Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

coś Olimpia za łatwo oddała zwycięstwo :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

coś Olimpia za łatwo oddała zwycięstwo :gwizdanie:

a gadali przed meczem że nie odpuszczą bo lepiej dla nich jak Zawisza awansuje (bo bliżej wyjazd itp)

a tu prosze .... 0-4 :wallbash:

Opublikowano

ja przed meczem przewidziałem że skurczybyki odpuszczą mecz :thumbdown:

Opublikowano

ja przed meczem przewidziałem że skurczybyki odpuszczą mecz :thumbdown:

no niestety,czeka Nas mecz z "nożem na gardle" :confused4:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 08:19_________________________________________________bilety kupione :kox:
Opublikowano

kanieszna :naughty:

Opublikowano

pożegnanie Fenomeno z reprezentacją

ale się roztył :shocked:

Opublikowano

ROnaldo roztyl sie nie tylko dlatego ze tak sie prowadzil.... R9 byl chory....

Opublikowano

Pilka juz nie bedzie taka sama... To byl wiekszy magik niz Messi i CR7 razem wzieci :good:

Opublikowano

Doskonały piłkarz, super pożegnanie, szacunek :good:

Opublikowano

Pilka juz nie bedzie taka sama... To byl wiekszy magik niz Messi i CR7 razem wzieci :good:

Zmija ma racje , R9 mial swoje problemy i chwila nieuwagi z dieta i koles puchl w oczach.

Wujek 2Pac ...nie opowiadaj juz glupot :decayed: , to byl swietny pilkarz ale bez przesady ... Zobacz na jakim poziomie graja Ci dwaj . Nie lubie sluchac takich tekstow ... R9 nie czarowal z pilka za duzo , mial super przyspieszenie i umial wykanczac akcje znakomicie , ale nie postawilbym znaku rownosci miedzy nim a CR7 a juz napewno nie Messim ...

R9<CR7<M10 :>

p.s. pilka bedzei taka sama albo lepsza bo kazdego sezonu pojawiaja sie lepsi zawodnicy. Po Maradonie tez plakano a teraz graja duzo lepsi grajkowie... Przede wszystkim rozwoj napastnikow i pomocnikow podytkowany jest tym ze pilka to troche szachy , taktyka i sposob myslenia poszly w gore. A obroncy swietnie odrabiaja prace domowa , graja jak zaprogramowani . Uwazam ze dzis Maradona bylby lekko wyrozniajacym sie zawodnikiem ale napewno nie geniuszem jakim byl w swoich czasach .

Ostatnio PELE wypalil ze jest najlepszy ... byl wtedy , dzis by nie pogral :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Uwazam ze dzis Maradona bylby lekko wyrozniajacym sie zawodnikiem ale napewno nie geniuszem jakim byl w swoich czasach .

Ostatnio PELE wypalil ze jest najlepszy ... byl wtedy , dzis by nie pogral :decayed:

Dyskutowaliśmy już tu na ten temat i ja się absolutnie z Tobą nie zgodzę...

Grał w tamtych czasach i na tamte czasy był geniuszem. Chcesz porównać go do teraźniejszych piłkarzy a nie masz pojęcia jak by Sobie poradził trenując od małego to co teraz się gra. Zakładam że skoro Sobie tak genialnie poradził kiedys to i teraz jest wielkie prawdopodobieństwo iż byłby wielkim piłkarzem :tongue4:

Opublikowano

Ronaldo grał 15 min do tego ze sporą nadwagą,a już miał 3 stuprocentowe szanse na gola .... ciekawe co by było jakby grał chociaż 45min .....ot cały R9 :cool1:

Opublikowano
  • Autor

No i pograli w LM :gwizdanie:

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35800,9744685,_Gora__i_doradcy_w_Wisle_musza_zaufac_Holendrom.html

Przy okazji ktoś tu pisał że nie lubi Raelu za to jak potraktował Raula...

Ciekawe czy dalej będzie lubił Wisłę jak to przeczyta :naughty:

Ponad trzy lata temu "góra" nie chciała w Wiśle Kamila Kosowskiego. Zawodnik nie liczył na kosmiczne zarobki, ale podpadł ważnym ludziom i w zamian nie przedłużono z nim umowy, a na mistrzowskiej fecie zakazano wyczytania jego nazwiska, mimo że rozegrał całą rundę! W taki sposób "góra" wzięła na nim odwet, choć bez Kosowskiego Wisła Macieja Skorży już nigdy nie grała efektownie.
Opublikowano

No i pograli w LM :gwizdanie:

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35800,9744685,_Gora__i_doradcy_w_Wisle_musza_zaufac_Holendrom.html

Przy okazji ktoś tu pisał że nie lubi Raelu za to jak potraktował Raula...

Ciekawe czy dalej będzie lubił Wisłę jak to przeczyta :naughty:

Ponad trzy lata temu "góra" nie chciała w Wiśle Kamila Kosowskiego. Zawodnik nie liczył na kosmiczne zarobki, ale podpadł ważnym ludziom i w zamian nie przedłużono z nim umowy, a na mistrzowskiej fecie zakazano wyczytania jego nazwiska, mimo że rozegrał całą rundę! W taki sposób "góra" wzięła na nim odwet, choć bez Kosowskiego Wisła Macieja Skorży już nigdy nie grała efektownie.

"góra" - czyt. same stare chu*je :thumbdown:

Opublikowano

I się zaczyna mecz :)

POLSKA!!!

Opublikowano

I się zaczyna mecz :)

POLSKA!!!

:sick3:

w niedziele jest konkretny mecz :gwizdanie:

Opublikowano

Nie graja tak zle Ci Nasi kopacze...sadzilem ze opadna po 20min standardowo ale nawet dobiegali do 45. Widac duza ambicje i serce do gry ale umiejetnosci co niektorych sa na mizernym poziomie .

Mam nadzieje ze cos strzela :kox: :kox: , wsumei juz strzelili wiec teraz dobrze by bylo do drugiej bramki

Opublikowano

Nie grali zle, ale w sumie to niedobrze bo wtedy Smuda zostanie :thumbdown:

Opublikowano

wsumei juz strzelili wiec teraz dobrze by bylo do drugiej bramki

Dokładnie :polew:

Opublikowano

Szczęsny :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.