Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mecz dobry, bardzo dobry ale sędzia jest zbyt po stronie Barcy no i to symulowanie :wallbash:

jak w większości przypadków :cool1:

:facepalm:

miszcz ciętej riposty znowu dał się sprowokować :naughty:

:facepalm:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mecz dobry, bardzo dobry ale sędzia jest zbyt po stronie Barcy no i to symulowanie :wallbash:

jak w większości przypadków :cool1:

:facepalm:

miszcz ciętej riposty znowu dał się sprowokować :naughty:

:facepalm:

patrz lepiej na mecz :cool1:

Opublikowano

Mourinho to zwykly prostak :wallbash: ale do realu pasuje

Opublikowano

Mourinho to zwykly prostak :wallbash: ale do realu pasuje

Watpie czy pasuje , ja znalem kiedys inny Real .

Opublikowano

kiedys tak ale teraz tacy pilkarze jak Marcelo,Pepe psuja wizerunek klubu swoimi brutalnymi zagraniami,jak sa bezdradni to potrafia tak faulowac ze noge moze zlamac :wallbash:

Opublikowano

Ten faul Pepe na tym zawodniku w niebieskiej koszulce (3min30sec filmiku powyżej) to najbardziej brutalny faul jaki widziałem :wallbash: nie jest pokazane tu wszystko później chciał jeszcze gościa kopnąć w głowę ale na szczęście nie trafił :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Pepe jest popiierdolony, szkoda o nim gadać

Opublikowano

Dobry ten film , nie widzialem go wczesniej ... Ale to idiota Jose tak im kazal grac , a jak gralo jego Chelsea :gwizdanie: , jak gral Inter i Lucio , mistrz lamania nog i symulacji . :decayed:

Opublikowano

zdarzyło się kilka interwencji ale bez przesady. O wielu piłkarzach mógłbym taką komplimacje zrobić. I ta muzyka :naughty:

Opublikowano

zdarzyło się kilka interwencji ale bez przesady:naughty:

komu sie zdarzylo kilka ??? PEPE :shocked: :shocked: :shocked: , chyba kilka meczy zdarzylo mu sie zagrac bez jakiegos chorego wybryku :decayed: , byl czas gdzie gral po 4-5 meczy i potem pauzowal i tak w kolko

Opublikowano

dziwie sie ze go nie zawiesili tak na pol roku

Opublikowano

dziwie sie ze go nie zawiesili tak na pol roku

powinien zostać co najmniej uciszony lub zbanowany :wink4:

Opublikowano

oglądam prawie wszystkie mecze Realu i mam trochę inne zdanie.

Opublikowano

oglądam prawie wszystkie mecze Realu i mam trochę inne zdanie.

masz inne zdanie, tzn. ?

Opublikowano

Pepe jest popiierdolony, szkoda o nim gadać

i ja się podpiszę...

oglądam tvn24 a tu chyba początek końca PZPN :przebiegly:

moja faworytka poselska, Minister Sportu :naughty: dop..... się do Laty :hi:

Opublikowano

oglądam prawie wszystkie mecze Realu i mam trochę inne zdanie.

masz inne zdanie, tzn. ?

no nie twierdzę, że nie było ostrych zagrań Pepe, bo trochę tego było. Ale mówienie, że to psychol jest przesadą. Wygląda to tak, jakby w każdym meczu robił takie wjazdy jak na tym meczu. A tak nie jest. To samo jeśli chodzi o Marcelo i Ramosa

Opublikowano

mnie dziwi jak Hiszpanie z Madrytu mogą tak skopać Hiszpanów z Katalonii... koledzy z reprezentacji...

Opublikowano

mnie dziwi jak Hiszpanie z Madrytu mogą tak skopać Hiszpanów z Katalonii... koledzy z reprezentacji...

mnie tez to dziwi ale ... z drugiej strony po to Portugalski szpieg w Madrycie zeby klocic kolegow...Jak widac reprezentacji Hiszpani to nie sluzy (ostatnie wyniki kadry :kwasny: ), ale podobno atmosfera jest wspaniala moze i jest ...ale ...wydaje mi sie ze pewnych rzeczy nie da sie wyjasnic ...

Opublikowano

Pepe to największy brutal boiskowy:

bz5-_I-VmTQ

Zresztą w Interze jest też Lucio i Thiago Motta...

W meczu z Juventusem jak kopali (czyli Lucio z Thiago Mottą) Del Piero to aż ciśnienie mi skakało... :angry:.

Nie dawno Lucio z kontuzjował bramkarza AS Romy...

kQ2Nag5jgoo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.