Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jarko szacun :)

dzialasz lepiej niz Pablo na spotach :kox:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Teraz na stadionie można wyjąć telefon i obejrzeć powtórkę :blink:

Ale czad.

Opublikowano

Widzieli?

Opublikowano

taaa....

A tu odpowiedz holendrów odnośnie zaistniałej sytuacji z "podrobionymi" biletami.

Holenderski klub FC Twente wyraził ubolewanie z powodu złego potraktowania grupy polskich kibiców przez policję przed czwartkowym meczem piłkarskiej Ligi Europy z Wisłą Kraków na stadionie w Enschede.

To odpowiedź Holendrów na skargę wystosowaną przez krakowski klub. Dyrektor stadionu w Enschede Eugenio Porcu przyznał, że pilnujący bezpieczeństwa funkcjonariusze niesłusznie posądzili kilkanaście osób o to, że mają sfałszowane bilety - czytamy depeszę IAR opublikowaną przez stronę Polskiego Radia.

Porcu nazwał tę sytuację bardzo nieprzyjemną, bo, jak podkreślił, ta grupa polskich kibiców była niesłusznie z tego powodu przetrzymywana na policji.

Klub Twente wysłał już do Wisły Kraków list, w którym przyznaje się do błędu, wyraża ubolewanie z powodu tych nieprzyjemnych zdarzeń, żałuje i przeprasza. Dyrektor stadionu zaznaczył, że klub chce "w zgrabny" sposób zrekompensować Polakom te negatywne przeżycia i jest otwarty na sugestie Wisły Kraków, w jaki sposób najlepiej może to zrobić.

Według strony holenderskiej poszkodowanych zostało od 15 do 20 osób, według polskiej - było ich niemal trzy razy więcej.

Opublikowano

Widzieli?

i jak tu mieć szacunek do policji pier---ne cwele i tem czarnuch zaje----y mogli im naje----ć i tyle.PIER----E PSY
Opublikowano

Widzieli?

nie chcę oceniać, bo nie znam sytuacji, ale zazwyczaj prawda leży zawsze gdzieś po środku :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Rudy pewnie już pisze jakiś zakazik stadionowy :kox:

Opublikowano

Holendrzy byli doszkoleni odnośnie słowa na K... i wiedzieli że jest niecenzuralne.

Kazali kibicowi zeby przeprosił policjanta :polew:

Nie wiedzą że polski jezyk jest bogaty, i ma wiele użyć tego słowa. W różnych kontekstach.

Opublikowano
  • Autor

:naughty:

Opublikowano

Ponad 2,5 tys dzieci zgłosiło się do szkółki Barcelony w Warszawie, mimo iż miesięczny koszt to 190 zł. Zdeterminowani rodzice z całej Polski pytają o internat.

więcej na:

http://sport.interia.pl/raport/Barcelona-Real/news/polska-szkolka-fc-barcelona-robi-prawdziwa-furore,1704353

cudze chwalą a swego nie znają :gwizdanie:

debile widzą logo zagranicznej drużyny i szczają pod siebie.

u mnie pod blokiem założyli by szkoły Barcy,Realu,MUtd itp to i tak wolałbym na drugi koniec miasta jechać do szkółki Zawiszy :cool1:

Opublikowano

Ponad 2,5 tys dzieci zgłosiło się do szkółki Barcelony w Warszawie, mimo iż miesięczny koszt to 190 zł. Zdeterminowani rodzice z całej Polski pytają o internat.

więcej na:

http://sport.interia.pl/raport/Barcelona-Real/news/polska-szkolka-fc-barcelona-robi-prawdziwa-furore,1704353

cudze chwalą a swego nie znają :gwizdanie:

debile widzą logo zagranicznej drużyny i szczają pod siebie.

u mnie pod blokiem założyli by szkoły Barcy,Realu,MUtd itp to i tak wolałbym na drugi koniec miasta jechać do szkółki Zawiszy :cool1:

masz już dzieciaka? ja mam i wolałbym posłać go do szkółki Barcy :hi:
Opublikowano

Ponad 2,5 tys dzieci zgłosiło się do szkółki Barcelony w Warszawie, mimo iż miesięczny koszt to 190 zł. Zdeterminowani rodzice z całej Polski pytają o internat.

więcej na:

http://sport.interia.pl/raport/Barcelona-Real/news/polska-szkolka-fc-barcelona-robi-prawdziwa-furore,1704353

cudze chwalą a swego nie znają :gwizdanie:

debile widzą logo zagranicznej drużyny i szczają pod siebie.

u mnie pod blokiem założyli by szkoły Barcy,Realu,MUtd itp to i tak wolałbym na drugi koniec miasta jechać do szkółki Zawiszy :cool1:

I co takie dziecko po szkolce zawiszy oprocz przywiazania do barw ma?

Opublikowano
  • Autor

Szanse na grę w pierwszym składzie :kox:

Wiecie ile szkółek ma Barcelona na całym świecie ? Myślicie że Oni tam samych Messich szkolą ?

Większość skończy jak ten: http://www.90minut.pl/kariera.php?id=16385 ale oczywiście za***iście bo ma w cv wpisane wychowanek wielkiej Barcelony... No i można się przed znajomymi chwalić gdzie trenuje synek :naughty:

Podobnie jak Grzesiek nie zaprowadził bym syna do takiej szkółki, wolę już to lokalne przywiązanie do barw i świadomość że będzie miał kiedyś spore szanse zagrać w pierwszej drużynie w koszulce z logiem ukochanego klubu na piersi... :rolleyes:

Opublikowano

nie zaprowadził bym syna do takiej szkółki, wolę już to lokalne przywiązanie do barw i świadomość że będzie miał kiedyś spore szanse zagrać w pierwszej drużynie w koszulce z logiem ukochanego klubu na piersi... :rolleyes:

amen :good:

PS audimilan mam syna 6-cio letniego który śmiga na treningi Zawiszy od ponad 2 miesięcy :cool1:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 17:58_________________________________________________

I co takie dziecko po szkolce zawiszy oprocz przywiazania do barw ma?

ma przywiązanie do barw...a co się z tym wiąże to każdy wierny fanatyk wie :naughty:
Opublikowano

tak, każdy chce jak najlepiej dla swojego dzieciaka, :>

co do Andreu, pewnie takich jest więcej, a teraz na odwrót kto trenował w Polsce i zagrał w Barcelonie? :naughty:

nikt nie mówi że każdy będzie grał jak Messi, żaden Polak nie będzie tak grał, można trenować w Barcelonie a później strzelać brameczki w Zawiszy :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.