Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Ale walka na San Siro :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Nic się Ruchowi nie należy.. kopacze dali ciała z Podbeskidziem i Łksą, a teraz będzie cały czas gadka, że Wisła się podłożyła...

Juve zdobyło Scudetto !!! Forza Bianconeri !!!

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

Nic się Ruchowi nie należy.. kopacze dali ciała z Podbeskidziem i Łksą, a teraz będzie cały czas gadka, że Wisła się podłożyła...

Juve zdobyło Scudetto !!! Forza Bianconeri !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się Ruchowi nie należy.. kopacze dali ciała z Podbeskidziem i Łksą, a teraz będzie cały czas gadka, że Wisła się podłożyła...

Pomijając fakt że punkty zdobywa się cały sezon to akurat ta wygrana Śląska była jedną z łatwieszych. To oczywiste że Wisła grająca o nic odpuściła ten mecz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się Ruchowi nie należy.. kopacze dali ciała z Podbeskidziem i Łksą, a teraz będzie cały czas gadka, że Wisła się podłożyła...

Juve zdobyło Scudetto !!! Forza Bianconeri !!!

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

Nic się Ruchowi nie należy.. kopacze dali ciała z Podbeskidziem i Łksą

tak oczywiście :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że Legia nie została mistrzem:kwasny: Śląsk dostanie baty w LM
Jasnowidz? :cool: A Legia... Na własne życzenie straciła mistrzostwo.
jak Wisła mogła się podłożyć Śląskowi mając trenera z Chorzowa.Sam nie wierzysz co piszesz

:facepalm:

A co ma piernik do wiatraka? Znam kibiców GKSy z Chorzowa... Chyba sam nie wiesz co piszesz.

Jeśli kibic rzeki pisze że się podłożyła to chyba bardziej przekonujące niż jakby to napisał kibic Ruchu.

Podłożenie ewidentne i mecz wypaczony przez sędziego. Tytuł należy się Ruchowi...

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

Historia lubi się powtarzać - 1993 rok :whistling:

Tyle że tu nie jest to tak ewidentne

Oglądałeś mecz? Nie widziałem tam żadnej ingerencji sędziego w wynik i ustawienie meczu... WIsła była słaba i "0" skuteczności bo okazje były szczególnie w I połowie.
Nic się Ruchowi nie należy.. kopacze dali ciała z Podbeskidziem i Łksą, a teraz będzie cały czas gadka, że Wisła się podłożyła...

Juve zdobyło Scudetto !!! Forza Bianconeri !!!

Tak jak mówione było przed meczem że będzie gadka o tym, że Wisła się podłoży ale to tylko przypuszczenia i nic więcej. Mogą sobie wszyscy gadać i tak nic to nie zmieni. Żeby była jasność - wolałbym żeby R zdobył mistrza niż Śląsk. :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch sam jest sobie winny. Mistrzostwo zdobyw a się własnie na takich Podbeskidziach i ŁKSach.

Ja tam nie widziałem żadnego podkładania, wręcz przeciwnie, Wiślacy mało brakło i popsuli by święto WKS-owi. Szczególnie Iliev miał okazje no i ten młody co wszedł, jakby był wyższy 2 cm to by była brama. Śląsk musiał się nieźle napocić żeby wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania. :good: Mieli swoje okazje ale niestety skuteczność tragiczna i stąd takie miejsce w lidze. Końcówka jak Wisła siadła na Śląsku (parę minut) to kibice zaczęli gwizdać bo widzieli jak Wisła atakuje i bali się, że mistrzostwo może trafić nie do Wrocławia... Szczerze mówiąc myślałem, że Wisła "odda" mecz ale raczej tak to nie wyglądało.

Trzej królowie Wielkich Miast... wczoraj mieli grać dla Śląska ale Lechia za słaba na Ruch a Śląsk wygrał szczęśliwie i przy braku skuteczności Wisły... Tyle ode mnie. :wink4::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania. :good: Mieli swoje okazje ale niestety skuteczność tragiczna i stąd takie miejsce w lidze. Końcówka jak Wisła siadła na Śląsku (parę minut) to kibice zaczęli gwizdać bo widzieli jak Wisła atakuje i bali się, że mistrzostwo może trafić nie do Wrocławia... Szczerze mówiąc myślałem, że Wisła "odda" mecz ale raczej tak to nie wyglądało.

Trzej królowie Wielkich Miast... wczoraj mieli grać dla Śląska ale Lechia za słaba na Ruch a Śląsk wygrał szczęśliwie i przy braku skuteczności Wisły... Tyle ode mnie. :wink4::hi:

Święte słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 SCUDETTO!!! :jerk::kox::decayed: i 3 gwiazdeczki!!! Teraz czas na Napoli :naughty:

http://img443.imageshack.us/img443/1930/juvetus3starlogotp.jpg

JUVE :banan::banan::banan: pieknie to wyglada teraz :jerk: tyle lat czekania,tyle lat ponizania,wypominania calcipoli,serie B,slabe sezony ale wytrwali kibice zyli nadzieja przez te wszystkie lata i nie opuszczali Juve a ich cierpliwosc zostala nagrodzona,Scudetto wrocilo na swoje miejsce,3 gwiazdka :drunk:Wielkie brawa,slowa uznania i szacunek dla naszego trenera Conte,przed sezonem mialem watpliwosci czy to wlasciwa osoba ale nieslusznie, Grazie Antonio - prawdziwy Juventino :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 SCUDETTO!!! :jerk::kox::decayed: i 3 gwiazdeczki!!! Teraz czas na Napoli :naughty:

http://img443.imageshack.us/img443/1930/juvetus3starlogotp.jpg

JUVE :banan::banan::banan: pieknie to wyglada teraz :jerk: tyle lat czekania,tyle lat ponizania,wypominania calcipoli,serie B,slabe sezony ale wytrwali kibice zyli nadzieja przez te wszystkie lata i nie opuszczali Juve a ich cierpliwosc zostala nagrodzona,Scudetto wrocilo na swoje miejsce,3 gwiazdka :drunk:Wielkie brawa,slowa uznania i szacunek dla naszego trenera Conte,przed sezonem mialem watpliwosci czy to wlasciwa osoba ale nieslusznie, Grazie Antonio - prawdziwy Juventino :kox:

Nie wierzyłeś, że się uda, ale się udało :decayed::jerk::kox:. Teraz czas na podbój Europy :naughty:.

Teraz niech zarząd przedłuży kontrakt z Alexem i będę zadowolony w 100% :).

Skrzywdzili Nas, ale teraz wracamy silniejsi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the reds vs chelsea w 29 minucie 3:0:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę obejrzeć II połówkę. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bramkarzyna też się teraz nie popisał. :facepalm: 4:1 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawisza Bydgoszcz 3-0 Arka Gdynia

dziękuję za uwagę :)

to kto wchodzi razem z Piastem ? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...