Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I znowu d*pa....

Pepe to moj faworyt :cool1: :cool1: co za debil :decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pepe to moj faworyt :cool1: :cool1: co za debil :decayed

Dzisiaj pokazał klasę :decayed:

Opublikowano

Pepe to moj faworyt :cool1: :cool1: co za debil :decayed:

masz racje , poprostu żenua totalna w jego wykonaniu:gwizdanie:

Mnie najbardzie podobała sie mina Murinho :kox: znowu w pałe :wink4:

VISCA EL BARCA :good:

Opublikowano

jak zwykle to samo...chociaż CR7 zagrał trochę lepiej niż zwykle

Opublikowano

Dzisiaj będzie 2-1...

Dzisiaj będzie 2-1...

:naughty: :naughty:

pozdrawiam was chłopcy :naughty:

Barca po raz kolejny pokazała jak ogrywać Real na ich boisku :evil:

Dołączam się do pozdrowień. :naughty:

I znowu pupa....

Pepe to moj faworyt :cool1: :cool1: co za debil :decayed:

:sarcastic: Dopiszmy wynik do statystyk... :gwizdanie: :naughty::wink4:
Opublikowano

Barca :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

A co Pepe znowu zrobił bo nie oglądałem tego sparingu ?

Opublikowano

A co Pepe znowu zrobił bo nie oglądałem tego sparingu ?

podeptał Messiego, a dokładniej jego dłoń :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

No to faktycznie, co za debil :decayed:

Opublikowano

No to faktycznie, co za debil :decayed:

te całe gran derbi to wielka komedia :thumbdown:

Sergio - został gdzieś tam delikatnie draśnięty - zwijał sięz bólu jakby mu nogę urwało,

za chwilę Pepe ( największy świr i "twardziel" w ekipie z Madrytu dostał "małego" łokcia i to samo - leżał i kulał się po trawie 5 min.

Dlatego wolę ligę angielską - tam nie uraczysz takich zachowań :kox:

Opublikowano

ale co to za liga jest ta hiszpanska...real klepie wszystkie druzyny kilkoma golami co mecz,przyjezdza Barca i wygrywa,czyli to jest tak Barca,real a reszta to poziom drugiej ligi...a mowia ze hiszpanska liga najlepsza :facepalm: liga angielska jest zdecydowanie najsilniejsza liga,wloska tez jest duzo bardziej wyrownana

Opublikowano

a reszta to poziom drugiej ligi.

ta druga liga by klepała naszych trampkarzy z ekstraklasy w podobnym stylu :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Możecie się dalej licytować a i tak wiadomo że najlepsza jest Nasza Polska Ekstraklasa :gwizdanie:

Opublikowano

Możecie się dalej licytować a i tak wiadomo że najlepsza jest Nasza Polska Ekstraklasa :gwizdanie:

:naughty:

Opublikowano

Najbardziej wyrównana i nieprzewidywalna jest Premier League... W Primera Division od kilku lat o mistrzostwo walczy Barcelona z Realem, a reszta walczy o miejsca premiowane LM i LE. W Ligue 1 i Budeslidze też się pozmieniało. Bo zazwyczaj Lyon zdobywał mistrzostwo i Bayern, a teraz wszystko jest możliwe.

Seria A też się zrobiła ciekawsza :hi:.

Opublikowano

a reszta to poziom drugiej ligi.

ta druga liga by klepała naszych trampkarzy z ekstraklasy w podobnym stylu :gwizdanie:

nie wiem po co napisales o polskiej ekstraklasie? :mysli:

Skyliner ogladasz w sobote juve? gdzies widzialem ze Boriello ma zagrac od poczatku :blink:

Opublikowano

a reszta to poziom drugiej ligi.

ta druga liga by klepała naszych trampkarzy z ekstraklasy w podobnym stylu :gwizdanie:

nie wiem po co napisales o polskiej ekstraklasie? :mysli:

Skyliner ogladasz w sobote juve? gdzies widzialem ze Boriello ma zagrac od poczatku :blink:

Wszystko się okaże jutro... Ja na razie bacznie obserwuje czy Guarin z Cecaresem trafią do Juve :good:.

Nie potrzebnie wypożyczali Boriello do Juve. Oby go nie wykupili, bo to była by przesada.

Mam nadzieje, że Fabio Q wróci do formy z przed kontuzji :hi:.

3 pkt z Atalantą muszą być :).

Opublikowano

ja tez codziennie czytam te plotki transferowe,nie wiem kogo bym wolal teraz w styczniu :mysli: w sumie obrone mamy najlepsza w lidze,wolalbym chyba Guarina bo i strzelic potrafi a Marchisio cos zgasl ostatnio to samo Pirlo

Opublikowano

ja tez codziennie czytam te plotki transferowe,nie wiem kogo bym wolal teraz w styczniu :mysli: w sumie obrone mamy najlepsza w lidze,wolalbym chyba Guarina bo i strzelic potrafi a Marchisio cos zgasl ostatnio to samo Pirlo

Pirlo i Marchisio brakuje konkurencji. Odpuścili i pewnie dlatego tak grają jak grają...

Co do obrony to mamy szczęście... Bonucci to się nadaje do Serie B albo do Ekstraklasy, a nie do Juve. 15 mln za takiego ogórka... :wallbash:.

Opublikowano

Największe emocje tylko w naszej Ekstraklasie.

Dla mnie zima to sezon ogórkowy :D

Czekam aż ruszy nasza liga bo nie ma co oglądać :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.