Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Jarko, o czapkę gruszek.

Każdy mecz do EURO będzie o tę czapkę gruszek właśnie.

Nie ma stawki - nie ma takiej presji, ciśnienia, emocji i tak dalej.

Przynajmniej z naszej strony.

No i podejrzewam że po euro właśnie tym będziemy się tłumaczyć... Nie mieliśmy meczy o stawkę :gwizdanie:

Ale tą presję i ciśnienie My sami powinniśmy tworzyć, również gorącym dopingiem na trybunach co podnosi adrenalinę.

Tak wiem, jest strajk... Ale niech ten strajk będzie w pierwszej polowie i koniec. Na tym meczu widać było że większość to pikniki bo przy jakiś zrywach dopingu była straszna padaczka, a końcówka to przecież powinna nogi Niemcom pourywać przy takim wyniku...

Jedno jest pewne, powinniśmy grać tylko z mocnymi drużynami i przed euro z drużynami głównie z europy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Niemcy, Włochy, Anglia, Hiszpania jadą jak na razie na Euro Rosja i Holandia blisko

ciekawe, czy będą mieli po jakiej drodze przyjechać :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko, o czapkę gruszek.

Każdy mecz do EURO będzie o tę czapkę gruszek właśnie.

Nie ma stawki - nie ma takiej presji, ciśnienia, emocji i tak dalej.

Przynajmniej z naszej strony.

No i podejrzewam że po euro właśnie tym będziemy się tłumaczyć... Nie mieliśmy meczy o stawkę :gwizdanie:

Ale tą presję i ciśnienie My sami powinniśmy tworzyć, również gorącym dopingiem na trybunach co podnosi adrenalinę.

Tak wiem, jest strajk... Ale niech ten strajk będzie w pierwszej polowie i koniec. Na tym meczu widać było że większość to pikniki bo przy jakiś zrywach dopingu była straszna padaczka, a końcówka to przecież powinna nogi Niemcom pourywać przy takim wyniku...

Jedno jest pewne, powinniśmy grać tylko z mocnymi drużynami i przed euro z drużynami głównie z europy...

Bo nie możemy mieć takich meczy :)

Każdy mecz jest o nic - taka prawda :)

Sytuacja z dopingiem jest, jaka jest.

Teoretycznie mógłbym teraz jechać po kibicach Lechii, ale mają rację.

W Warszawie, Lubinie - za każdym razem było to samo i będzie podobnie.

Podobnie, bo wiadomo, że EURO zmotywuje przysłowiowych Januszy do ciut większego wysiłku wokalnego ;)

Może Klub Kibica Reprezentacji Polski pociągnie doping :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy, Włochy, Anglia, Hiszpania jadą jak na razie na Euro Rosja i Holandia blisko

ciekawe, czy będą mieli po jakiej drodze przyjechać :tongue4:

Nie będą :gwizdanie:

WSTYD!!! -> http://biznes.onet.pl/raport_drogowy_autostrad_nie_bedzie,18490,4383277,1,news-detal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Klub Kibica Reprezentacji Polski pociągnie doping :wink4:

Tak jest, zapisujemy się :naughty:

Dla mnie te mecze mają stawkę i to sporą, nie są meczami o nic...

Poza tym nie My pierwsi jesteśmy gospodarzami i nie My pierwsi mamy tego typu problem, ale obyśmy z takim podejściem wyczynu RPA nie powtórzyli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mecz dający Smudzie do myslenia.

Jest kilku zawodników potrafiacych coś pokazać na średnim europejskim poziomie (było widać kto).

Do "drużyny" jednak troszkę brakuje.

Piszczek pokazał dno mimo dużych chęci. Brożek nie pograł nic ale karnego zrobił, bo jak widać na powtórkach był on ewidentnie "zrobiony" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, jeszcze jedna kwestia.

Relacja Weszło z meczu:

"http://www.weszlo.com/news/7769-RELACJA_LIVE_farbowane_lisy_kontra_farbowane_lisy"

"22.44

Heh, co za frajerzy."

Uważam, że jest to żenujące, skur.wysyń.skie i podłe. Ten "serwis" sięgnął bruku.

Ja rozumiem, że trendy jest ciągłe napi.erda.lanie na kadrę, Smudę i całą otoczkę (niekiedy zasłużone), ale redaktorzy pracujący dla tego portalu przekraczają wszelkie granice.[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 23:29_________________________________________________

Piszczek

To on grał :decayed: ?

Cholera, niedokładnie mecz oglądałem :kox:

Jarko, otóż to.

Jesteśmy gospodarzami, mamy ten przywilej, to musimy teraz "pocierpieć".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Klub Kibica Reprezentacji Polski pociągnie doping :wink4:

Tak jest, zapisujemy się :naughty:

Dla mnie te mecze mają stawkę i to sporą, nie są meczami o nic...

Poza tym nie My pierwsi jesteśmy gospodarzami i nie My pierwsi mamy tego typu problem, ale obyśmy z takim podejściem wyczynu RPA nie powtórzyli...

