Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z czym na Euro ja sie pytam , zawsze słabsi dlaczego , eh...... szkoda

różnica klas zauważalna gołym okiem [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 22:48_________________________________________________jedynie Szczęsny trzyma poziom

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dużo lepsza drużyna niż z Argentyną. Takie mecze powinni grać od roku. Lato poskąpił grosza na odpowiednich rywali.

Widać było chęci, ....................... "a mamy czerwiec" :>

Opublikowano

co drugi narzeka... - tak, w tym to my polacy jesteśmy najlepsi :gwizdanie:

pociesza mnie fakt, że każdy z nas, podczas euro będzie miał ciśnienie 200/100, bedziemy wspólnie kibicować... i mam nadzieję, że to bedzie mega wydarzenie :)

I oby nasi kopacze gruźli trawę przez cały mecz, bo jak nie - to chyba się :wallbash::sick3:

Opublikowano

Niestety przegrali ale nie ma co zastanawiać się co będzie za rok bo mecze dokładnie za rok będą całkowice "inne", inne emocje, inne motywatory, etc... Trzymam kciuki! :cool1:

Opublikowano

pociesza mnie fakt, że każdy z nas, podczas euro będzie miał ciśnienie 200/100

jak awansują :polew:
Opublikowano

Jeden z lepszych meczy pod wodzą Smudy, moim zdaniem najlepsi w naszej ekipie w tym meczu to Szczęsny, Błaszczykowski, Mierzejewski a najgorsi to Jodłowiec (nie dlatego że strzelił samobója), Obraniak, Lewandowski. Reszta wypadła przeciętnie, ogólnie spoko mecz :>

Opublikowano
  • Autor

Jeden z lepszych meczy pod wodzą Smudy, moim zdaniem najlepsi w naszej ekipie w tym meczu to Szczęsny, Błaszczykowski, Mierzejewski a najgorsi to Jodłowiec (nie dlatego że strzelił samobója), Obraniak, Lewandowski. Reszta wypadła przeciętnie, ogólnie spoko mecz :>

Jodłowiec zaskoczył :thumbdown:

Duuużo lepiej potrafi grać :gwizdanie:

Meczyk dobry, Nasi całkiem nieźle zagrali :)

Opublikowano

pociesza mnie fakt, że każdy z nas, podczas euro będzie miał ciśnienie 200/100

jak awansują :polew:

Gdzie awansują? Jako gospodarze zagrają przecież swoje minimum meczy bez żadnych eliminacji.

Opublikowano
  • Autor

To nie gramy w eliminacjach :?:

W grupie jak zwykle śmierci z Francją j Argentyną :?:

:mysli:

Opublikowano

To nie gramy w eliminacjach :?:

W grupie jak zwykle śmierci z Francją j Argentyną :?:

:mysli:

Czyli ta wygrana z Argentyną nic nam nie da??? :polew:

Opublikowano
  • Autor

Chyba jednak coś dała...

Podobno nie trafimy do koszyka z najgorszymi przy losowaniu grup do jakiś tam eliminacji...

:rolleyes:

Opublikowano

Mecz z Argentyną i wczorajszy z Francją, to były towarzyskie przecież. Zresztą co ma Argentyna do EURO? Gdzie Europa a Ameryka Płd.?

Do każdych mistrzostw na starcie zakwalifikowany jest gospodarz - w przypadku E2012 Polska i Ukraina.

Opublikowano
  • Autor

Mecz z Argentyną i wczorajszy z Francją, to były towarzyskie przecież. Zresztą co ma Argentyna do EURO? Gdzie Europa a Ameryka Płd.?

No ma, do rankingu fifa jakieś punkty są :)

Według owego rankingu zestawia się koszyki do losowania :)

To jest ranking FIFA, chyba o el. mistrzostw świata chodziło...

Opublikowano

Nie przeczę, bo nie jestem pewny. Jakkolwiek, odnosiłem się tylko do EURO. :wink4:

Opublikowano

A to ciekawa informacja :)

Opublikowano

Jeden z lepszych meczy pod wodzą Smudy, moim zdaniem najlepsi w naszej ekipie w tym meczu to Szczęsny, Błaszczykowski, Mierzejewski a najgorsi to Jodłowiec (nie dlatego że strzelił samobója), Obraniak, Lewandowski. Reszta wypadła przeciętnie, ogólnie spoko mecz :>

Zgodzę się z tym absolutnie. :naughty::good:

Chyba jednak coś dała...

Podobno nie trafimy do koszyka z najgorszymi przy losowaniu grup do jakiś tam eliminacji...

:rolleyes:

Dokładnie tak. Wygrana z ARG daje nam to o czym mówi Jarko.
Opublikowano

pociesza mnie fakt, że każdy z nas, podczas euro będzie miał ciśnienie 200/100

jak awansują :polew:

Gdzie awansują? Jako gospodarze zagrają przecież swoje minimum meczy bez żadnych eliminacji.

co Ty opowiadasz :polew:
Opublikowano
  • Autor

pociesza mnie fakt, że każdy z nas, podczas euro będzie miał ciśnienie 200/100

jak awansują :polew:

Gdzie awansują? Jako gospodarze zagrają przecież swoje minimum meczy bez żadnych eliminacji.

co Ty opowiadasz :polew:

Nie daj się podpuszczać na te insynuacje :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.