Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra koniec tej pyskówki wobec mojej szanownej osoby

coś dla Skylinera

"Mirko Vucinić został nowym zawodnikiem Juventusu Turyn. Bianconeri zapłacą Romie za 27-letniego reprezentanta Czarnogóry 15 milionów euro. Piłkarz podpisał czteroletni kontrakt."

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Juve ma kasy jak ruski rakiet a nie potrafią się porządnie wzmocnić :wallbash:

Opublikowano

żaden włoski zespół nic nie zwojuje w europie kolejny sezon :gwizdanie:

Opublikowano

dobra koniec tej pyskówki wobec mojej szanownej osoby

coś dla Skylinera

"Mirko Vucinić został nowym zawodnikiem Juventusu Turyn. Bianconeri zapłacą Romie za 27-letniego reprezentanta Czarnogóry 15 milionów euro. Piłkarz podpisał czteroletni kontrakt."

mam wątpliowści czy ten grajek jest tyle warty :gwizdanie:

Opublikowano

Wiesz co...ja myślę że w tym sezonie Roma pokaże najpiękniejszy Styl grania we Włoszech a dlaczego to chyba mowic nie muszę :)

Stanley nie jest :)

Opublikowano

a ja sie zastanawiam jak w tym roku PZPN i ekstraklasa utrzymaja Cracovię :decayed:

Opublikowano

a ja sie zastanawiam jak w tym roku PZPN i ekstraklasa utrzymaja Cracovię :decayed:

Myśl dalej i jak wpadniesz na jakiś ekscytujący pomysł to zachowaj go dla siebie.

Opublikowano

Też tak myślę :kox: co ma wspólnego Ekstraklasa z Craksą?

Opublikowano

podliczyłem Typera a za chwile wrzucam nowy zestaw gamonie :evil:

ofermą kolejki został Inspektor (jak miło mi to oznajmić :kox: )

Opublikowano

Tylko dlatego że się nie znam na Polskiej Lidze i dlatego piertole te konkursy i już nie startuje :kox:

Jakby ktoś inny był ostatni to byś tego frajerze nie napisał :evil:

Opublikowano
  • Autor

Wiedziałem że w końcu sie obrazi... Jak panienka :kox:

Opublikowano

Se tłumacz :polew: bonku :kox:

Opublikowano

Jakby ktoś inny był ostatni to byś tego frajerze nie napisał :evil:

teraz to masz z liścia .... ale ze stopy a nie ręki :angry:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 18:46_________________________________________________
normalnie gorzej jak za komuny :wallbash:

jeb*ć policje z całego serca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 18:57_________________________________________________

Środowy mecz Pucharu Polski: Gryf Wejherowo - Zawisza Bydgoszcz nie odbędzie się.

Do miejscowego klubu wpłynęło pismo z Urzędu Wojewódzkiego z zakazem organizowania tego meczu na wniosek Komendanta Wojewódzkiego Pomorskiej Policji oraz Urzędu Miasta Wejherowo.

Działacze Gryfa są zaskoczeni taką informacją dzień przed planowym rozpoczęciem spotkania.

- Zakaz rozegrania meczu na terenie Wejherowa jest całkowity - powiedział Roman Nowak, rzecznik prasowy Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku.

komunizmu ciąg dalszy :wallbash:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 21:33_________________________________________________
Wiadomym było że do Wejherowa zjedzie dość liczna grupa kibiców Zawiszy. W Wejherowie nie ma tyle policji którzy zapewnili by bezpieczeństwo. Owszem można było ściągnąć posiłki z Gdyni ale tego nie zrobiono Komendant chucha na zimne.
:wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano
:polew:
Opublikowano

boją się Nas Zawiszaków :evil: i dobrze :kox: bo Nas trzeba się bać :cool1:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 21:53_________________________________________________

Mecz najprawdopodobniej zostanie rozstrzygnięty jako walkower dla Zawiszy.
:good:
Opublikowano

To jest kórwa chore :polew:

Opublikowano

To jest kórwa chore :polew:

co do k*rwy nędzy :?: :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.