym z najbardziej zdradliwych piłkarzy (Barcelona -> Inter -> Real Madryt -> AC Milan), dla których wyłącznie liczy się kasa. Może grał bardzo dobrze w piłke, ale jakoś nigdy za nim nie przepadałem. Szczerze to cenie sobie bardziej Romario. Duet Saviola - Kluivert w Barcelonie też się sprawdził. Jest też Figo (Barcelona -> Real Madryt), Ibrahimovic (Juventus -> Inter -> Barcelona -> Milan), Torres (Liverpool -> Chelsea), Tevez (Manchester Utd -> Manchester City). W Polsce Łukasz Surma (Wisła Kraków -> Legia Warszawa). Znalazło by się pewnie więcej. Tak jak kilka miesięcy temu AC Milan chciał Del Piero :polew: :polew: :polew:. Del Piero mógł by zagrać w AC Milanie, ale w FIFE albo PESie. Del Piero i Buffon są bardzo przywiązani do klubu i szanują swoich fanów. Nawet zostali w Juve po niesłusznej degradacji do Serie B :hi::notworthy:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-
Roberto Carlos przyjął ofertę Anżi Machaczkała i związał się z rosyjskim klubem. Brazylijski obrońca podpisał 18-miesięczny kontrakt.
:wallbash:

to już bardziej honorowe byłoby zakończyć kariere :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce Łukasz Surma (Wisła Kraków -> Legia Warszawa)

No ten transfer to akurat chyba mocno Wam siadł na psychice :kox::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :polew::naughty:, po prostu dobra pamięć. Przeciętny piłkarz jak dla mnie. [br]Dopisany: 15 Luty 2011, 20:43_________________________________________________Dzisiaj mecz LM Arsenal - Barcelona o 20:45 :decayed::naughty: Kto będzie oglądał? Duża szansa dla Szczęsnego na pokazanie swoich umiejętności z bardzo silnym rywalem :good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :polew::naughty:, po prostu dobra pamięć. Przeciętny piłkarz jak dla mnie. [br]Dopisany: 15 Luty 2011, 20:43_________________________________________________Dzisiaj mecz LM Arsenal - Barcelona o 20:45 :decayed::naughty: Kto będzie oglądał? Duża szansa dla Szczęsnego na pokazanie swoich umiejętności z bardzo silnym rywalem :good:.

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najsłabszym ogniwem w tym meczu jest sędzia główny :facepalm: .... i komentator :thumbdown:

ładny szybki mecz, fajnie się ogląda

jak dla mnie mecz na remis :wink4:[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 22:12_________________________________________________wykrakałem :wstydliwy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fucking arsenal czulem ze wyrownaja , blad valdesa :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykrakałem :wstydliwy:

:D

weź wykracz mi jeszcze numery w totka :kox:[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 22:24_________________________________________________

2:1 :gwizdanie:

yeahbunny :shocked: to już nie jest śmieszne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki. Ronaldo też jest jednym z najbardziej zdradliwych piłkarzy (Barcelona -> Inter -> Real Madryt -> AC Milan), dla których wyłącznie liczy się kasa. Może grał bardzo dobrze w piłke, ale jakoś nigdy za nim nie przepadałem. Szczerze to cenie sobie bardziej Romario. Duet Saviola - Kluivert w Barcelonie też się sprawdził. Jest też Figo (Barcelona -> Real Madryt), Ibrahimovic (Juventus -> Inter -> Barcelona -> Milan), Torres (Liverpool -> Chelsea), Tevez (Manchester Utd -> Manchester City). W Polsce Łukasz Surma (Wisła Kraków -> Legia Warszawa). Znalazło by się pewnie więcej. Tak jak kilka miesięcy temu AC Milan chciał Del Piero :polew: :polew: :polew:. Del Piero mógł by zagrać w AC Milanie, ale w FIFE albo PESie. Del Piero i Buffon są bardzo przywiązani do klubu i szanują swoich fanów. Nawet zostali w Juve po niesłusznej degradacji do Serie B :hi::notworthy:.

Ronaldo nie przechodzil bezposrednio do wrogich klubow to po 1

po 2 podales pilkarzy ktorzy mozna powiedziec od dzieckaa graja w swoich klubach a Ronaldo to Zwykly biedny brazylijczyk nigdy na zaboj ne kochal swojego klub w ktorym gral:) uklad byl prosty ON strzela a KLUBY placa:)) a ze strzelac potrafil to kazdy wie :cool1: :cool1: Najlepszy napastnik w historii futbolu!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...