Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobrze że odszedł.

Ewidentnie miał problemy z motywacją ostatnimi czasy w Atletico.

Wiadomo jakie pieniądze?

Za darmo :gwizdanie:

Za darmo :blink: :blink: ?

Przecież miał jeszcze czas do końca kontraktu.

WTF?

Czy ludzi na Calderon już zupełnie pojeb... ?

Za onetem: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/diego-forlan-odchodzi-z-atletico-madryt,1,4833258,wiadomosc.html

Atletico w 2007 roku wydało na Diego Forlana 23 miliony euro, ale nie wiadomo, czy hiszpański klub otrzyma za niego jakiekolwiek pieniądze. - Działacze doszli do porozumienia w sprawie rozwiązania kontraktu z Urugwajczykiem - doniosła w niedzielę "Marca". Umowa zawodnika z Atletico obowiązuje do końca czerwca 2013 roku.

Może jakieś długi mieli wobec niego :mysli:

Albo długi, albo ogólnie sytuacja finansowa jest aż tak zła, że aby odciążyć budżet trzeba było rozwiązać kontrakt...

Źle się dzieje w państwie duńskim...

Opublikowano

"Wasyl" wraca do kadry

:good:
Opublikowano

Barca ladny mecz , klepala przez 90min ten Villareal . :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja mam pomysł. Zamiast obstawiać wyniki w LT obstawiajmy na ile procent Barca zagra :kox:

"Wasyl" wraca do kadry

Mój faworyt jako następca Przytuły za kilka lat na ławce trenerskiej Hutnika :gwizdanie:

edycja Dopisany: 29 Sierpień 2011, 22:56

32229_eb031c222ebd4a3afb7e3a579c0e7d8d.jpeg

:decayed:

Opublikowano

"Wasyl" wraca do kadry

:good:

Kupiłeś już dres Panie Organizatorze? :kox:

Opublikowano

Zaraz dostaniesz od Jarosława kropka :decayed:

/Za OT :decayed:

kropek.JPG

Opublikowano
  • Autor

Fundną Wam wyjazd na drugą stronę Błoń :naughty:

Opublikowano

Ciekawe czy dadzą kilka noży do kompletu w zestawie - taki niezbędnik :polew:

Opublikowano

i tak powinno byc w cywylizowanym kraju ... U Nas tym kopacza/trampkarza sie w glowach poprzewracalo. Zapomnial, chyba Malecki, po co kibice przychodza na stadion i skad bierze swoja wyplate :facepalm: ... :naughty: :naughty: . Mysle ze te gwizdy mialy poniekad uzasadnienie wtym ze Legia walczyla z duza silniejsza druzyna i wydarla jej zwyciestwo . :good:

Opublikowano

"Wasyl" wraca do kadry

:good:

Kupiłeś już dres Panie Organizatorze? :kox:

zaraz zorganizuje nalot Adidasów na Twoją facjatę :kox:
Opublikowano

Jeleń w Lille :blink: ale musi najpierw przejść testy medyczne. [br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 09:49_________________________________________________"NAJBLIŻSZA ŚRODA (31 SIERPNIA) BĘDZIE OSTATNIM DNIEM OKNA TRANSFEROWEGO. EUROSPORT.PL BĘDZIE ŚLEDZIŁ I NA BIEŻĄCO RELACJONOWAŁ DLA WAS WYDARZENIA! ZACZYNAMY O 10 RANO, A KOŃCZYMY JUŻ W CZWARTEK PO PÓŁNOCY. Z NAMI NIE PRZEGAPICIE NIC, CO ISTOTNE W TYM GORĄCYM DNIU!" :naughty: [br] specjalność AcM Dopisany: 30 Sierpień 2011, 09:58_________________________________________________

Fundną Wam wyjazd na drugą stronę Błoń :naughty:

pogadamy jak wpadniesz na meczyk do Olkusza :kox:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 09:59_________________________________________________

z9583157_W_Ireneusz_Jelen.jpg

p.s. życzę Irkowi powodzenia :polew:

Opublikowano

typer podliczony, Jarko uaktualni temat :)

Opublikowano

Barca ladny mecz , klepala przez 90min ten Villareal . :decayed:

pfffff

rzadko, ale czasami się z palantuniem zgadzam - do poczytania

http://sport.interia.pl/raport/Barcelona-Real/news/real-i-barcelona-zanudzaja-sila,1687667,6445

Opublikowano

Barca ladny mecz , klepala przez 90min ten Villareal . :decayed:

pfffff

rzadko, ale czasami się z palantuniem zgadzam - do poczytania

http://sport.interia.pl/raport/Barcelona-Real/news/real-i-barcelona-zanudzaja-sila,1687667,6445

cała prawda o lidze hiszpańskiej :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Fundną Wam wyjazd na drugą stronę Błoń :naughty:

pogadamy jak wpadniesz na meczyk do Olkusza :kox:

Ale masz farta... Na wesele muszę iść :angry:

typer podliczony, Jarko uaktualni temat :)

Uaktualniony.

Rex - gratulacje zwycięstwa w sierpniu :good:

Opublikowano

Barca ladny mecz , klepala przez 90min ten Villareal . :decayed:

pfffff

rzadko, ale czasami się z palantuniem zgadzam - do poczytania

http://sport.interia.pl/raport/Barcelona-Real/news/real-i-barcelona-zanudzaja-sila,1687667,6445

cała prawda o lidze hiszpańskiej :gwizdanie:

I teraz wyobraźcie sobie mecz barcy z jakimkolwiek zespołem z ligi polskiej :D Chyba że byłoby tak jak kilka lat temu w Krakowie :kox::naughty:
Opublikowano

Barca ladny mecz , klepala przez 90min ten Villareal . :decayed:

pfffff

rzadko, ale czasami się z palantuniem zgadzam - do poczytania

http://sport.interia.pl/raport/Barcelona-Real/news/real-i-barcelona-zanudzaja-sila,1687667,6445

cała prawda o lidze hiszpańskiej :gwizdanie:

amen

po co to oglądać, jak wynik znany ?

pogrążają się, inne kluby z tego co czytałem już biją na alarm

skazują się sami na anihilację, a do tego brak financial fair play - muszą coś z tym zrobić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.