Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oj bedzie ciężko :decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Intero wpierdzielo :kox::polew: i tak ma być. 3:0 od Milanu :hi:.

Opublikowano

Intero wpierdzielo :kox::polew: i tak ma być. 3:0 od Milanu :hi:.

:kox: :kox:

do końca ligi jeszcze 8 kolejek ( nie licząc 30ej) więc do rozdania 24pkt. Jak Barca wygra dzisiaj z Villarealem to będzie miała 8pkt. także nie jest to jeszcze tak dużo żeby mówić o mistrzostwie. Dzisiaj będzie ciężki mecz, przewiduję remis.

zapomniałeś,że to FCB i oni z rąk napewno tego nie wypuszczą

Opublikowano
  • Autor

Legia przegrała u siebie z Ruchem... :gwizdanie: :witch1:

''

2:3 i pięknie niebiescy :)

Przebudzenie Polonii W. :naughty: :naughty: :naughty:

Real solidnie przepierdolił :kox:

Nieźle dali doopy :lol1:

Real Madryt to marny klubik, który lubi przepłacać za piłkarzy, którzy po jakimś czasie odchodzą za marne grosze i forma wraca np. Robben w Bayernie, Sneider w Interze czy Van Der Vaart w Totenhamie...

W ostatnich kilku latach dostawali od Juve, a w jednym z meczów Del Piero dostał owacje na stojąco :hi:.

No to żeś sie popisoł :rolleyes:

Intero wpierdzielo :kox::polew: i tak ma być. 3:0 od Milanu :hi:.

A jednak potrafisz mądrze prawić :kox:

Opublikowano

Szybko się zrehabilitowałem... :decayed:

Opublikowano

polecam mecz który właśnie sie zaczął Barca vs Villarreal :decayed:

oj bedzie ciężko :decayed:

Ciężko ale 0:1 i 3 pkty! :kox::good: :good:

Opublikowano

Za tydzień Bosquets. Valdes, Messi odpoczną z Almeria i na GD pojadą znowu po realu :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Za tydzień Bosquets. Valdes, Messi odpoczną z Almeria i na GD pojadą znowu po realu :kox: :kox: :kox: :kox:

i może mourinho wróci na wyspy :kox:

Opublikowano

Jestem za bo w Hiszpani 2-óch pajaców na posadach trenerskich to za dużo :kox:

Unaj Emery wystarczy :tongue4:

Opublikowano

Jestem za bo w Hiszpani 2-óch pajaców na posadach trenerskich to za dużo :kox:

pewnie jakby został trenerem barcy to sikałbyś za nim w majty (za Murinho) :gwizdanie:
Opublikowano

Jestem za bo w Hiszpani 2-óch pajaców na posadach trenerskich to za dużo :kox:

pewnie jakby został trenerem barcy to sikałbyś za nim w majty (za Murinho) :gwizdanie:

Zamilcz :evil:

Nie lubie pajaca...

W Barcy był asystentem Sir. Bobbiego Robsona ale odkąd go znam nie lubie dziada za jego zarozumiałosć i jego prowokacje

A po drugie kolego jakbys był kibicem to byś tego nie napisał bo jakim cudem Mou pasowałby do stylu Barcy???? :shocked::mysli:

Kozak jesteś i nie zaczynaj :decayed:

Opublikowano

Wg mnie Barca na takim poziomie zagra ewentualnie jeszcze jeden sezon.

Ma zmian i sie wypala tak jak kiedys.

Osobiscie ich nie trawie,a raczej ich kibicow... :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

Ma zmian i sie wypala tak jak kiedys.

Kiedyś było gorzej, ale od dwóch sezonów jest super, Real od kilku lat nic nie wygrywa i nie może wrócić do poziomu prawdziwych Galacticos z dawnych lat.

Osobiscie ich nie trawie,a raczej ich kibicow... :sick3: :sick3: :sick3:

Znasz osobiście chociaż jednego kibica?

Opublikowano

Znam i tu wielu.

A co to ma do rzeczy?

Opublikowano
  • Autor

Real od kilku lat nic nie wygrywa i nie może wrócić do poziomu prawdziwych Galacticos z dawnych lat.

Weź pod uwagę że ta drużyna buduje się praktycznie co roku od nowa...

Jak nie będzie teraz roszad to myslę że następny sezon będzie zdecydowanie bardziej galaktyczny...

Ale nie może być więcej jak max. dwie zmiany...

Opublikowano

Teraz galaktyczna jest Barca :naughty:

Opublikowano

real przegral :notworthy: :>

Opublikowano

real przegral :notworthy: :>

:good: :oklaski:

Opublikowano

Juve Juve Juve!!! :decayed::naughty:.

AS Roma 0:2 Juventus :hi:

Opublikowano

:oklaski: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.