Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oglądałem jeszcze raz powtórkę meczu i Lechii należał sie bez wątpienia rzut karny w ostatniej minucie meczu.

Wie ktoś czemu ŁKS nie gra u siebie ? Nie dostali zgody czy jak ?

800 widzów na meczu to lekka porażka jak na ekstraklase.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Budują takie coś :kox:

697388.3.jpg

Opublikowano

Wie ktoś czemu ŁKS nie gra u siebie ? Nie dostali zgody czy jak ?

800 widzów na meczu to lekka porażka jak na ekstraklase.

Nie dostali zgody na imprezę masową. Stąd też ograniczenie do 1000 osób.

Nie wiadomo jak będzie z resztą ich spotkań.

Jarko, jak nie zapomnę, będziesz dostawał relację SMSową z Kałuży ;)

Opublikowano
  • Autor

Jarko, jak nie zapomnę, będziesz dostawał relację SMSową z Kałuży ;)

Cuber pewnie nie będzie pamiętał, więc z góry :notworthy:

Opublikowano

Nowy sezon oprócz piłkarskich emocji, miał przynieść również odpowiedź na dalszy ciąg sagi pod tytułem "rząd opanowuje stadiony". Jak się okazuje, wojna trwa, a kolejną wygraną bitwę zaliczają fanatycy, a konkretnie kibice Sandecji. Biało-czarni postanowili już na samym początku sezonu skierować jasny przekaz do premiera Donalda Tuska.

"Sączersi" zaatakować postanowili podczas pierwszego meczu rozgrywanego u siebie - spotkanie z Wisłą Płock posiadało godną oprawę ze strony gospodarzy. Nowosądeccy kibice na swoim sektorze rozpostarli olbrzymią sektorówkę z nazwą swojego klubu, lecz prawdziwym gwoździem programu był transparent powieszony na płocie.

Choć zapewne klub spotka wysoka kara, kibice zdecydowali się po raz kolejny frontalnie zaatakować Donalda Tuska - hasło "Z PZPN-u i zakazów robimy sobie jaja, Donald Tusk to dla nas pała" przez długi czas było obiektem sporu między kibicami a organizatorami, w tym również delegatem PZPN-u. Grożono nawet przerwaniem meczu. Ciekawe jakie konsekwencje spotkają odważnych fanatyków już przy zielonym stoliku Komisji Ligi...

Opublikowano

41.jpg[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 13:29_________________________________________________z kibicami się nie wygra,a najlepiej przekonał się o tym poprzedni prezydent Bydgoszczy Dombrowicz.

w statystykach nie dawał żadnych szans rywalom....po akcji kibiców Zawiszy przegrał z Bruskim :good:

kibice są zbyt dobrze zorganizowani żeby taki matoł tusk stawiał warunki :kox:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 13:39_________________________________________________pech Cracovi,uciekł punkt :gwizdanie:

Opublikowano

Ruch -Bełchatów :kox:

Opublikowano

pech Cracovi,uciekł punkt :gwizdanie:

Znów, nie pech, a absolutnie zasłużenie.

W tym bardzo słabym meczu Korona była zdecydowanie od nas lepsza.

Zdecydowanie.

To był najgorszy mecz Cracovii u siebie od.... no naprawdę nie pamiętam od kiedy.

Dramat, dno, żenada. Piłkarska patologia.

Jestem z jednej strony za***iście wkur.... a z drugiej po prostu zażenowany tym, co dzisiaj zobaczyłem.

Opublikowano

Ja już czekam na Wisełkę. Browar sie leje.

Ruch - GKS juz sie chyba tak skonczy remisem.

Meczu Cracovii nie widziałem. Poczekam na Lige+

EDIT

Hehe rzut karny w 93.min !

EDIT2

2-1 dla Niebieskich !

Opublikowano

po bardzo średnim meczu Ruch - Bełchatów 1:1 czy 2:1 :mysli:

karny w 93min :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 17:32_________________________________________________jednak 2:1

ale zawodnicy Ruchu muszą potrenować strzały zza 16stki i mocne, celne dośrodkowania :)[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 17:33_________________________________________________a to, co zrobił Kosowski :rolleyes::blink: tak doświadczony zawodnik, hehe

Opublikowano

To samo powinno być dla Lechii !

Faul w polu karnym i jest karny. Nie ważne że z przebiegu gry drużyna jest słabsza i że to jest doliczony czas gry.

Ale Polonia i tak pogubi punkty a Wojciechowski niech sie tak nie napina bo mu żyłka pęknie.

Co zrobił Kosa ? Bo włączyłem dopiero teraz

Liga+ jest dziś na c+gol o 20:30.

Bo na C+sport dopiero o 23:15

Opublikowano

To samo powinno być dla Lechii !

Faul w polu karnym i jest karny. Nie ważne że z przebiegu gry drużyna jest słabsza i że to jest doliczony czas gry.

Ale Polonia i tak pogubi punkty a Wojciechowski niech sie tak nie napina bo mu żyłka pęknie.

Co zrobił Kosa ? Bo włączyłem dopiero teraz

Liga+ jest dziś na c+gol o 20:30.

Bo na C+sport dopiero o 23:15

wszedł w II połowie, dostał dwie żółte w przeciągu 20 minut i papa :rolleyes:

Opublikowano

świetny kawałek :good:

Opublikowano

Wisła w końcówce uratowała punkcik po słabym meczu.

80 minut chodzonego grali, w końcówce sie obudzili :wallbash:

Biton wcisnął długą nogę i jakoś sie udało wywieść remis.

W tym sezonie z taką grą Wisła raczej nie obroni tytułu.

Kibic ogląda, wierzy do końca ale swoje wie. :gwizdanie:

Opublikowano

trwa losowanie grup eliminacji MŚ 2014

ciekawe kto nam złoi dupe :decayed:

Opublikowano

Obstawiam Hiszpanię i Francję w naszej grupie :kox:

Opublikowano

GRUPA H:

1. Anglia

2. Czarnogóra

3. Ukraina

4. Polska

5. Mołdawia

6. San Marino

nie jest źle :kox:

Opublikowano

Jest umiarkowanie optymistycznie :polew::kox:

Opublikowano

anglia nas lubi :thumbdown:

Opublikowano

anglia nas lubi :thumbdown:

nie ważne...jest szansa wyjść z 2 miejsca w barażach :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.