Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

formalność :decayed:

no to czekamy na finał :kox:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i za to kocham tą ligę - graj facet, aż usłyszysz koniec :wink4:

Opublikowano

Ładny mecz :good:

Najlepszy był "Anderton" jak przez cały czas na Andersona mówił komentator :polew:

No i news bramkarz Schalke ma tyle samo asyst w Bundeslidze co Kuba Błaszczykowski :gwizdanie:

Opublikowano

Ładny mecz :good:

Najlepszy był "Anderton" jak przez cały czas na Andersona mówił komentator :polew:

No i news bramkarz Schalke ma tyle samo asyst w Bundeslidze co Kuba Błaszczykowski :gwizdanie:

no kutwa, oniemiałem - tzn ile ??

Opublikowano

Ładny mecz :good:

Najlepszy był "Anderton" jak przez cały czas na Andersona mówił komentator :polew:

No i news bramkarz Schalke ma tyle samo asyst w Bundeslidze co Kuba Błaszczykowski :gwizdanie:

no kutwa, oniemiałem - tzn ile ??

Nie wiem i nie chce mi się sprawdzać ale mówił o tym przy świetniej grze Neuera nogami :decayed:

Opublikowano

4 Asysty Nojera

Opublikowano

4 Asysty Nojera

No to zdaniem komentatora tyle też ma Kuba :chytry: ale ten sezon nie jest w jego wykonaniu najlepszy :no:

Opublikowano
  • Autor
14mb1hf.jpg
Opublikowano

14mb1hf.jpg

:polew: co to qr.wa jest ? :blink:

Opublikowano
  • Autor

mandat karny :naughty:

Opublikowano

mandat karny :naughty:

ładny, jeżeli to stało się naprawdę to szacun :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Prawdziwy... To ta cała akcja "zero tolerancji" czy jakoś tak...

A tak z ciekawości to ciekawe co krzyknął...

Ja stawiam: k**wa, ale zj***ł :kox:

Opublikowano

Prawdziwy... To ta cała akcja "zero tolerancji" czy jakoś tak...

A tak z ciekawości to ciekawe co krzyknął...

Ja stawiam: ku***, ale zj***ł :kox:

albo jeden z hymnów stadionowych:

1. zawsze i wszędzie....

2. PZPN, PZPN....

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zapewne, ironizowałem :tongue4:

Opublikowano

Wstyd, wstyd, wstyd :wallbash::kwasny::disgust::angry:. Gdzie ta Polska kiedy grała z Portugalią jak równy z równym, a Ich gra cieszyła oko? Czy te czasy kiedykolwiek wrócą? Leo wróć... Marcelo Lippi jest bezrobotny :przebiegly:.

Nikt nie chce grać z Polską:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/euro2012-test/kolejny-rywal-odrzucil-propozycje-nikt-nie-chce-gr,1,4262600,wiadomosc.html

Opublikowano

niech wezmą to euro bo wstyd jeszcze gorszy będzie jak kibice będą musieli spać na dworcach (brak hoteli),jeździć polnymi drogami (brak autostrad),dojeżdzać autobusami (brak lotnisk) i do tego blamaż naszych kopaczy :facepalm:

Opublikowano

Panowie do finału LM Barca - ManU zostało ponad 3 tygodnie a już zaczyjają media spam :decayed:

Przed chwilą wyczytałem, że Sir. Alex F. ma zaczerpnąć pomocy u Mourinho Porque The Special Five :kox:

Coś mi się nie chce wierzyć, że tak chonorowy i kochający football Sir Alex miałby to zrobić...

Jak dla mnie Barca może ten finał pzegrać....

Dla kazdego "Cules" i tak jest wygrana po przejściu Realui :naughty:

A tak ogólnie ładna dzisiaj pogoda :decayed:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 16:06_________________________________________________Piękna chwila :tongue4:

Eric Abidal Comeback in Barcelona 1-1 Real Madrid

Opublikowano

A tak ogólnie ładna dzisiaj pogoda :decayed:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 16:06_________________________________________________Piękna chwila :tongue4:

LPtEtEE-ClU

To jest szacunek dla piłkarzy :decayed:. Nie to co Real...

Widać, że Barca to jedna wielka rodzina i takiej atmosfery w klubie może Real pozazdrościć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.