Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aaaa...Jarko, Makaveli - mała prośba.

Możecie zastąpić herb w 1szym poście na ten, proszę - Cracovia_herb.png:) ?

Mała rzecz, a cieszy :)

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Aaaa...Jarko, Makaveli - mała prośba.

Możecie zastąpić herb w 1szym poście na ten, proszę - Cracovia_herb.png:) ?

Mała rzecz, a cieszy :)

:hi:
Opublikowano

Dziękuję bardzo :hi::notworthy:

Opublikowano

Cracovia pokonana :gwizdanie:

Cracovia - Ruch Chorzów 1-2 (0-0)

1-0 – Dudzic, 50 min (głową)

1-1 – Abbott, 55 min

1-2 – Piech, 61 min

I należy dodać - zasłużenie pokonana.

Ruch był na pewno zespołem lepszym.

Wiedzieli co mają grać, w przeciwieństwie do nas.

Bardzo wysoki i agresywny pressing.

My przez pierwsze 15 minut pierwszej i drugiej połowy jak dzieci we mgle (chociaż o dziwo to my wyszliśmy jako pierwsi na prowadzenie).

Ogólnie: kilka pozytywów jest, ale w jest cholerę też spraw do poprawy.

I klasowy rozgrywający (ofensywny pomocnik, mediapunta, zwał jak zwał) potrzebny od zaraz.

Ruch gra wysokim presingiem do 60-65 minuty, co wychodzi im bdb,później jest już gorzej, a szkoda- no, ale cóż, tylę mają kondycji. Czasem coś tam jeszcze pobiegają na drugim wdechu :wink4:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 23:55_________________________________________________a to nie jest już herb łksu ?

herb.jpg

Opublikowano

Zgadza się stanley, dokładnie tak to wyglądało.

Generalnie zasłużone Wasze zwycięstwo.

Tutaj skrót meczu (od 2:40) - http://www.pasy.tv/na-zywo-cracovia-ruch-chorzow/

Opublikowano

Zgadza się stanley, dokładnie tak to wyglądało.

Generalnie zasłużone Wasze zwycięstwo.

Tutaj skrót meczu (od 2:40) - http://www.pasy.tv/na-zywo-cracovia-ruch-chorzow/

:good: jaki głód piłki :kox:

na chrzciny, to córkę chyba wezmę na mecz :wink4:

Opublikowano

a to nie jest już herb łksu ?

herb.jpg

nie :no:

ten z pierwszego postu jest aktualnie oficjalnym herbem ŁKS-u

poprzedni herb został przejęty przez komornika :gwizdanie:

Opublikowano

Dokładnie tak jest.

Niestety...

Nota bene, Makaveli, ten herb Pasów, który był wcześniej jest aktualnym herbem MKS Cracovia (bo tak się tak naprawdę nazywa drużyna) :)

Jednakże, nie jest on akceptowany przez kibiców (nazywany "koślawcem" :) ).

Ten, który ja wkleiłem i prosiłem o wstawienie (dzięki jeszcze raz!) jest herbem pierwotnym, używanym teraz przez KS Cracovia (czyli np: szachy) i to z nim najbardziej identyfikują się wszyscy Pasiacy.[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 00:07_________________________________________________Jeszcze taki mały edit:

Jesteśmy chyba jednym z niewielu klubów w Polsce, który nie ma członu miasta w nazwie :)

Więc wbrew temu, co sądzi większość, nie nazywamy się "Cracovia Kraków" a po prostu "Cracovia" :)

Opublikowano

i nie jesteście pomilicyjni :decayed:

:good:

Opublikowano

wracając do meczu Pasów z Ruchem, widać, że Ruch ma 2-3 dobrych, szybkich grajków z przodu ( Piech, Jankwoski, Janoszka) i są nieżle przygotowani szybkościowo :)

Dobrze czują się w wysokim presingu czy kontrze. Dużo gorzej jest gdy bronią się na swojej połowie, czy dostają kontrę :kwasny:

Opublikowano

i nie jesteście pomilicyjni :decayed:

:good:

Nie da się ukryć :decayed: :decayed:

wracając do meczu Pasów z Ruchem, widać, że Ruch ma 2-3 dobrych, szybkich grajków z przodu ( Piech, Jankwoski, Janoszka) i są nieżle przygotowani szybkościowo :)

Dobrze czują się w wysokim presingu czy kontrze. Dużo gorzej jest gdy bronią się na swojej połowie, czy dostają kontrę :kwasny:

Powiem Ci tak, oglądając cały mecz, Ruch kilka razy właśnie tą trójką kompletnie rozjeżdżał naszą obronę.

