Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wybrańcy Smudy... Co o nich sądzicie ?
cóż tu sądzić osądzimy po EURO
  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ano to na pewno :) Zawsze jednak są jakieś przemyślenia... Kogoś brakuje, czyjaś obecność zaskakuje ?

Opublikowano

ze swojej strony mogę powiedzieć że myślałem że Boruc pojedzie a tu Fabiański co grzeje ławę w Arsenalu i jakiś Tytoń w sumie to go nie znam.

Opublikowano

Będzie kompromitacja :decayed:

Opublikowano

Chyba się szykuje niespodzianka... WKS blisko zdobycia MP.

Pośmiewisko z Legii

Opublikowano

mialem sie wybrac na mecz Legii w niedziele ale chyba juz nie ma po co... nie moge na to patrzec juz dluzej :(

---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

no i po grzybach dla Legii, teraz juz sa na 4 miejscu :/

---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ----------

no i po grzybach dla Legii, teraz juz sa na 4 miejscu :/

Opublikowano

Lech w pucharach!

Opublikowano

Wisła i Juve słabo... :facepalm:.

W drugiej części sezonu Śląsk często zawodził, a są blisko zdobycia MP... :kox::naughty:

W niedziele derby Mediolanu i trudny mecz Juve o 20:45... 2 mecze do końca...

Opublikowano
Ano to na pewno :) Zawsze jednak są jakieś przemyślenia... Kogoś brakuje, czyjaś obecność zaskakuje ?

Paweł Brożek :facepalm:

Michał Kucharczyk :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Ano to na pewno :) Zawsze jednak są jakieś przemyślenia... Kogoś brakuje, czyjaś obecność zaskakuje ?

Paweł Brożek :facepalm:

Michał Kucharczyk :facepalm:

No właśnie... Chyba na przód ktoś z Ruchu by Nam się przydał... A ten cały Wolski to też raczej bez rewelacji...

Opublikowano
Ano to na pewno :) Zawsze jednak są jakieś przemyślenia... Kogoś brakuje, czyjaś obecność zaskakuje ?

Paweł Brożek :facepalm:

Michał Kucharczyk :facepalm:

No właśnie... Chyba na przód ktoś z Ruchu by Nam się przydał... A ten cały Wolski to też raczej bez rewelacji...

swoją drogą co tam robią zawodnicy bez formy lub cały sezon rezerwowi :

Eugen Polanski, Adam Matuszczyk, Artur Sobiech.... wolałbym kogoś w formie z ligi polskiej: Kazimierczak czy Piech.....

A dlaczego Brożek jest w kadrze.....:eusathink::facepalm::facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Mila też jest w gazie :whistling:

Opublikowano

ja uważam że franz smuda dał d*py z bramkarzami szczęsny ok ale rezerwowy fabiański i tytoń to porażka mając boruca i kuszczaka

Opublikowano
ja uważam że franz smuda dał d*py z bramkarzami szczęsny ok ale rezerwowy fabiański i tytoń to porażka mając boruca i kuszczaka

tytoń jest ok, ale co robi tam fabian - nie mam pojęcia

Opublikowano

MAMY MISTRZA a063.gif

Opublikowano

no spoko to do zobaczenia za tydzień c010.gif

Opublikowano

na tą chwilę Ruch ma mistrza :kox::dancing:

Opublikowano

na tą Śląsk

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ----------

i tak zostaje.

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ----------

i tak zostaje.

Opublikowano

Fajnie, że Śląsk ma mistrza. Wrocław -> fajne miasto

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.