Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jeżeli Legia zagra tak jak ze Spartakiem to możemy być spokojni o dobry wynik :good:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja powiem tak... Kocham Wisłę i wierze że pokażą jeszcze klasę w PE alee.... Po meczu na Cyprze po prostu poczekam na rozwój sytuacji :)

Opublikowano

Trzeba przyznać - obie polskie drużyny trafiły nieźle.

W grupie Legii, PSV będzie poza zasięgiem. Z Rapidem będzie ciężko, oni potrafią grać szybką, techniczną piłkę. Na temat Hapoelu nie wiem za dużo, ale oni są zapewne +/- na poziomie (L)

Apropos Wisły, uważam, że primo:

Jeśli będą grali tak, jak z APOELEM - nie mają czego szukać.

Ale, znając to, że nasze drużyny najlepiej grają we wrześniu, październiku i listopadzie w tym bym upatrywał jakichś szans dla Białej Gwiazdy.

Przede wszystkim nie wierzę w to, że grupę wygra Fulham. Jak dla mnie absolutnym faworytem nr 1 jest Twente. Fulham piłkarsko od Wisły jest tylko troszkę lepszy. Inną kwestią jest motoryka. Wiślacy musieliby zapierniczać całe 90 minut. Odense - zapewne poziom piłkarzy z Krakowa, może Duńczycy są ciutkę lepsi (podobna sytuacja jak z Hapoelem i Legią).

Opublikowano
  • Autor

Kocham Wisłę

Czy jest tu ktoś z Krakowa za Wisłą :?: :kox:

Opublikowano

Kocham Wisłę

Czy jest tu ktoś z Krakowa za Wisłą :?: :kox:

Tak Cuber :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zgłosić Cie do moderatora :?: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Poszło :decayed:

Opublikowano
:polew::wallbash::decayed:
Opublikowano

Kocham Wisłę

Czy jest tu ktoś z Krakowa za Wisłą :?: :kox:

Ja jestem w Krakowa, ale mieszkam w Skawinie. Też się liczy? :decayed:

Opublikowano

jarko, z Wisłą jest trochę jak z Widzewem.

If you know what I mean :wink4:

Opublikowano

Kocham Wisłę

Czy jest tu ktoś z Krakowa za Wisłą :?: :kox:

Tak Cuber :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

ostatnio Cracovia standardowo wciąż przegrywa więc Grześ zastanawia sie nad kibicowaniem Wiśle :polew:
Opublikowano
  • Autor

jarko, z Wisłą jest trochę jak z Widzewem.

If you know what I mean :wink4:

Pierwsze co mi na myśl przyszło :wink4:

Kocham Wisłę

Czy jest tu ktoś z Krakowa za Wisłą :?: :kox:

Ja jestem w Krakowa, ale mieszkam w Skawinie. Też się liczy? :decayed:

Nie :polew:

edycja Dopisany: 26 Sierpień 2011, 15:24

ostatnio Cracovia standardowo wciąż przegrywa więc Grześ zastanawia sie nad kibicowaniem Wiśle :polew:

Ciebie też zaraz zgłoszę :kox:

A wiesz że to zrobię :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kocham Wisłę

Czy jest tu ktoś z Krakowa za Wisłą :?: :kox:

Tak Cuber :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Pablo a w łeb byś nie chciał za opowiadanie i głoszenie jakiś chorych teorii ? :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

ostatnio Cracovia standardowo wciąż przegrywa więc Grześ zastanawia sie nad kibicowaniem Wiśle :polew:

Jasne tak słobie to tłumacz!

odpowiem cytatem "..... nigdy nie zejde na ... " :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja mu wcale nie doniosłem :decayed:

Opublikowano

Ale reakcja :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ale reakcja :kox: :kox: :kox:

Pablo sklej p... prosze i nie pisz głupot następnym razem!

jak to się mówi, dziękuję Ci Tato że jestem Pasiakiem :kox:

Cracovia_herb.png

Opublikowano
  • Autor

Powoli robią się tabelki... Typer wkrótce też będzie ogarnięty...

Wracamy z regularnością i to na poważnie teraz :good:

Stanley i Audimilan dzięki za ogarnianie tematu :notworthy:

Opublikowano

Widzisz Pablo, to jest ten temat, gdzie Cuber żartów nie uznaje :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Cuber :polew::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.