Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto kibicuje danej drużynie dajmy 20 parę lat ma prawo nazywać się kibicem

a nie ten który kibicuje w danym sezonie najlepszej drużynie :confused4:

...a takich kibiców jest bardzo dużo.... :naughty:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wypsiu to pochwal się nam komu kibicujesz i jak długo? :mysli:

Opublikowano

masz rację ale większość to małolaci :)

Opublikowano

Tak czy siak nie ma się co podniecać..

LM za nami...

Kwalifikacje do ligi mistrzów przed nami i miejmy nadzieję, że Wisełka coś pokaże :good:

Opublikowano

Kto kibicuje danej drużynie dajmy 20 parę lat ma prawo nazywać się kibicem

a nie ten który kibicuje w danym sezonie najlepszej drużynie :confused4:

...a takich kibiców jest bardzo dużo.... :naughty:

Fayera ale dales wyznacznik... :polew: czyli jak ktos ma 19 lat powiedzmy to nie nazywa sie kibicem :polew: .

Dla mnie definicja Kibica wyglada troche inaczej ... ten kto jest z druzyna na dobre i na zle to jest kibic .

I wypsiu ma racje tu ... tyle ze myli sie z jednym ... poczekacie jeszcze pare lat zanim Barcelona zacznie przegrywac. :cool1:

Opublikowano

najważniejsze żeby kibicować Swojej ( z regionu,miejsca zamiszkania,kraju)drużynie nie ważne jak długo,ważne że jest wierny ktoś drużynie (jednej) czy to w 5 czy 1 lidze....jesteśmy polakami do cholery a podniecamy się piłką angoli,hiszpanów,makaroniarzy itd :disgust:

Opublikowano

poczekacie jeszcze pare lat zanim Barcelona zacznie przegrywac. :cool1:

:kox:

Opublikowano

Fayera ale dales wyznacznik...

to nie wyznacznik

może źle to ująłem,myślałem,że każdy zrozumie :)

chodziło o skakanie z kwiatka na kwiatek

Opublikowano

chodziło o skakanie z kwiatka na kwiatek

No to tutaj chyba takiego nie znajdziesz w tym wątku :naughty:

Opublikowano

chodziło o skakanie z kwiatka na kwiatek

No to tutaj chyba takiego nie znajdziesz w tym wątku :naughty:

nic nie sugerowałem...

Opublikowano

chodziło o skakanie z kwiatka na kwiatek

No to tutaj chyba takiego nie znajdziesz w tym wątku :naughty:

nic nie sugerowałem...

No myślę.... :wink4:

Opublikowano

pokaże Wam jak wyglądają prawdziwi kibice :kox:

PS gdzieś tam pod sektorówką ja jestem :cool1:

Zawisza__Czarni.jpg[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 13:24_________________________________________________20.JPG[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 13:31_________________________________________________25.JPG

Opublikowano

Najwięcej "sezonowych" kibiców ma Barcelona, Real Madryt i Manchester United :hi:.

Ciekawe czy "nowi" kibice pamiętają Barcelone za czasów Romario... :gwizdanie:

Opublikowano

Najwięcej "sezonowych" kibiców ma Barcelona, Real Madryt i Manchester United :hi:.

i Borussia Dortmund....bo akurat graja tam polacy,którzy odejdą z klubu razem z tymi kibicami :polew:
Opublikowano

Najwięcej "sezonowych" kibiców ma Barcelona, Real Madryt i Manchester United :hi:.

Ciekawe czy "nowi" kibice pamiętają Barcelone za czasów Romario... :gwizdanie:

nie no wcale... Stoichkov krecacy rogale :wink4:

Opublikowano

Stoichkov krecacy rogale

na ptaku :decayed:

Patrick K. trochę później

Byłem na żywo CWKS-FCB 2002r.

Opublikowano

Stoichkov krecacy rogale

na ptaku :decayed:

Patrick K. trochę później

Byłem na żywo CWKS-FCB 2002r.

Kluivert gral glowa jak malo kto ... Pamietam jego mecz w LM z Milanem i bramke na wslizgu (mial wtedy chyba niecale 19 lat)... wtedy w Ajaxie bronil VdS.

Z Ajaxu wychodzili najlepsi pilkarze ktorych hurtowo kupowala Barcelona z czasem :). Poczatki La Masia.

Opublikowano

Z Ajaxu wychodzili najlepsi pilkarze

No wtedy szkółkę mieli jak nikt inny

co się stało z dawnym ajax-em :thumbdown:

Opublikowano

Było wiadomo, że Barcelona przechodzi dalej po meczu z Wisłą, ale wynik idzie w świat. Chyba jedyny zespół z którym Barcelona przegrała w drodze po puch LM :decayed:

HiZ1GlesPoE

W latach 90tych Ajax był jednym z najlepszych klubów w Europie, a teraz... Mają problem dostać się do LM.

Kluivert-Saviola to był duet :decayed::naughty:. Swego czasu Kluivert miał przejść do Wisły, ale szkoda im było kasy...

Opublikowano

Swego czasu Kluivert miał przejść do Wisły, ale szkoda im było kasy...

Tak, ale wtedy Kluivert miał juz swoje lata swietności dawno za sobą :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.