Dla mnie też ten mecz nie był o nic. W końcu mecze z Niemcami zawsze wzbudzają dużo emocji. Byliśmy blisko pierwszej historycznej wygranej i zabrakło 30 sekund przez Pana W :gwizdanie:.

Moim zdaniem mecz dający Smudzie do myslenia.

Jest kilku zawodników potrafiacych coś pokazać na średnim europejskim poziomie (było widać kto).

Do "drużyny" jednak troszkę brakuje.

Piszczek pokazał dno mimo dużych chęci. Brożek nie pograł nic ale karnego zrobił, bo jak widać na powtórkach był on ewidentnie "zrobiony" .

Piszczek nie grał w tym meczu :decayed:. Kare ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się dzień ujowo zaczął tak ujowo się zakończył.

Zły jestem bo była duża szansa pokonać Niemców (w totka też można wygrać). Mało ważne czy mecz o sliwki, gruszki czy o punkty.

Z Niemcami to zawsze jest mecz o wszystko. To jak derby w Krakowie czy Wawie. Srał pies gdzie kto w lidze, ważne kto na mieście rządzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Klub Kibica Reprezentacji Polski pociągnie doping :wink4:

Tak jest, zapisujemy się :naughty:

Dla mnie te mecze mają stawkę i to sporą, nie są meczami o nic...

Poza tym nie My pierwsi jesteśmy gospodarzami i nie My pierwsi mamy tego typu problem, ale obyśmy z takim podejściem wyczynu RPA nie powtórzyli...

Dla mnie też ten mecz nie był o nic. W końcu mecze z Niemcami zawsze wzbudzają dużo emocji. Byliśmy blisko pierwszej historycznej wygranej i zabrakło 30 sekund przez Pana W :gwizdanie:.

Moim zdaniem mecz dający Smudzie do myslenia.

Jest kilku zawodników potrafiacych coś pokazać na średnim europejskim poziomie (było widać kto).

Do "drużyny" jednak troszkę brakuje.

Piszczek pokazał dno mimo dużych chęci. Brożek nie pograł nic ale karnego zrobił, bo jak widać na powtórkach był on ewidentnie "zrobiony" .

Piszczek nie grał w tym meczu :decayed:. Kare ma.

To teraz wytłumaczcie mi jaka była stawka tego meczu?

Prestiż? Fajnie, za kilka dni nikt o tym nie będzie już pamiętał.

Poza tym, szczerze - Czy bylibyście w pełni happy, gdybyśmy wygrali z Niemcami akurat wtedy, gdy Ci wystawiają drugą drużynę?

Trochę casus Argentyny ostatnio, chociaż na pewno ci, którzy dziś wybiegli w barwach sąsiadów są bliżsi 1-szego składu.

Pany, stawką zawsze są przede wszystkim punkty.

Bądź awans do kolejnej rundy.

I jeśli taki jest cel, każda drużyny wystawi swój najmocniejszy skład + 100% determinacji.

Czy tak było dziś w przypadku Niemców?

Odpowiedzcie sobie sami.

Jeszcze jedna kwestia.

Skoro my dziś : :wallbash::thumbdown: i tym podobne, proponuję 2 artykuły z onetu. Tak na świeżo.

http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/el-euro-2012-sensacyjna-porazka-slowacji,1,4841155,artykul.html

http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/czesi-rozbili-ukraincow-w-meczu-towarzyskim,1,4841112,artykul.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszczek nie grał w tym meczu :decayed:. Kare ma.

Oczywiście Peszko a nie Piszczek :embarrassed:

Muszę ochłonąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się dzień ujowo zaczął tak ujowo się zakończył.

Zły jestem bo była duża szansa pokonać Niemców (w totka też można wygrać). Mało ważne czy mecz o sliwki, gruszki czy o punkty.

Z Niemcami to zawsze jest mecz o wszystko. To jak derby w Krakowie czy Wawie. Srał pies gdzie kto w lidze, ważne kto na mieście rządzi

Zgadza się... Zabrakło 30 sekund do historycznej wygranej... To najbardziej boli... :confused4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zły jestem bo była duża szansa pokonać Niemców (w totka też można wygrać). Mało ważne czy mecz o sliwki, gruszki czy o punkty.

Z Niemcami to zawsze jest mecz o wszystko. To jak derby w Krakowie czy Wawie. Srał pies gdzie kto w lidze, ważne kto na mieście rządzi

Taki przykład.

Derby Wisła II vs Cracovia. Albo nawet Wisła vs Cracovia, tylko Wisła wystawia drugą drużynę.

Cracovia wygrywa.

Myślisz że bym się cieszył?

Minimalnie.

Przede wszystkim miałbym za***isty niesmak, że abyśmy wreszcie mogli wygrać, sąsiedzi musieli wystawić drugą drużynę.

Pierniczę coś takiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, jeszcze jedna kwestia.

Relacja Weszło z meczu:

"http://www.weszlo.com/news/7769-RELACJA_LIVE_farbowane_lisy_kontra_farbowane_lisy"

"22.44

Heh, co za frajerzy."

Uważam, że jest to żenujące, skur.wysyń.skie i podłe. Ten "serwis" sięgnął bruku.

