Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

pamiętam że pierwszym klubem jakiemu kibicowałem :przebiegly: był GKS z Jojko w bramce

Jojko Jojko bramkę strzel :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pamiętam że pierwszym klubem jakiemu kibicowałem :przebiegly: był GKS z Jojko w bramce

Jojko Jojko bramkę strzel :kox: :kox: :kox:

skur*ysyn :thumbdown: nie będę się wypowiadał w jego temacie :baseball:

Opublikowano

pamiętam że pierwszym klubem jakiemu kibicowałem :przebiegly: był GKS z Jojko w bramce

Jojko Jojko bramkę strzel :kox: :kox: :kox:

ja p....... ale się uśmiałem :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 22:46_________________________________________________

skur*ysyn :thumbdown: nie będę się wypowiadał w jego temacie :baseball:

a co ci zrobił Janusz :>[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 22:48_________________________________________________Eto'o strzelił gola w swoim debiucie w Anżi, ciekawe czy go rosyjska zima zaskoczy już niebawem :polew:
Opublikowano
  • Autor

Nigdy nie zapomnę wizyt Jojki na SS, zawsze cały stadion mu śpiewał :kox:

Później jako trener z kimś tam u Nas był, też fajnie było :naughty:

Opublikowano

Nigdy nie zapomnę wizyt Jojki na SS, zawsze cały stadion mu śpiewał :kox:

Później jako trener z kimś tam u Nas był, też fajnie było :naughty:

przyczepiliście się gościa, i niszczycie moje wspomnienia z dzieciństwa :tongue4::bicz2:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 23:09_________________________________________________
ciekawy koment pod tym filmikiem:

"To tylko knockout. Po chwili zapewne sie przebudzil. Lepsze to niz zlamanie nogi. Malo kiedy ktos umiera od strzala w morde tymbardziej, ze nie uderzyl glowa o nic tylko ladnie sie plackiem polozyl. Mowil Profesor magiste dyrektor od spraw Bezwladnie latajacych zwlok."

Opublikowano
  • Autor

Nigdy nie zapomnę wizyt Jojki na SS, zawsze cały stadion mu śpiewał :kox:

Później jako trener z kimś tam u Nas był, też fajnie było :naughty:

przyczepiliście się gościa, i niszczycie moje wspomnienia z dzieciństwa :tongue4::bicz2:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale My też mieliśmy Swoją gwiazdę - Siergiej Szypowski... Gość w bramce rewelacja. To dzięki niemu zrobiliśmy Sigmę w pucharach bo gdyby nie On to na wyjeździe nie 1-0 a z 5-0 by było... Jak przyszlo co do czego to też potrafił taką piłę wpuścić prawie jak Jojko...

Takie czasy, niestety wówczas WSZYSCY sprzedawali :thumbdown:

Opublikowano

Takie czasy, niestety wówczas WSZYSCY sprzedawali :thumbdown:

no i tu się już nie ma z czego śmiać :cicho: [br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 23:23_________________________________________________

Ostatnio z nim gadałem i pomimo, że nie jestem fanem Milanu, może przejadę się z nim na deRby Mediolanu.

Podobno psie pieniądze, a atmosfera :kox: :kox:

od tego się zaczyna :thumbup::drinks:
Opublikowano
  • Autor

W Turcji też jest fajnie :kox:

Że te stadiony jeszcze stoją...

(volume full !!!)

I po co im krzesełka na stadionach :naughty:

A to taki mój ulubiony bonusik :slina:

horto magiko :kox:

A może tam pojedziemy :naughty: :naughty: :naughty:

To się nazywa racowisko... Prawie jak w Katowicach :gwizdanie:

Dobra, ide spać :decayed:

Opublikowano

a ja właśnie oglądam Flu:Botofago, 2 bramki w 1 min :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Taki mecz a ja Ligę+ oglądałem :wallbash:

Opublikowano

Ja chyba się wybiorę na mecz Juve vs Inter albo Juve vs AC Milan :kox::naughty::decayed:

Opublikowano

[Z]etka liderem w I lidze :kox:

Chyba strefy spadkowej :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 09:34_________________________________________________Barca rozpocznie sezon z Villarealem prawdopodobnie bez Puyola, Pique, daniego Alvesa, Adriano :disgust:

To bedzie dopiero obrona :kox:

Ale damy rade :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Barca rozpocznie sezon z Villarealem prawdopodobnie bez Puyola, Pique, daniego Alvesa, Adriano :disgust:

To na ile zagra Barca tym razem, 60% :?: :kox:

Opublikowano

15 :kox:

Opublikowano
  • Autor

I ten okres przygotowawczy jeszcze... Zupełnie inny jak inni mieli, zdecydowanie trudniej było Im się przygotować...

Jak wygrają w tych okolicznościach to tylko będzie świadczyło o ich POTĘŻNYM potencjale :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

To nie był okres przygotowawczy tylko turne z drugim składem. Ale to i lepiej. W zeszłym sezonie mieli konkretny okres przygotowawczy i w początek sezonu weszli w wysokiej formie a koniec sezonu jechali na rezerwie mając krótką ławkę. W tym sezonie szczyt formy przyjdzie napewno później i do tego skład jest lepszy :)

Opublikowano
  • Autor

Aaaa to już w ogóle jak okres przygotowawczy przepracował tylko drugi skład... SZACUN :decayed:

Opublikowano

meczyki na dziś Live: :kox:

Polsat Sport Extra:

16.55 PIŁKA NOŻNA: liga rosyjska, Spartak Moskwa – CSKA Moskwa

Eurosport2:

17.30 PIŁKA NOŻNA: liga niemiecka, Schalke 04 Gelsenkirchen – Borussia Mönchengladbach

Canal+ Sport:

14.30 PIŁKA NOŻNA: T-Mobile Ekstraklasa, Śląsk Wrocław – Widzew Łódź

17.00 PIŁKA NOŻNA: T-Mobile Ekstraklasa, Ruch Chorzów – Jagiellonia Białystok

20.55 PIŁKA NOŻNA: liga francuska, OSC Lille – Olympique Marsylia

Canal+Gol:

16.55 PIŁKA NOŻNA: liga angielska, Manchester United – Arsenal Londyn

19.55 PIŁKA NOŻNA: liga hiszpańska, Real Saragossa – Real Madryt

21.55 PIŁKA NOŻNA: liga hiszpańska, Sevilla FC – Malaga CF

Canal+ Weekend:

20.55 PIŁKA NOŻNA: liga francuska, OSC Lille – Olympique Marsylia

Orange Sport Info:

13.40 PIŁKA NOŻNA: liga szkocka, FC St. Mirren – Celtic Glasgow

19.10 PIŁKA NOŻNA: liga portugalska, Nacional Funchal – Benfica Lizbona

Sportklub:

14.15 PIŁKA NOŻNA: nPower Championship, Notthingham Forest – West Ham United

21.00 PIŁKA NOŻNA: liga brazylijska, FC Santos – FC Sao Paulo[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 11:00_________________________________________________

Aaaa to już w ogóle jak okres przygotowawczy przepracował tylko drugi skład... SZACUN :decayed:

ale na ACM już będą w pelni formy? :przebiegly::decayed:
Opublikowano
  • Autor

meczyki na dziś Live: :kox:

Dzisiaj to się idzie na meczyk a nie ogląda w tv :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.