Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to wyglada na to ze znamy juz pary polfinalow LM,jeszcze nie wiadomo Barca-Milan ale nie sadze ze Milan wygra,chyba ze w karnych,brawo do Bayernu,LM pokazala ze Borussia to jedynie druzyna na lige,Bayern mimo ze ligi nie wygral to w Europie radzi sobie dobrze,ciekawy bedzie polfinal Bayern-Real,wkoncu Real zagra w LM z kims mocnym

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wcale się nie zdziwię jak Brca nic nie wygra już w tym sezonie... Barcelona ogłosiła na swojej oficjalnej stronie internetowej, że klub złożył formalną skargę do UEFA na temat stanu boiska w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów z Milanem na San Siro.

Opublikowano
wcale się nie zdziwię jak Brca nic nie wygra już w tym sezonie... Barcelona ogłosiła na swojej oficjalnej stronie internetowej, że klub złożył formalną skargę do UEFA na temat stanu boiska w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów z Milanem na San Siro.

nie no tak źle nie będzie obstawiam rewanż dla Barcy chyba że ................

Opublikowano

100 tys kibiców plus boisko jak stół i wiadomo jak to sie skończy na CN

Opublikowano

Też nie sądzę aby Milan powtórzył wynik z San Siro na CN... :no::wink4:

Opublikowano

Znając zdolność Guardioli do Motywacji to w rewanżu szybko zostaną rozwiąne wątpliwości :decayed:

Opublikowano

Barca bedzie grala u siebie a Camp Nou chyba jest wiekszym boiskiem niz San Siro wiec bedzie wiecej przestrzeni,ja typuje pewne zwyciestwo Barcy,a Tiago Silva chyba na rewanz nie wroci?

Opublikowano

Camp Nou ma najszersze boisko z wielkich klubów Europy :naughty:

Opublikowano

oglądaliście Schalke-Atletic nieźle zlali frycków e025.gif

Opublikowano

Dobry mecz :good:

Po takim meczu ustanawiam się w przekonaniu że nie ma miejsca w Europie dla City :naughty:

Opublikowano

Moim faworytem LE jest Metalist, niestety dzisiaj porażka 2-1 ze Sportingiem ale bramkę na wyjeździe strzelili a to może być kluczowe.

Opublikowano
Moim faworytem LE jest Metalist, niestety dzisiaj porażka 2-1 ze Sportingiem ale bramkę na wyjeździe strzelili a to może być kluczowe.
Nie no nie przesadzaj znowu, że Metalist może coś ugrać... Są firmy, które na to nie pozwolą w tej edycji LE. :wink4:

BTW Ogląda ktoś mecz Wisła - Legia ?

Opublikowano

ogląda....

Opublikowano

WIezryłem w Ciebie. :decayed: Jak wyglądała I połówka bo nie widziałem. :mysli:

Opublikowano
Moim faworytem LE jest Metalist, niestety dzisiaj porażka 2-1 ze Sportingiem ale bramkę na wyjeździe strzelili a to może być kluczowe.
Nie no nie przesadzaj znowu, że Metalist może coś ugrać... Są firmy, które na to nie pozwolą w tej edycji LE. :wink4:

BTW Ogląda ktoś mecz Wisła - Legia ?

Nie przesadzam, Metalist będzie w finale i wygra LE :whistling:

Widzę, że BVB rozegrała właśnie ciekawy meczyk 4-4 :whistling: ze Stuttgartem , bramka Błaszczykowskiego, a w Ekstraklasie nudy Wisła - Legia 0-0 :thumbdown:

Opublikowano

W ekstraklasie mecz na szczycie = mecz hójowy :kox:

Opublikowano
WIezryłem w Ciebie.

:decayed: Jak wyglądała I połówka bo nie widziałem. :mysli:

nie ogladałem I połowy, a II połówka nudna :thumbdown:

Jutro Ruch klepnie Widzew i ma pkt straty do Legii :naughty:

Opublikowano
Moim faworytem LE jest Metalist, niestety dzisiaj porażka 2-1 ze Sportingiem ale bramkę na wyjeździe strzelili a to może być kluczowe.
Nie no nie przesadzaj znowu, że Metalist może coś ugrać... Są firmy, które na to nie pozwolą w tej edycji LE. :wink4:

BTW Ogląda ktoś mecz Wisła - Legia ?

Nie przesadzam, Metalist będzie w finale i wygra LE :whistling:

Widzę, że BVB rozegrała właśnie ciekawy meczyk 4-4 :whistling: ze Stuttgartem , bramka Błaszczykowskiego, a w Ekstraklasie nudy Wisła - Legia 0-0 :thumbdown:

No zobaczymy. Wg mnie nie sądzę żeby dali radę ale wiadomo, że może się stać wszystko w piłce...

Co do meczu Wisła - Legia to rzeczywiście nuda. :thumbdown:

A BVB straciło punkty u siebie i dali sobie strzelić aż 4 bramki! :shocked:

---------- Post added at 22:26 ---------- Previous post was at 22:25 ----------

WIezryłem w Ciebie.

:decayed: Jak wyglądała I połówka bo nie widziałem. :mysli:

nie ogladałem I połowy, a II połówka nudna :thumbdown:

Jutro Ruch klepnie Widzew i ma pkt straty do Legii :naughty:

:good:
Opublikowano
  • Autor
AC Milan - FC Barcelona jaki wynik dzis obstawiacie :decayed: Ja 1-2 :naughty:
1 : 3 :naughty:
1-2 abo pogrom milanu

I jaki wynik ?

Ruch na mistrza :decayed:

Bez urazy Niebieski kolego, ale szkoda kolejnego roku straconego dla Polski w pucharach... W tym roku tylko Legia.

Opublikowano

Jarko, rozumiem Cię - każdy ma swoje priorytety.

Na tą chwilę prawda jest taka, że w naszej lidze dobrze i ładnie grają: Korona i Ruch.

Osobiście uwazam, że jeśli Ruch nie zdobedzie mistrzostwa, to mam nadzieję, że nie awansują również do pucharów.

Mają za krótką ławkę ( w zasadzie, tak naprawdę na puchary jej nie ma) więc pewnie w lidze też cięzko by im było.

Poza tym prawda jest taka, że gdy mistrza zdobędzie obojętnie kto - szczytem szczytów jest dostanie się do fazy grupowej LE, a cudem z niej wyjść ( co udało się Legii) a więc dlaczego nie Ruch :klamie:

Takie moje zdanie :wink:

A poza tym mam nadzieję, że Smuda zmądrzeje i zamiast starego, kulawego, nigdy nic nie wnoszącego Brożka - wziąłby na euro Piecha :naughty::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.