Ja rozumiem, że trendy jest ciągłe napi.erda.lanie na kadrę, Smudę i całą otoczkę (niekiedy zasłużone), ale redaktorzy pracujący dla tego portalu przekraczają wszelkie granice.

Nie czytam tych pseudo znawców od czasu jak na Przytule siedli...

Nie są niczym lepsi od takiego pudelka, tylko że siedzą tematyce sporu...

Takie biadolenie i ubliżanie jest żenujące i świadczy tylko i wyłącznie o redakcji...

Generalnie to rozumiem frustrację, bo było tak blisko...

Ja wiem że nie pierwsza drużyna Niemiec, ale kto by o tym za jakiś czas pamietał - liczył by się wynik :wink4:

Z przekroju całego meczu wygrana Nam się nie należała, ale wiadomo że w piłce nie zawsze wygrywa lepszy :gwizdanie:

Jest spory niedosyt, ale i satysfakcja z w sumie dobrej gry Naszej reprezentacji :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Klub Kibica Reprezentacji Polski pociągnie doping :wink4:

Tak jest, zapisujemy się :naughty:

Dla mnie te mecze mają stawkę i to sporą, nie są meczami o nic...

Poza tym nie My pierwsi jesteśmy gospodarzami i nie My pierwsi mamy tego typu problem, ale obyśmy z takim podejściem wyczynu RPA nie powtórzyli...

Dla mnie też ten mecz nie był o nic. W końcu mecze z Niemcami zawsze wzbudzają dużo emocji. Byliśmy blisko pierwszej historycznej wygranej i zabrakło 30 sekund przez Pana W :gwizdanie:.

Moim zdaniem mecz dający Smudzie do myslenia.

Jest kilku zawodników potrafiacych coś pokazać na średnim europejskim poziomie (było widać kto).

Do "drużyny" jednak troszkę brakuje.

Piszczek pokazał dno mimo dużych chęci. Brożek nie pograł nic ale karnego zrobił, bo jak widać na powtórkach był on ewidentnie "zrobiony" .

Piszczek nie grał w tym meczu :decayed:. Kare ma.

To teraz wytłumaczcie mi jaka była stawka tego meczu?

Prestiż? Fajnie, za kilka dni nikt o tym nie będzie już pamiętał.

Poza tym, szczerze - Czy bylibyście w pełni happy, gdybyśmy wygrali z Niemcami akurat wtedy, gdy Ci wystawiają drugą drużynę?

Trochę casus Argentyny ostatnio, chociaż na pewno ci, którzy dziś wybiegli w barwach sąsiadów są bliżsi 1-szego składu.

Pany, stawką zawsze są przede wszystkim punkty.

Bądź awans do kolejnej rundy.

I jeśli taki jest cel, każda drużyny wystawi swój najmocniejszy skład + 100% determinacji.

Czy tak było dziś w przypadku Niemców?

Odpowiedzcie sobie sami.

Nie jest prawdą, że liczą się tylko mecze o punkty czy awans.

Jeździłem bardzo często "za Odrę" (do Berlina) jak były mistrzostwa w Niemczech. Szkoda, że nie widziałeś i nie słyszałeś jak sie Niemcy nabijali z nas. Nawet policaje podczas kontroli dawali do zrozumienia, że Polacy to ktoś gorszy. Dumnie zadzierali głowy i szyderczo się usmiechali.

Ich, jak piszesz 2 druzyna jest i tak o wiele lepsza niż nasza wiec taki "mniejszy" sukces też jest potrzebny, zarówno kibicom jak i drużynie.

A tak szczerze to trudno powiedzieć, że to była ich 2 drużyna.

Mają takich graczy, taka ławkę, że mogą wystawić 2 tak samo wartościowe 11-tki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim miałbym za***isty niesmak, że abyśmy wreszcie mogli wygrać, sąsiedzi musieli wystawić drugą drużynę.

Pierniczę coś takiego :)

Nie pierdziel, wolałbyś przegrać :?: :naughty:

Tym bardziej że nie pierwszy skład to trzeba wygrać a nie unosić się ambicjami :kox:

To by była dopiero frustracja jakbyście od rezerw dostali chyba większa jak ten niesmak po wygranej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim miałbym za***isty niesmak, że abyśmy wreszcie mogli wygrać, sąsiedzi musieli wystawić drugą drużynę.

Pierniczę coś takiego :)

Nie pierdziel, wolałbyś przegrać :?: :naughty:

Tym bardziej że nie pierwszy skład to trzeba wygrać a nie unosić się ambicjami :kox:

To by była dopiero frustracja jakbyście od rezerw dostali chyba większa jak ten niesmak po wygranej :decayed:

Wolałbym, żeby taki mecz się w ogóle nie odbył ;)

Jakbyśmy dostali od rezerw, to by znaczyło, że powinniśmy grać w tej lidze, w której grają rezerwy bądź jeszcze niżej :wink4:

jacekm - na to akurat nic nie poradzisz.

Każdy kij ma dwa końce.

Swoje powody ku temu mają, nie da się zaprzeczyć.

A że często przesadzają, to inna para kaloszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...