Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

piękny mecz :disgust:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 16:40_________________________________________________w meczu HSV - Dortmund, ładna bramka Lewandowskiego na 0:2 :)

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

piękny mecz :disgust:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 16:40_________________________________________________w meczu HSV - Dortmund, ładna bramka Lewandowskiego na 0:2 :)

a teraz Błaszczykowskiego na 0:3

Opublikowano

Zlali ich aż miło i tyle w temacie ManU zaliczy wtope

Opublikowano

Zlali ich aż miło i tyle w temacie ManU zaliczy wtope

kto kogo zlał ? :blink: Bo w tym meczu city miało sporo szczęścia :cool1:

Opublikowano

Zlali ich aż miło i tyle w temacie ManU zaliczy wtope

kto kogo zlał ? :blink: Bo w tym meczu city miało sporo szczęścia :cool1:

:good:

Lewy i Kuba dziś rewelacja! Po dwie brameczki. :good:

A teraz Arsenal - UTD 1:1... :gwizdanie: Jeszcze ok. 10 minut do końca.

Opublikowano

arsenal przegral :notworthy:

Opublikowano

typer podliczony, wrzucony nowy zestaw

I tutaj mam pytanie: wrzucać mecze z Pucharu Narodów Afryki ?

BTW. Wihajster - mistrz miesiąca grudnia :th:

Opublikowano

typer podliczony, wrzucony nowy zestaw

I tutaj mam pytanie: wrzucać mecze z Pucharu Narodów Afryki ?

BTW. Wihajster - mistrz miesiąca grudnia :th:

Chłopaki, może się i czepiam ale ...

Nie gramy w typerze o nic. Chodzi ewentualnie o sama satysfakcję. Jednak zawsze nutka adrenaliny jest potrzebna.

Niestety, gdy wyniki nie są podliczane i tabelka nie jest aktualizowana "na bieżąco" to nie ma z tego tej drobnej nutki rywalizacji.

Rozumiem, że "obsługujący" LT Koledzy mają swoje życie czy "inne zajęcia" ale to po prostu gubi sens obstawiania a brak widoku aktualnej tabeli nie bardzo motywuje do dokładniejszej analizy propozycji zawartych w pierwszym poście.

Wiem, można samemu sobie wyliczyć ale jeżeli ktoś inny to "prowadzi" to chyba nie o to chodzi.

Celowo nie obstawiałem nic w tej kolejce bo jak mam się dowiedzieć wyników za 1,5 miesiąca i kilka kolejek dalej o tym typowaniu to jak dla mnie nie bardzo ma sens

Mam nadzieję, że nikt się nie pogniewa za te słowa :wink4:

Opublikowano

typer podliczony, wrzucony nowy zestaw

I tutaj mam pytanie: wrzucać mecze z Pucharu Narodów Afryki ?

BTW. Wihajster - mistrz miesiąca grudnia :th:

Chłopaki, może się i czepiam ale ...

Nie gramy w typerze o nic. Chodzi ewentualnie o sama satysfakcję. Jednak zawsze nutka adrenaliny jest potrzebna.

Niestety, gdy wyniki nie są podliczane i tabelka nie jest aktualizowana "na bieżąco" to nie ma z tego tej drobnej nutki rywalizacji.

Rozumiem, że "obsługujący" LT Koledzy mają swoje życie czy "inne zajęcia" ale to po prostu gubi sens obstawiania a brak widoku aktualnej tabeli nie bardzo motywuje do dokładniejszej analizy propozycji zawartych w pierwszym poście.

Wiem, można samemu sobie wyliczyć ale jeżeli ktoś inny to "prowadzi" to chyba nie o to chodzi.

