Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

:polew: nie, to akurat mam z księgi co od kumpla ( dzisiaj jest Pejsem ) w spadku dostałem :wink4:

Moje wycinki są gdzieś w domu rodzinnym, muszę Sobie je przywieźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

:naughty::kox:

http://sport.interia.pl/euro-2012/news/gwiazdy-barcy-i-realu-kontra-orly-franza,1650313

Bramkowy wyścig Messiego i Ronaldo - 106 goli w 6 minut

17nIFn2O77s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś Olimpia za łatwo oddała zwycięstwo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

coś Olimpia za łatwo oddała zwycięstwo :gwizdanie:

a gadali przed meczem że nie odpuszczą bo lepiej dla nich jak Zawisza awansuje (bo bliżej wyjazd itp)

a tu prosze .... 0-4 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przed meczem przewidziałem że skurczybyki odpuszczą mecz :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

ja przed meczem przewidziałem że skurczybyki odpuszczą mecz :thumbdown:

no niestety,czeka Nas mecz z "nożem na gardle" :confused4:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 08:19_________________________________________________bilety kupione :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka juz nie bedzie taka sama... To byl wiekszy magik niz Messi i CR7 razem wzieci :good:

Zmija ma racje , R9 mial swoje problemy i chwila nieuwagi z dieta i koles puchl w oczach.

Wujek 2Pac ...nie opowiadaj juz glupot :decayed: , to byl swietny pilkarz ale bez przesady ... Zobacz na jakim poziomie graja Ci dwaj . Nie lubie sluchac takich tekstow ... R9 nie czarowal z pilka za duzo , mial super przyspieszenie i umial wykanczac akcje znakomicie , ale nie postawilbym znaku rownosci miedzy nim a CR7 a juz napewno nie Messim ...

R9<CR7<M10 :>

p.s. pilka bedzei taka sama albo lepsza bo kazdego sezonu pojawiaja sie lepsi zawodnicy. Po Maradonie tez plakano a teraz graja duzo lepsi grajkowie... Przede wszystkim rozwoj napastnikow i pomocnikow podytkowany jest tym ze pilka to troche szachy , taktyka i sposob myslenia poszly w gore. A obroncy swietnie odrabiaja prace domowa , graja jak zaprogramowani . Uwazam ze dzis Maradona bylby lekko wyrozniajacym sie zawodnikiem ale napewno nie geniuszem jakim byl w swoich czasach .

Ostatnio PELE wypalil ze jest najlepszy ... byl wtedy , dzis by nie pogral :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam ze dzis Maradona bylby lekko wyrozniajacym sie zawodnikiem ale napewno nie geniuszem jakim byl w swoich czasach .

Ostatnio PELE wypalil ze jest najlepszy ... byl wtedy , dzis by nie pogral :decayed:

Dyskutowaliśmy już tu na ten temat i ja się absolutnie z Tobą nie zgodzę...

Grał w tamtych czasach i na tamte czasy był geniuszem. Chcesz porównać go do teraźniejszych piłkarzy a nie masz pojęcia jak by Sobie poradził trenując od małego to co teraz się gra. Zakładam że skoro Sobie tak genialnie poradził kiedys to i teraz jest wielkie prawdopodobieństwo iż byłby wielkim piłkarzem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Ronaldo grał 15 min do tego ze sporą nadwagą,a już miał 3 stuprocentowe szanse na gola .... ciekawe co by było jakby grał chociaż 45min .....ot cały R9 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pograli w LM :gwizdanie:

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35800,9744685,_Gora__i_doradcy_w_Wisle_musza_zaufac_Holendrom.html

Przy okazji ktoś tu pisał że nie lubi Raelu za to jak potraktował Raula...

Ciekawe czy dalej będzie lubił Wisłę jak to przeczyta :naughty:

Ponad trzy lata temu "góra" nie chciała w Wiśle Kamila Kosowskiego. Zawodnik nie liczył na kosmiczne zarobki, ale podpadł ważnym ludziom i w zamian nie przedłużono z nim umowy, a na mistrzowskiej fecie zakazano wyczytania jego nazwiska, mimo że rozegrał całą rundę! W taki sposób "góra" wzięła na nim odwet, choć bez Kosowskiego Wisła Macieja Skorży już nigdy nie grała efektownie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pograli w LM :gwizdanie:

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35800,9744685,_Gora__i_doradcy_w_Wisle_musza_zaufac_Holendrom.html

Przy okazji ktoś tu pisał że nie lubi Raelu za to jak potraktował Raula...

Ciekawe czy dalej będzie lubił Wisłę jak to przeczyta :naughty:

Ponad trzy lata temu "góra" nie chciała w Wiśle Kamila Kosowskiego. Zawodnik nie liczył na kosmiczne zarobki, ale podpadł ważnym ludziom i w zamian nie przedłużono z nim umowy, a na mistrzowskiej fecie zakazano wyczytania jego nazwiska, mimo że rozegrał całą rundę! W taki sposób "góra" wzięła na nim odwet, choć bez Kosowskiego Wisła Macieja Skorży już nigdy nie grała efektownie.

"góra" - czyt. same stare chu*je :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie graja tak zle Ci Nasi kopacze...sadzilem ze opadna po 20min standardowo ale nawet dobiegali do 45. Widac duza ambicje i serce do gry ale umiejetnosci co niektorych sa na mizernym poziomie .

Mam nadzieje ze cos strzela :kox: :kox: , wsumei juz strzelili wiec teraz dobrze by bylo do drugiej bramki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...