Generalnie, z tego typu polskich napastników (szybki, niezły technicznie) uważam że najlepsi w Polsce są właśnie Piech i Niedzielan.

Tyle, że oni żyją z podań.

U was ma kto Piechowi podawać, u nas narazie "bida".

A już tak zupełnie offtopem, według mnie jedna z najładniejszych akcji zeszłego sezonu to błyskawiczne wyjście ze swojej połowy właśnie pary Jankowski-Piech w meczu Arka-Ruch.

Postaram się zaraz znaleźć krótki filmik.[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 00:15_________________________________________________Mam!

Od 1:05.

Akcja jak nie z polskich boisk!

http://www.arka.gdynia.pl/news,7439-arka-ruch-02-coraz-nizej-relacja.html

Opublikowano

i nie jesteście pomilicyjni :decayed:

:good:

Nie da się ukryć :decayed: :decayed:

wracając do meczu Pasów z Ruchem, widać, że Ruch ma 2-3 dobrych, szybkich grajków z przodu ( Piech, Jankwoski, Janoszka) i są nieżle przygotowani szybkościowo :)

Dobrze czują się w wysokim presingu czy kontrze. Dużo gorzej jest gdy bronią się na swojej połowie, czy dostają kontrę :kwasny:

Powiem Ci tak, oglądając cały mecz, Ruch kilka razy właśnie tą trójką kompletnie rozjeżdżał naszą obronę.

Generalnie, z tego typu polskich napastników (szybki, niezły technicznie) uważam że najlepsi w Polsce są właśnie Piech i Niedzielan.

Tyle, że oni żyją z podań.

U was ma kto Piechowi podawać, u nas narazie "bida".

A już tak zupełnie offtopem, według mnie jedna z najładniejszych akcji zeszłego sezonu to błyskawiczne wyjście ze swojej połowy właśnie pary Jankowski-Piech w meczu Arka-Ruch.

Postaram się zaraz znaleźć krótki filmik.

pamiętam :kox:

Opublikowano

Tak się powinno uczyć młodzież jak grać z kontry.

Makaveli - pokaż tę akcję swojemu małemu :kox: :kox:

Opublikowano

i nie jesteście pomilicyjni :decayed:

:good:

a Wy nadal swoje :facepalm:

Opublikowano

niezła ta kontra :kox:

Opublikowano

Kompletnie rozjechali obronę Arki.

Ale spoko, to samo by zrobili z każdą defensywą w tym kraju :kox: :kox:

Opublikowano

Kompletnie rozjechali obronę Arki.

Ale spoko, to samo by zrobili z każdą defensywą w tym kraju :kox: :kox:

50% drużyny Ruchu, to świetny trener z głową na karku :)

Opublikowano

Zgadzam się, Waldek Fornalik robi świetną, doskonałą robotę jak na to, jaki ma potencjał piłkarski.

Swoją drogą, jedynie mnie zastanawia jedna kwestia.

Mianowicie, wielu Ślązaków ma coś takiego, że potrafią efektywnie grać/trenować tylko na Śląsku.

Oczywiście, proszę tego nie traktować jako obrazę, ale jako, wydaje się, realny obraz sytuacji.

Ciekawe, czy z Waldkiem byłoby to samo :mysli: :mysli:

Opublikowano

Zgadzam się, Waldek Fornalik robi świetną, doskonałą robotę jak na to, jaki ma potencjał piłkarski.

Swoją drogą, jedynie mnie zastanawia jedna kwestia.

Mianowicie, wielu Ślązaków ma coś takiego, że potrafią efektywnie grać/trenować tylko na Śląsku.

Oczywiście, proszę tego nie traktować jako obrazę, ale jako, wydaje się, realny obraz sytuacji.

Ciekawe, czy z Waldkiem byłoby to samo :mysli: :mysli:

w przypadku "młodych" z Ruchu jest to różnie, jest wielu chłopaków w II drużynie niebieskich, którzy nie mają ze Śląskiem nic wspólnego.

Odkąd pamietam ,w Chorzowie nigdy nie było $ ( a jest to bodajże od 91roku)

Widać, że w ostatnim czasie postawili na wychowanie młodzieży i nieźle im to wychodzi.

[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 00:58_________________________________________________A kogo masz na myśłi, że im bardzo poza ziemią sląską nie wyszło ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.