Celowo nie obstawiałem nic w tej kolejce bo jak mam się dowiedzieć wyników za 1,5 miesiąca i kilka kolejek dalej o tym typowaniu to jak dla mnie nie bardzo ma sens

Mam nadzieję, że nikt się nie pogniewa za te słowa :wink4:

Jak widzisz, kolejka z weekendu jest już podliczona, tabelka uaktualniona i wrzucony nowy zestaw :naughty:

Będziemy się starać aby było to robione szybciej nie kiedyś, wcześniej przeszkadzały nam względy techniczne :wink4:

Oczywiście nie zawsze uda mi się już wszystko podsumować w poniedziałek, jak dzisiaj.... :rolleyes:

Opublikowano

Jak widzisz, kolejka z weekendu jest już podliczona, tabelka uaktualniona i wrzucony nowy zestaw :naughty:

Będziemy się starać aby było to robione szybciej nie kiedyś, wcześniej przeszkadzały nam względy techniczne :wink4:

Oczywiście nie zawsze uda mi się już wszystko podsumować w poniedziałek, jak dzisiaj.... :rolleyes:

No i tu mnie zaskoczyliście :polew:

Jeżeli potrzebna jest jakoś pomoc w prowadzeniu to mogę wesprzeć :)

Jestem na rencie i obecnie troszkę się nudzę

Co trzy głowy to nie dwie ale gdzie kucharek trzy to ... tylko zupa :wink4:

PS

A z P.N.A. to bym sobie odpuścił :)

Opublikowano

Jak widzisz, kolejka z weekendu jest już podliczona, tabelka uaktualniona i wrzucony nowy zestaw :naughty:

Będziemy się starać aby było to robione szybciej nie kiedyś, wcześniej przeszkadzały nam względy techniczne :wink4:

Oczywiście nie zawsze uda mi się już wszystko podsumować w poniedziałek, jak dzisiaj.... :rolleyes:

No i tu mnie zaskoczyliście :polew:

Jeżeli potrzebna jest jakoś pomoc w prowadzeniu to mogę wesprzeć :)

Jestem na rencie i obecnie troszkę się nudzę

Co trzy głowy to nie dwie ale gdzie kucharek trzy to ... tylko zupa :wink4:

PS

A z P.N.A. to bym sobie odpuścił :)

bedę pamiętał :good:

Opublikowano

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/alexis-sanchez-mogl-trafic-do-realu-madryt,1,5006681,wiadomosc.html

Coś dla fanów Realu i Barcy :wink4:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 10:54_________________________________________________Ale brama :kox:

Incredible 70-yard golazo! Cristian VILLAGRA (FC Metalist) v Dinamo Moscow 23th January 2012[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 19:46_________________________________________________ :shocked: METALIST TV :kox:

Opublikowano

Alessandro Del Piero! Juve-Roma 2:0 :)

Opublikowano

Alessandro Del Piero! Juve-Roma 2:0 :)

Piękna bramka Alexa :kox::naughty:. W końcu strzelił :decayed:.

Mam nadzieje, że za Boriello wejdzie Fabio Q :hi:

Opublikowano

Alessandro Del Piero! Juve-Roma 2:0 :)

Piękna bramka Alexa :kox::naughty:. W końcu strzelił :decayed:.

Mam nadzieje, że za Boriello wejdzie Fabio Q :hi:

Wszedł i zaliczył poprzeczkę;) 3-0 :drunk:

Opublikowano

Alessandro Del Piero! Juve-Roma 2:0 :)

Piękna bramka Alexa :kox::naughty:. W końcu strzelił :decayed:.

Mam nadzieje, że za Boriello wejdzie Fabio Q :hi:

Wszedł i zaliczył poprzeczkę;) 3-0 :drunk:

i asystę na 3:0 :decayed::naughty:. Mogło być 4:0, ale 3:0 też cieszy.

Opublikowano

juve :notworthy:

Opublikowano

Nie ma to jak sprzedajna liga turecka, Besiktas przegrywał, to doliczyli 7 minut i bramka ze spalonego. 3-2 dla Besiktasu.

Opublikowano

dzis rewanż grand derby :naughty: ciekawe czy w ogóle Real podejmie jakąś walke :decayed:

Opublikowano

2 0 :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.