Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj mecz :buhaha:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 09:44_________________________________________________ :thumbdown:

nic innego tylko gonitwa za kasą

http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Manchester-chce-Cristiano-Ronaldo,wid,13499751,wiadomosc.html

"mieć koszulkę z numerem 7 i opaskę kapitańską, a także zawsze być najlepiej opłacanym piłkarzem klubu."

:polew:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj mecz :buhaha:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 09:44_________________________________________________ :thumbdown:

nic innego tylko gonitwa za kasą

http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Manchester-chce-Cristiano-Ronaldo,wid,13499751,wiadomosc.html

"mieć koszulkę z numerem 7 i opaskę kapitańską, a także zawsze być najlepiej opłacanym piłkarzem klubu."

:polew:

wystarczy że by mu zapłacili za inny numer i nie bycie kapitanem :decayed:
Opublikowano

dzisiaj mecz :buhaha:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 09:44_________________________________________________ :thumbdown:

nic innego tylko gonitwa za kasą

http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Manchester-chce-Cristiano-Ronaldo,wid,13499751,wiadomosc.html

"mieć koszulkę z numerem 7 i opaskę kapitańską, a także zawsze być najlepiej opłacanym piłkarzem klubu."

:polew:

wystarczy że by mu zapłacili za inny numer i nie bycie kapitanem :decayed:

taki laluś kapitanem :rolleyes::polew:

Opublikowano

CAŁA POLSKA NIECH USŁYSZY !!!!! 1 LIGA DLA ZAWISZY !!!!!!!!!!!!!!!!

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

CAŁA POLSKA NIECH USŁYSZY !!!!! 1 LIGA DLA ZAWISZY !!!!!!!!!!!!!!!!

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:good:

Opublikowano

k**wa Kluczbork spadł do II ligi - a jebać to ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 21:29_________________________________________________

CAŁA POLSKA NIECH USŁYSZY !!!!! 1 LIGA DLA ZAWISZY !!!!!!!!!!!!!!!!

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

A kto to??? :decayed:

Opublikowano

828536.1314.gif828536.1314.gif828536.1314.gif828536.1314.gif

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

CAŁA POLSKA NIECH USŁYSZY !!!!! 1 LIGA DLA ZAWISZY !!!!!!!!!!!!!!!!

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

nie przejmuj się, jutro znowu do roboty :decayed:

graty :good:

Opublikowano

nie przejmuj się, jutro znowu do roboty :decayed:

na 6 rano do tyry :kwasny:

ale będzie o czym gadać w robocie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

nie przejmuj się, jutro znowu do roboty :decayed:

na 6 rano do tyry :kwasny:

ale będzie o czym gadać w robocie :kox: :kox: :kox:

ile flaszek bierzesz do roboty ? :wink4:

Opublikowano

nie przejmuj się, jutro znowu do roboty :decayed:

na 6 rano do tyry :kwasny:

ale będzie o czym gadać w robocie :kox: :kox: :kox:

ile flaszek bierzesz do roboty ? :wink4:

realnie..... 0 :kwasny:
Opublikowano

nie przejmuj się, jutro znowu do roboty :decayed:

na 6 rano do tyry :kwasny:

ale będzie o czym gadać w robocie :kox: :kox: :kox:

ile flaszek bierzesz do roboty ? :wink4:

realnie..... 0 :kwasny:

takie czasy :kwasny:

Opublikowano

szkoda Tychów bo wygrali 5-0 a nic z tego nie mają :confused4:

ogólnie to był horror .... do 63 min 0-1 ,potem karny na 1-1 i piękna akcja Imeha na 2-1 ....i euforia :kox:

Opublikowano

szkoda Tychów bo wygrali 5-0 a nic z tego nie mają :confused4:

ogólnie to był horror .... do 63 min 0-1 ,potem karny na 1-1 i piękna akcja Imeha na 2-1 ....i euforia :kox:

przeglądając tabelę, myślałem, że to będzie dla Zawiszy spacerek :gwizdanie:

Opublikowano

skróty+ bramki

Opublikowano

przeglądając tabelę, myślałem, że to będzie dla Zawiszy spacerek :gwizdanie:

Dobrze zapłacili, to i wyglądać musiało realnie :polew: :polew: :polew:

Fryzjer na przepustce ? :tongue4:

PS

Graty

Opublikowano
  • Autor

CAŁA POLSKA NIECH USŁYSZY !!!!! 1 LIGA DLA ZAWISZY !!!!!!!!!!!!!!!!

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Tak tak, i: idzie idzie Podbeskidzie...

Kurde, ale się wynalazki porobiły... :kox::polew: :polew: :polew:

P.S. Gratki awansu, zawsze to jeden szczebelek wyżej :wink4::good:

Opublikowano

Ktoś kiedyś chciał zobaczyć moje zdjęcie z imprezki z Błaszczykowskim :naughty:

da23f3146a74401dmed.jpg

Opublikowano

Coś ten Błaszczykowski wyłysiał :mysli: :mysli:

I jeszcze z browarem w łapie :mysli: :mysli:

:decayed:

Opublikowano

Coś ten Błaszczykowski wyłysiał :mysli: :mysli:

I jeszcze z browarem w łapie :mysli: :mysli:

:decayed:

jakbyś tyle pił co On też byś wyłysiał :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.