Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sędzia mameja że szok :wallbash:

2x pomylił piłkarzy przy kartkach :wallbash:

mecz ogólnie cienki :thumbdown:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sędzia mameja że szok :wallbash:

2x pomylił piłkarzy przy kartkach :wallbash:

mecz ogólnie cienki :thumbdown:

śmiechu warte :polew:

a ci sędziowie za linią końcową to potrzebni jak ku*wie majtki :gwizdanie:

Opublikowano

a ci sędziowie za linią końcową to potrzebni jak ku*wie majtki :gwizdanie:

jednak się przydał ten jeden, bo zauważył że piłka jest kilka milimetrów od linii 5-tego metra :polew:
Opublikowano

ładna akcja Lecha i gol :naughty:

Opublikowano

jest dobrze (mówie o wyniku),mimo słabej gry :good:

Opublikowano

ładna akcja Lecha i gol :naughty:

No przy tak cienkiej postawie to jest cud! :naughty: Ale bramka jest. :good:
Opublikowano

oceniając mecz z perspektywy przerwy zimowej to nie jest źle :good:

teraz na remis w Bradze :naughty:

Opublikowano

Słabiutko ale dobrze, że wygrana. :naughty:

Opublikowano

wygranych się nie sądzi,jak często mawia Mateusz Borek :kox:

Opublikowano

wygranych się nie sądzi,jak często mawia Mateusz Borek :kox:

:wink4: No nikt tego nie będzie pamiętał w jakim stylu była wygrana za jakiś czas oby tylko nie zabrakło na rewanż... :mysli:
Opublikowano

Lecce 2:0 Juve... ;( :confused4:. Tragedia..., a już myślałem, że będzie lepiej...

Opublikowano

Lecce 2:0 Juve... ;( :confused4:. Tragedia..., a już myślałem, że będzie lepiej...

zbyt pewni byli po zwyciestwie z interem :thumbdown: dla mnie trener do wymiany bo druzyna gra piach

Opublikowano

Ogląda ktoś FCB? :kox:

Opublikowano

Nie wiem czy oglądaliście, ale dziś był piękny wynik w Poznaniu :>

W Pucharze Polski oczywiście.

flaga.gif

Opublikowano

ale Roma dała ciała :polew:

z 3:0 na 3:4 :polew:

Opublikowano

Lecce 2:0 Juve... ;( :confused4:. Tragedia..., a już myślałem, że będzie lepiej...

zbyt pewni byli po zwyciestwie z interem :thumbdown: dla mnie trener do wymiany bo druzyna gra piach

Zarząd i trener do wymiany. Guus Hiddink i Moggi jedyny ratunek. Mieli kupić Edina Dzeko, Neymara, a kupili dziadków... :wallbash::kwasny::disgust:. Ostatnio czytałem, że są zainteresowani Jeffersonem Farfanem, nawet... Andream Pirlo... :rolleyes:. Wszystko się zaczęło pieprzyć jak kontuzji nabawił się Fabio Q... ;( :confused4:... Aż przykro patrzeć to co się dzieje...

Opublikowano

Ogląda ktoś FCB? :kox:

ja ogladalem , dobrze weszli w mecz potem za bardzo uwierzyli w wynik . Pozniej jak dostali bramke od 70min zaczeli grac jak trzeba. Iniesta czarowal dzis , Messi mial dobra koncowke ale ogolnie gral slabo jak na niego.

Opublikowano

Tez ogladalem.

Poczatek i koniec piekny mecz :kox: :kox:

Reszta srednia.Messi w sumie slabo dzisiaj.

No i sie ucieszylem,bo moj faworyt Pinto na bramce :decayed:

Opublikowano

Arsenal opierdolimy jak paczke draży i będzie git :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 23:15_________________________________________________jak widze Keite to mam wrażenie, że jakiś masaj biega po boisku.....tylko mu dzidy brak :decayed:

Ale ogólnie widać, ż Barca z dołka wychodzi :cool1: :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.