Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w soboty o 13.30, 15.45 i 18

Ale lipne godziny :thumbdown:

Kto ogląda Polonie z Lechią? Ładnie Polonia gra :naughty:

A już myślałem że się obraziłeś :kox:

Oglądamy meczyk :good:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto oglądał bramy Lecha ? Bo ponoć z kontrowersyjnych sytuacji ?

Co do oprawy graficznej to od razu mi coś nie pasowało bo to nie w stylu C+.

"Nowością są stałe godziny ligowych potyczek - w piątki o 18 i 20.30, w soboty o 13.30, 15.45 i 18, w niedziele o 14.30 i 17, a w poniedziałki o 18.30."

sporo oglądania, tylko że na bank wszystkiego sie nie da rady obejrzeć :D

http://mlodziantv.hpu.pl/viewpage.php?page_id=2

Bramka Stilica na 3:0 palce lizać :kox: w moim stylu :decayed:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 21:48_________________________________________________

w soboty o 13.30, 15.45 i 18

Ale lipne godziny :thumbdown:

Kto ogląda Polonie z Lechią? Ładnie Polonia gra :naughty:

A już myślałem że się obraziłeś :kox:

Oglądamy meczyk :good:

zrobili godziny jak w lidze angielskiej :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Już lepiej by było 16.00, 18.15, 20.30...

Wracając do meczu to czemu te nowe gwiazdy nie grają :disgust:

Opublikowano

A już myślałem że się obraziłeś :kox:

Oglądamy meczyk :good:

czasami mnie wkórwiasz :kox: :kox:

Opublikowano

bardzo ładny meczyk, miło się ogląda :naughty:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 22:02_________________________________________________

Już lepiej by było 16.00, 18.15, 20.30...

Wracając do meczu to czemu te nowe gwiazdy nie grają :disgust:

Sagan chyba grał, a Mięciel kontuzja :)[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 22:03_________________________________________________Ale Surma ma słabe nerwy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No i w końcu bramka :good:

Opublikowano

Widać, że zarówno Polonia jak i Lechia są - że tak powiem - średnio przygotowane fizycznie do ligi.

Od +/- 65 minuty grali w człapanego.

Cieszy zwycięstwo Polonistów.

Opublikowano
  • Autor

Kuba, boisz się :?: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Nie oglądałem całego meczu ale akurat widziałem doliczony czas gry i powinien być raczej karny dla Lechii.

Opublikowano

Kuba, boisz się :?: :naughty: :naughty: :naughty:

Pierniczę, oddaję bilety na jutrzejszy mecz ;( ;(

Nawet z psem się będę bał wyjść ;( ;(

:decayed:

Co nie zmienia faktu, że filmik fajny :)

Ale o ile mi wiadomo, chłopaki nawet nie sprzedali wszystkich biletów, które zamówili (750 sztuk) ...

Opublikowano
  • Autor

Dobry początek :naughty:

Jesteśmy zawsze tam...

Opublikowano

Ładnie dopingowali ostatnio - to im oddać trzeba.

Pewnie tym razem będzie podobnie, chociaż zapewne liczba kielczan będzie ciut mniejsza.

Opublikowano
  • Autor

Nie szkoda takiej zgody:rolleyes:

Opublikowano

Dobry początek :naughty:

Jesteśmy zawsze tam...

no nieźle :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Nie szkoda takiej zgody :rolleyes:

Jarko, wiesz jak jest :cool1:

Nie podpuszczaj mnie :gwizdanie:

To, że fajnie jeżdżą i śpiewają na niedalekich wyjazdach (bo u siebie bywa z tym różnie), to nie znaczy że wiesz... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nie podpuszczam :decayed:

Nie wiem do końca o co poszło, ja Sobie to gdzieś tłumaczę tym że najstarsza zgoda Lecha to KSZO i gdzieś się te wspólne interesy kłóciły... :mysli:

Opublikowano

To też + u nas zapadły pewne decyzje, że lepiej mniej a konkretniej.

Do tego zgoda z Koroną nie należała do jakichś wyjątkowych.

Było miło (szczególnie w Kielcach bodajże w 2008 czy 2009, gdy większość nas udała się do młyna Korony) i się skończyło.

Co nie zmienia faktu, że Scyzory są u nas ciągle raczej lubiani, a sam jak już tu opisywałem spotkałem się z pomocą z ich strony w CK.[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 23:00_________________________________________________\edit

Dzwoniłem do Żony niedawno, bo była u Teściów i miała wracać.

Gadamy, gadamy, a Żona się mnie pyta:

"Dobra Kuba, dość o pierdołach, Bizon jutro zagra?" :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Spis cudzołożnic :gwizdanie:

- Tomasz Wacek - 6 miesięcy dyskwalifikacji w zawieszeniu na 3 lata

- Tomasz Moskała - 6 miesięcy dyskwalifikacji

- Marcin Bojarski - 9 miesięcy dyskwalifikacji

- Sławomir Olszewski - 9 miesięcy dyskwalifikacji

- Piotr Bania - 6 miesięcy dyskwalifikacji

- Michał Chałbiński - 9 miesięcy dyskwalifikacji

- Łukasz Mierzejewski - 9 miesięcy dyskwalifikacji

- Łukasz Piszczek - 6 miesięcy dyskwalifikacji

Opublikowano

Wyrok jest póki co nieprawomocny.

Ciekawe czy uprawomocni się do czasu EURO :)

Opublikowano
  • Autor

Pany, bo tyrać muszę iść i ligi nie będę mógł dzisiaj oglądać :wallbash:

Piszcie co się będzie działo na stadionach ekstraklasy i nie tylko: 501749161

Z góry wielkie dzięki :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.