Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zawisza 6-2 Nielba :kox:

Geworgian

Błąd

Leśniewski 2x

Majkowski 2x

same nowe rajki :good:

co to jest nielba ? :polew:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Boże, jakie to Skonto słabe.

Jak "koledzy" zza Błoń tego nie wygrają to będzie żenada.[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 21:09_________________________________________________No i masz : 1:0 dla Wisły

Opublikowano

Boże, jakie to Skonto słabe.

Jak "koledzy" zza Błoń tego nie wygrają to będzie żenada.[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 21:09_________________________________________________No i masz : 1:0 dla Wisły

leci gdzieś ten mecz ? [br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 21:12_________________________________________________komentarz z 90minut.pl po spraingu niebieskich z cidrami:

"Niebieska Warszawa

Niebieski Poznań

Niebieskie Trojmiasto

Niebieski Kraków

Niebieska Ruda Śląska

Niebieskie Katowice

....Niebieski Świaat "

:decayed::polew:

Opublikowano

leci gdzieś ten mecz ?

Polsat Sport

Opublikowano

Zawisza 6-2 Nielba :kox:

Geworgian

Błąd

Leśniewski 2x

Majkowski 2x

same nowe rajki :good:

co to jest nielba ? :polew:

Nielba Wągrowiec

nie taki zły zespół :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 21:18_________________________________________________dobrze grają, ale brakuje tego "czegoś" co miał Lech, że przyjemnie się oglądało :rolleyes:

Opublikowano

leci gdzieś ten mecz ?

Polsat Sport

no to pooglądane :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 21:24_________________________________________________

Zawisza 6-2 Nielba :kox:

Geworgian

Błąd

Leśniewski 2x

Majkowski 2x

same nowe rajki :good:

co to jest nielba ? :polew:

Nielba Wągrowiec

nie taki zły zespół :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 21:18_________________________________________________dobrze grają, ale brakuje tego "czegoś" co miał Lech, że przyjemnie się oglądało :rolleyes:

już poczytałem na 90minut.pl :wink4:

Opublikowano

Najlepszy był początek transmisji :polew: jak flagi kibiców zasłaniały kamery :wallbash:

Wisła gra dobrze jak na pierwszy poważny mecz :good: a Skonto broni się jakby grali z Barcą :naughty:

Opublikowano

Też uważam, że grają przyzwoicie.

Natomiast Skonto to jest poziom gdzieś środka naszej I ligi.

Zawisza by mógł z nimi grac jak równy z równym :naughty:

Opublikowano

ale brakuje tego "czegoś" co miał Lech, że przyjemnie się oglądało :rolleyes:

Bo to tylko Wisła :kox: :kox: :kox:

Lech to Lech :kox:

Opublikowano

ale brakuje tego "czegoś" co miał Lech, że przyjemnie się oglądało :rolleyes:

Bo to tylko Wisła :kox: :kox: :kox:

Lech to Lech :kox:

to chyba cytujesz nie mnie :gwizdanie:

Opublikowano

Sorki :good:

Poprawiłę :kox:

Opublikowano

Sorki :good:

Poprawiłę :kox:

i tak rodzą się plotki :decayed:

Opublikowano

I koniec.

Wisła wygrała 1:0.

Zasłużenie, chociaż Skonto miało 2-3 okazje aby coś strzelić.

Nie ma opcji, żeby Biała Gwiazda nie awansowała dalej.

Opublikowano

Wisła wygrałą :shocked::blink::slina::thumbdown::kox:

Opublikowano

Tak średnio zagrali. Widać ze Maaskant nie był zadowolony z meczu i słusznie. Szczerze z taką grą nie mają czego szukać w LM. Gdyby to była Sparta Praga albo Anderlecht Bruksela to by nie było za ciekawie. Mam nadzieje, że Wisła poprawi grę i zagra o wiele lepszy mecz za tydzień 19 lipca niż dzisiaj. Wisła powinna rozpierdzielić Skonto przynajmniej 0:3, ale wynik 0:1 cieszy, ale gra już mniej. Z czasem powinno być coraz lepiej :hi:.

Opublikowano

ale brakuje tego "czegoś" co miał Lech, że przyjemnie się oglądało :rolleyes:

Bo to tylko Wisła :kox: :kox: :kox:

Lech to Lech :kox:

Inspektor, powiem Ci tak...

Jedz se chłopie do tej barcelony choćby stopem wybierz a nie pier%## jak potłuczony, a od Wisły to 2 ch^je w bok i sie odstosunkuj.

Zobaczymy jak se pójdziesz na mecz, i zobaczysz całą to barce, ja byłem i szału nie ma. A kibicem Barcy nie jestem. d*py mi nie urwało, wole naszą marną ligę, przynajmnie ci ciary po plecach przejdą jak ryknie cały stadion. I na temat Wisły najlepiej sie nie wypowiadaj bo zaczynasz mnie wkur$#@@ !!

Opublikowano
  • Autor

On pewnie nawet na Lechu nigdy nie był :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wkurzył mnie Małecki, lubie go ale to co wczoraj pokazał to wiocha mnożona razy buractwo. Swoją grą osłabił Wisełkę. Na plus Iliev, Melikson i Chavez. No i ten nowy koleś z Lincester - Lamey. Reszta słabo, zawiodłem sie ale licze na zwyżke formy

Opublikowano

Najlepszy był początek transmisji :polew: jak flagi kibiców zasłaniały kamery :wallbash:

najlepsze było jak steward 2 razy z plaskacza dostał :polew: :polew: :polew: :polew: i ta jego mina zdziwiona :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

o kur*wa ale to było dobre :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jazda po tUSKU też mi się podobała :kox:

Opublikowano

Nawet policja nie wiedziała co robić na na rynku było więcej kibiców i zaczeli śpiewać.

A temu stewardowi sie należało :D po co brudne łapska kładł na fladze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.