Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Manchester City 5:1 Tottenham, Manchester Utd 8:2 Arsenal :shocked::blink:, ale ekipy z Manchesteru się rozstrzelały :kox::naughty:.

Manchester Utd kiedyś wygrał 7:1 z AS Romą w LM :gwizdanie:.

"Petro dolary" mogą zamieszać w LM i PL.

Seria A przesunięta... :disgust::angry:, a miałem nadzieje, że zobaczę Juve...

Mały ma zostać ukarany przez klub:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/t-mobile-ekstraklasa-wisla-krakow-ukarze-patryka-m,1,4832251,wiadomosc.html

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W Manchesterze jest tylko jeden Manchester! ManUtd. Ten drugi arabski wyziew to Minichester :decayed:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 19:47_________________________________________________W Manchesterze jest tylko jeden Manchester! ManUtd. Ten drugi arabski wyziew to Minichester :decayed:

Opublikowano

W Manchesterze jest tylko jeden Manchester! ManUtd. Ten drugi arabski wyziew to Minichester :decayed:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 19:47_________________________________________________W Manchesterze jest tylko jeden Manchester! ManUtd. Ten drugi arabski wyziew to Minichester :decayed:

:polew:

:good:

Opublikowano
jak czytam słowa Małeckiego to utwierdza Mnie w przekonaniu że to błazen :OMG:

ale to tylko Moje zdanie :kwasny:

Według mnie Małecki za bardzo gwiazdorzy...

Mój kolega uważa Małeckiego za swojego idola... Nawet ogolił się na łyso jak to "Mały" zrobił... Zostawię to bez komentarza...

Pamiętam po wygranym meczu z Apoelem 1:0 Małecki wznosił ręce do góry, chyba po to żeby kibice głośniej dopingowali... Nie wiem czy ktoś z Was Wiślaków pamięta tamtą sytuacje :mysli:. Różnie można interpretować jego gest...

Opublikowano

oby kolega twój przynajmniej o poziom lepszy był od Małego :>

Opublikowano

[Z]etka liderem w I lidze :kox:

Chyba strefy spadkowej :kox: :kox: :kox:

spójrz gamoniu na tabelke :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Tabelka Ci prawdę powie :naughty:

Opublikowano

Tabelka Ci prawdę powie :naughty:

masz szczęście że screena nie zrobiłem :disgust:
Opublikowano
  • Autor

Mogę Ci przesłać tą tabelkę jak chcesz :cool1:

Nie musisz screenów robić :wink4:

Opublikowano

Mogę Ci przesłać tą tabelkę jak chcesz :cool1:

Nie musisz screenów robić :wink4:

pogadamy o tabelce po ostatniej kolejce ligi :evil:
Opublikowano
  • Autor

Bieniek 33

pepik25 31

bebeto 33

rex 33

peAce 32

Zacięta walka o pierwszyw tym sezonie tytuł miesiące w LT :naughty:

Już jutro się dowiemy kto zostanie mistrzem sierpnia :cool1:

Opublikowano

pewnie tradycyjnie wygra Bieniek :guma:

Opublikowano

8:2

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

8:2

:decayed: :decayed: :decayed:

Właśnie oglądałem skrót... Ale im siadało wszystko... Strzały z dystansu, rzuty wolne...

Szkoda bardzo że na Szczęsnego trafiło :confused4:

Opublikowano

Ale Real wszedl w LIGE :shocked: :shocked: ... La Liga znow bedzie nudna w tym roku :confused4:

Opublikowano

Ale Real wszedl w LIGE :shocked: :shocked: ... La Liga znow bedzie nudna w tym roku :confused4:

Też byłem w szoku :shocked: będą mocni w tym sezonie, a co do Arsenalu jak się szybko nie pozbierają to będzie ich kiepski sezon :thumbdown:

Opublikowano

Dobry mecz Realu, ale nie ma się co na razie zachwycać bo grali ze słabą drużyną, dodatkowo z bardzo eksperymentalnym składem bez kilku podstawowych graczy. Ale grunt że jest szczyt tabeli już od pierwszej kolejki :)

Opublikowano

odwroc tabele Arsenal na czele :decayed: 1pkt w 3meczach ...to troche malo jak na zespol aspirujacy do 1szej 4ki PL .

Opublikowano
  • Autor

Oglądałem wczoraj najpierw skrót, a później pierwszą połowę Realu...

To co marnował Benzema to :blink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.