Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakby Ci się plany zmieniły - daj znać :wink4:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakby Ci się plany zmieniły - daj znać :wink4:

Jakby się podoga zmieniła :decayed:

Polska Włochy - Polsat - narazie żenada :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Jakby Ci się plany zmieniły - daj znać :wink4:

Spoko, jak co roku na pewno na jakiś meczyk się wybiorę.

Może Śląsk, Lechia, Polonia lub Lech - którąś z tych ekip chętnie bym zobaczył w akcji.

Opublikowano

Ja się zrewanżuję wizytą na Suchych Stawach jak zaprosisz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Hehe no jasne :good:

Pewnie jakiś meczyk przy jupiterach zagrają w któryś niedzielny wieczór :)

Opublikowano

Jakby Ci się plany zmieniły - daj znać :wink4:

Spoko, jak co roku na pewno na jakiś meczyk się wybiorę.

Może Śląsk, Lechia, Polonia, Ruch Chorzów lub Lech - którąś z tych ekip chętnie bym zobaczył w akcji.

Ruch jest ok :good::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tylko szkoda że słaby piłkarsko :tongue4:

Jak już mam iść na ekstraklasę to na coś konkretnego :wink4:

Opublikowano

Tylko szkoda że słaby piłkarsko :tongue4:

Jak już mam iść na ekstraklasę to na coś konkretnego :wink4:

Ruch gra tak, jak wygląda wykres funkcji sinus, np świetny mecz z legią na wyjeździe czy wisłą u siebie, a zaraz porażka z polonią bytom :disgust:

Ruch czasem ( czyt. do 60 minuty) dobrze gra presingiem, później nogi z waty :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Wiadomo że jak się wybierasz na ekstraklasę to jest spora szansa że mecz będzie słaby dlatego stawiam na "pewniaków".

Dużą zagadką jest też dla mnie postawa Craxy na jesień, sporo zmian w zespole. Generalnie w tym roku w wielu klubach jest sporo zmian :mysli:

Opublikowano

Wiadomo że jak się wybierasz na ekstraklasę to jest spora szansa że mecz będzie słaby dlatego stawiam na "pewniaków".

Dużą zagadką jest też dla mnie postawa Craxy na jesień, sporo zmian w zespole. Generalnie w tym roku w wielu klubach jest sporo zmian :mysli:

jestem ciekaw jak korona zagra, sprzedali lub sprzedadzą cały I skład, mają grać samą "młodzieżą".... :gwizdanie:

Opublikowano

Wiadomo że jak się wybierasz na ekstraklasę to jest spora szansa że mecz będzie słaby dlatego stawiam na "pewniaków".

Dużą zagadką jest też dla mnie postawa Craxy na jesień, sporo zmian w zespole. Generalnie w tym roku w wielu klubach jest sporo zmian :mysli:

jestem ciekaw jak korona zagra, sprzedali lub sprzedadzą cały I skład, mają grać samą "młodzieżą".... :gwizdanie:

Wczoraj graliśmy z Nimi sparing.

Mecz w miarę równy, Korona lepsza w 1szej połowie, my w 2giej.

Tyle, że podobnie jak i w naszym, tak i Scyzorów przypadku to były składy raczej dalekie od tych, które wybiegną za niecały miesiąc.

Chociażby dziś - pozyskaliśmy Niedzielana z Korony właśnie (nie grał w sparingu).

O dnia dzisiejszego również jesteśmy na zgrupowaniu w Holandii i wróble ćwierkają, że ma tam być paru przyzwoitych grajków testowanych/zakontraktowanych.

Niestety na dzień dzisiejszy bez konkretnych nazwisk.

P.S. Wynik wczorajszego sparingu był z tego wszystkiego najmniej ważny, ale jeśli kogokolwiek to w ogóle interesuje :decayed: - wygraliśmy 1:0.

P.S. 2 jarko, apropos Jagi, wróć się na chwilę na stronę 248 tego wątku :decayed: Tak mniej więcej od połowy :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=140740.3705 :decayed:

Opublikowano
Zawistowski kolejnym transferem Zawiszy.

w końcu jakiś ciekawy grajek :good:

Opublikowano

Ja się wybieram 19 lipca na R22 :przebiegly::decayed:

Opublikowano
  • Autor

rex, to póki co pierwsze mecze. Franek mial dużo racji po pierwszym spotkaniu i jego obawy się sprawdziły. Tam gdzie grali jest ciężki klimat dla Naszych grajków, mnie ta porażka wcale nie dziwi. Przegrali ten dwumecz w Bałymstoku strzelając tylko jedną bramkę.

Wiosną Jaga była słabiutka, ale ja dalej uważam że potencjał mają spory. Widać że coś tam nie trybi, ale jak zaskoczy może być dobrze. Nie oceniałbym ich po tej kompromitacji względem Naszej ligi która wiadomo jaka jest :wink4:

edycja Dopisany: 07 Lipiec 2011, 23:22

Zaraz meczyk :kox:

Opublikowano

Zaraz meczyk :kox:

taaaa :lazy:

w robocie siedziałem od 6 do 22 :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Mnie znowu choroba rozkłada :wallbash:

Zostaję w domu i zaraz meczyk :kox::tongue4:

Opublikowano

rex, to póki co pierwsze mecze. Franek mial dużo racji po pierwszym spotkaniu i jego obawy się sprawdziły. Tam gdzie grali jest ciężki klimat dla Naszych grajków, mnie ta porażka wcale nie dziwi. Przegrali ten dwumecz w Bałymstoku strzelając tylko jedną bramkę.

Wiosną Jaga była słabiutka, ale ja dalej uważam że potencjał mają spory. Widać że coś tam nie trybi, ale jak zaskoczy może być dobrze. Nie oceniałbym ich po tej kompromitacji względem Naszej ligi która wiadomo jaka jest :wink4:

edycja Dopisany: 07 Lipiec 2011, 23:22

Zaraz meczyk :kox:

Mimo wszystko to straszny wstyd :thumbdown: az sie boje co pokażą nasze pozostałe druzyny łącznie z Legią. Mam nadzieję, ze przynajmniej jedna nam wstydu nie przyniesie ;)
Opublikowano
  • Autor

Jak co roku ja się cudów nie spodziewam. Te porażki to już trochę pewien Polski standard, od kilku lat to samo...

Ktoś wygra, to jest dopiero sensacja :kox:

Opublikowano

Oby takich sensacji było co raz wiecej :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Zanim CA odpaliem to trafiłem na końcówkę meczu Jagi...

Kutwa, ale Plizga setę zmarnował w 85 minucie :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.