Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Gość -makaveli-

Pięciu mężczyzn związanych ze środowiskiem pseudokibiców zatrzymali pomorscy policjanci.

Mężczyźni działali w gangu mającym na koncie m.in. rozboje oraz przestępstwa gospodarcze i narkotykowe.

jak tak dalej pójdzie to będą puste stadiony :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma opcji, Naszego nie da się zamknąć bo to nie jest impreza masowa.

Na meczu nie ma więcej jak 999 osób :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kooorwa Zawisza tylko zremisował a Tychu wygrały 4-0 i ostatnia kolejka zadecyduje o awansie

2.Zawisza 63pkt

3.GKS Tychy 62pkt

:kwasny:

Byyyyył, bęęęęędzieeeeee, jeeeeeeestttt!

Tyski GKS!

:decayed: :decayed:

A na poważnie, najlepiej by było gdyby zarówno Zawisza jak i Tyszanie weszli do I ligi.

Apropos stadionu Wisły... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to hokejowa zgoda... :rolleyes:

Nie mów że na meczach piłki też się wspieracie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko, oczywiście :)

To jest po prostu zgoda - żadna tam tylko hokejowa.

W pełni "regularna" :)

Dla przykładu : GKS Tychy - Miedź Legnica - 200 osobowa delegacja Rabinów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Oni do Was też :?:

Czy to taka zgoda jak z Sandecją :gwizdanie:

Tak pytam bo flagi nigdy nie widziałem, a na hokeju to zupełnie inaczej wyglądało :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Oni do Was też :?:

Czy to taka zgoda jak z Sandecją :gwizdanie:

Tak pytam bo flagi nigdy nie widziałem, a na hokeju to zupełnie inaczej wyglądało :wink4:

Jak najbardziej do nas też :)

Szczególnie widocznie byli na starym stadionie. Mecz w mecz byli u nas z faną :)

Na hokeju jest to o tyle co innego, że GKS od lat jest bardzo mocny i zarówno u siebie jak i na wyjeździe prezentują się zacnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie takie łączenie zgód ze zgodami...

Ten z tym, tamten z wrogiem...

Już nie jedni się przez to posypali, ostatnio Korona dostała out od Craxy bo najstarsza zgoda Lecha KSZO ma kosę właśnie z Kielcami...

A Oni do Was też :?:

Czy to taka zgoda jak z Sandecją :gwizdanie:

Tak pytam bo flagi nigdy nie widziałem, a na hokeju to zupełnie inaczej wyglądało :wink4:

Jak najbardziej do nas też :)

Szczególnie widocznie byli na starym stadionie. Mecz w mecz byli u nas z faną :)

Na hokeju jest to o tyle co innego, że GKS od lat jest bardzo mocny i zarówno u siebie jak i na wyjeździe prezentują się zacnie :)

No niestety ja ich nie kojarzę, a jak siedzę na Ośce to w rozmowach o piłce z Ickami temat GKS-u Tychy to jakaś abstrakcja, jedynie właśnie w kontekście hokeja...

Na starym obiekcie byłem kilka razy, na nowym na meczu z Arką - w roku odrodzenia Nowej Huty głupoty pt. mecze ekstraklasy na Błoniach jakoś mi nie w głowie :kox:

Wolę wyjazd Swoich do Mogilan czy Kryspinowa :naughty:

Nie widziałem ich na piłce, dlatego mnie to dziwi że tam pojechaliście. Mniej mnie dziwiała Wasza obecność na ostatnim meczu wyjazdowym w Bełchatowie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio posypała się zgoda Zawisza - GKS Jastrzębie :gwizdanie:

To Wy też mieliście z Nimi zgodę :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda w sumie fajna, niestety się posypała...

Raz u Nas stawili sie większą grupą ( ponad 100 osób ) jak graliśmy z FC Wisły z Unią Tarnów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe pewnie w latach '90 na któryms meczyku byłem...

Musiałbym pogrzebać w starych zapiskach, sprawdzić bilety - za malolata sie zbierało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

mecze z lat 90-tych pamiętam za mgłą ,ojciec pewnie kojarzy któryś z meczy [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 22:17_________________________________________________

W minioną niedzielę w Warszawie, w siedzibie Stowarzyszenia Wolnego Słowa odbyło się Walne Zebranie Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców. Reprezentowanych było 18 ekip. Na zjeździe gościli m.in. Jerzy Engel oraz szef K-PZPN i przewodniczący Zespołu ds Kibiców przy PZPN - Eugeniusz Nowak. Głównym tematem obrad był wybór nowych władz OZSK oraz sytuacja na polskich stadionach po majowym finale Pucharu Polski.

Nowym prezesem został przedstawiciel Arki Gdynia, ponadto w skład 5 osobowego zarządu weszli kibice Legii Warszawa, Śląska Wrocław, Jagiellonii oraz Zawiszy.

Najważniejszą decyzją jest zaangażowanie się w przygotowanie projektu obywatelskiej inicjatywy w sprawie zmian ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych i innych ustaw. Zostanie on przygotowany we współpracy z Fundacją Republikańską. Jeżeli inicjatywa kibiców ma zakończyć się sukcesem, konieczne jest zebranie 100 tys. podpisów. Ich zbieranie rozpocznie się w najbliższych tygodniach. Szczegóły akcji prezentowane będą na stronie www.kibicezabezpieczenstwem.pl, gdzie będzie można pobrać odpowiedni formularz oraz zgłosić swoje pomysły. W swojej ustawie postulujemy powrót rac na stadiony w "modelu duńskim", zakaz sprzedaży alkoholu, zniesienie zakazu klubowego, wprowadzenie obowiązkowej karty kibica.

Mamy nadzieję na spotkanie przed nowym sezonem z udziałem PZPN, Ekstraklasy SA, a także strony rządowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam stare zapiski i znalazłem nagłówek: "Popczyński się żenił, a Kasperczyk strzelał gole"

Motor Lublin - Hutnik Kraków 0-4

Dwie bramki Kasperczyk, to ten sam co wprowadził Podbeskidzie do ekstraklasy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

skanowanie0002c.jpg

Mam tego więcej, jutro wrócę z pracy to poszperam jeszcze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...