Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cos czuje,ze w tym sezonie bedzie takich wiecej wynikow...Mocni sa w cholere...

dobrze grali, ale i tak myślę, że M.U. zagrało najsłabszy mecz w tym sezonie :thumbdown:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja tego nie czuje ja to wiem ze CITY w tym sezonie będzie mistrzem.

Opublikowano

ja tego nie czuje ja to wiem ze CITY w tym sezonie będzie mistrzem.

:no4:

Opublikowano

ale dno MU takie wp...... dostalo :facepalm::thumbdown:

Opublikowano

chelsa tez :thumbdown: co prawda w 9 ciu

Opublikowano

na OrangeSport i meczyki.pl mecz Zawisza Bydgoszcz - Warta Poznań :cool1:

Opublikowano

A kogo too obchodzi :kox:

ja tego nie czuje ja to wiem ze CITY w tym sezonie będzie mistrzem.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A kogo too obchodzi :kox:

wejdź w profil-->>inne czynności-->>usuń to konto

uszczęśliwisz wiele osób w ten sposób :cool1:

Opublikowano

Trafił ktoś wynik derbów Manchesteru w LT? :mysli:

:bag:

Opublikowano

A kogo too obchodzi :kox:

wejdź w profil-->>inne czynności-->>usuń to konto

uszczęśliwisz wiele osób w ten sposób :cool1:

Never :decayed:

Opublikowano

Trafił ktoś wynik derbów Manchesteru w LT? :mysli:

:bag:

:decayed:

pewnie nawet 50% kibiców city obstawiało porażkę swojego zespołu :nose:

Opublikowano

Co tam derby Manchesteru, na TVP sport leciała Zawisza z Wartą a wy nic nie piszecie.

Opublikowano

Co tu pisać jak jest 0-0 :wink4:

Opublikowano

Zawisza 0-0 Warta :thumbdown: ostatnie mecze fatalnie rozegrane....kolejna czerwona kartka :wallbash:

ale lider utrzymany :)

Opublikowano

Lecce po pierwszej połowie wygrywało z AC Milanem 3:0 :kox::naughty:

Teraz 3:3

81' hatrick K.P. Boateng

:notworthy::hi: :oklaski: za walkę Milanu [br]Dopisany: 23 Październik 2011, 14:08_________________________________________________No i 3:4

Yepes

:kox::naughty:

:sarcastic::JC_fan:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 21:03_________________________________________________

PIĘKNIE 1-6 AŻ SOBIE CHYBA PIWKO STRZELE :good: :good: :good: :good: :good: :good:

czy Balotelli coś strzelił?

2szt

:naughty:

taka klasowa ekipa, i 3 bramki w końcówce? [br]Dopisany: 23 Październik 2011, 21:04_________________________________________________

Mario_Balotelli_ciekawy_5492114.jpg

Opublikowano

Yebanny wczoraj łazienke spalił bo fajerwerki sobie odpalali w chacie z kumplami - co za mezmóżdże :decayed::polew:

Opublikowano

Po raz ostatni piłkarze Man Utd z lokalnym rywalem tak wysoko przegrali na własnym stadionie 23 stycznia 1926. Padł wtedy identyczny wynik.

"Najbardziej martwi mnie liczba straconych bramek. To duży cios i największa porażka w mojej karierze. Myślę, że czerwona kartka dla Evansa miała wielki wpływ na przebieg i wynik spotkania. Nawet jako piłkarz nie pamiętam, bym kiedyś przegrał 1:6. To najgorszy dzień w moim życiu. Wszyscy jesteśmy zawiedzeni wynikiem, ale podniesiemy się z tego" - powiedział po meczu Ferguson.[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 21:14_________________________________________________

Co tam derby Manchesteru, na TVP sport leciała Zawisza z Wartą a wy nic nie piszecie.

na razie jesteśmy pod wrażeniem MC i Balotelliego :gwizdanie:
Opublikowano

Audi milan czemu ostatnio pisałes, ze chciałbyś Balotelliego w Milanie???

Macie Ibre, Pato, Robinho itd itp :mysli:

Opublikowano

Po raz ostatni piłkarze Man Utd z lokalnym rywalem tak wysoko przegrali na własnym stadionie 23 stycznia 1926. Padł wtedy identyczny wynik.

"Najbardziej martwi mnie liczba straconych bramek. To duży cios i największa porażka w mojej karierze. Myślę, że czerwona kartka dla Evansa miała wielki wpływ na przebieg i wynik spotkania. Nawet jako piłkarz nie pamiętam, bym kiedyś przegrał 1:6. To najgorszy dzień w moim życiu. Wszyscy jesteśmy zawiedzeni wynikiem, ale podniesiemy się z tego" - powiedział po meczu Ferguson.[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 21:14_________________________________________________

Co tam derby Manchesteru, na TVP sport leciała Zawisza z Wartą a wy nic nie piszecie.

na razie jesteśmy pod wrażeniem MC i Balotelliego :gwizdanie:

nie obrażaj mnie :rolleyes: :gwizdanie:

Opublikowano

Stanley no ale zagraliscie naprawde dupowato :disgust:

Jak Barca wczoraj :angry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.