Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

polsat futbol

p.s. 2:0 dla Wisły[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 19:37_________________________________________________Uprzedzając kolejne pytanie.

Przyjemność oglądania przed telewizorem jutrzejszego pojedynku Milanu z Genoą będą mieli abonenci Cyfry+, Cyfrowego Polsatu oraz n posiadający azerski kanał İctimai TV.

Początek meczu o godzinie 20:45.

:>

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jestem pozytywnie zaskoczony postawą Wisły :decayed:. Oby tak dalej. Jeszcze jedna, dwie bramki :>, ale ważne że mądrze grają, rozgrywają piłkę i przede wszystkim gra Wisły może się podobać :). Chyba widać wpływ Moskala, że nie patyczkuje się z piłkarzami.[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 20:01_________________________________________________1:2... Lamey :facepalm:

Opublikowano

A w przyszłym roku prawdopodobnie Canal+ wykupi cześć spółki TVN do której to należy eNka więc Panowie :naughty: Liga Mistrzów na C+ :)

Opublikowano
  • Autor

Z tym C+ to różnie może być. Udziały chce sprzedać pani Wejchert i właśnie miałabybyć to eNka. Z tym że kupuje to C+ France nie Polska :wink4:

BTW Ciekawe czy Cupiał da na dłużej szanse Moskalowi :gwizdanie:

Opublikowano

Z tym C+ to różnie może być. Udziały chce sprzedać pani Wejchert i właśnie miałabybyć to eNka. Z tym że kupuje to C+ France nie Polska :wink4:

BTW Ciekawe czy Cupiał da na dłużej szanse Moskalowi :gwizdanie:

co do Moskala... tak, da mu szanse jeżeli nie odkupią Fornalika :gwizdanie: :disgust: :disgust:

Opublikowano

Z tym C+ to różnie może być. Udziały chce sprzedać pani Wejchert i właśnie miałabybyć to eNka. Z tym że kupuje to C+ France nie Polska :wink4:

BTW Ciekawe czy Cupiał da na dłużej szanse Moskalowi :gwizdanie:

co do Moskala... tak, da mu szanse jeżeli nie odkupią Fornalika :gwizdanie: :disgust: :disgust:

No właśnie bo nazwisko Fornalik się przewinęło... :gwizdanie:
Opublikowano

Ciekawe czy Cupiał da na dłużej szanse Moskalowi :gwizdanie:

narazie Cupiał wypoczywa w ciepłych krajach :gwizdanie:
Opublikowano

Ciekawe czy Cupiał da na dłużej szanse Moskalowi :gwizdanie:

narazie Cupiał wypoczywa w ciepłych krajach :gwizdanie:

aha, czyli w zeszłym miesiącu nie było ekstra premii ? :wink4:

Opublikowano

Ciekawe czy Cupiał da na dłużej szanse Moskalowi :gwizdanie:

narazie Cupiał wypoczywa w ciepłych krajach :gwizdanie:

On może wypoczywa ale łape na wszystki i tak trzyma... :wink4::naughty:
Opublikowano

Ciekawe czy Cupiał da na dłużej szanse Moskalowi :gwizdanie:

narazie Cupiał wypoczywa w ciepłych krajach :gwizdanie:

On może wypoczywa ale łape na wszystki i tak trzyma... :wink4::naughty:

Skype na plaży i jechane :naughty:
Opublikowano

chyba mi się coś poyebało w typerze, wstawiłem mecze z ligi polskiej dopiero na przyszły weekend :polew:

Zaliczymy to jako zestaw #1/12 :)

Opublikowano

Dziś losowanko ME 2012.. :gwizdanie: Obstawiam, że będziemy w grupie z Angolami, Niemcami i... :mysli::kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

A ja że Makarony robią wypad na Ukraine :decayed:

Opublikowano

Dziś losowanko ME 2012.. :gwizdanie: Obstawiam, że będziemy w grupie z Angolami, Niemcami i... :mysli::kox: :kox: :kox:

hehehe wlasnie tak samo typowalem :) z Naszym szczesciem jest to bardzooo mozliwe :wink4:

Opublikowano

ważne że wszyscy chcą grać z Nami... :polew:

Opublikowano

Gmoch :decayed: Smuda powiedział że nie będziemy mistrzami Europy, bo naszym celem jest wyjście grupy :decayed:

Opublikowano

Gmoch, Engel i Szpakowski - trójka drombo :facepalm:

Opublikowano

Szpaku dobry jest :good:

Opublikowano

Mam bilet na 2-gi mecz Polaków, ciekawe kogo trafimy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.