Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na szczęście nic mu się nie stało. :wink4:

UEFA zaskakuje, zapadła decyzja ws. ME 2020

Co o tym myślicie?

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ogolnie mozna stwierdzic ze nowym mistrzem ligi niemieckiej jest Bayern

Opublikowano
  • Autor

City gra a Utd bramki strzela... Smutne :kwasny:

Opublikowano

Dlaczego smutne? ja to widze tak, MU pokazało miejsce w szeregu niebieskimi, ten sezon skonczy sie ich blamażem 6-8 miejsce, za rok tez słabo i szejkom sie znudzi sponsorowanie tych patałachow.. A za tym idzie powrot do szarej rzeczywistosci tej jakże cudownej drużyny :decayed:

ale mówie to jako kibic MU hehe:wink:

Opublikowano

Panowie właśnie padł nowy rekord :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Dlaczego smutne? ja to widze tak, MU pokazało miejsce w szeregu niebieskimi, ten sezon skonczy sie ich blamażem 6-8 miejsce, za rok tez słabo i szejkom sie znudzi sponsorowanie tych patałachow.. A za tym idzie powrot do szarej rzeczywistosci tej jakże cudownej drużyny :decayed:

ale mówie to jako kibic MU hehe:wink:

Smutne bo wygrała drużyna zdecydowanie gorsza w tym meczu. City pokazało za***isty charakter i uważam że końcowy wynik był dla nich krzywdzący no ale... Odnośnie szarej rzeczywistości i tej kasy od szejków to rozumiem że MU tu jest znacznie lepszy. Pieniądze ma z fajniejszego źródła a Wszyscy piłkarze to wychowankowie bądź z lokalnych drużyn sami najlepsi... Takie wyrzucanie bogactwa Chelsea, MC czy teraz PSG w ustach kibica drużyny pokroju MU to zwykła hipokryzja pomijając już fakt iż prawdziwi kibice MU czy MC mają swoje drużyny, którym kibicują i nie są to te z premier ligi. Say NO to modern football...

Opublikowano
ogolnie mozna stwierdzic ze nowym mistrzem ligi niemieckiej jest Bayern

oby tak dalej :wink: w końcu od tego sezonu można wprowadzać rotację i od razu widać tego efekty, teraz można na spokojniej patrzeć na bundesligę i skoncentrować się bardziej na LM i oszczędzać lepszych na te spotkania:wink:

---------- Post dopisany 10-12-2012 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 09-12-2012 at 23:59 ----------

zresztą Muller, Kroos, Ribery w formie życiowej można powiedzieć, zobaczymy co przyniesie runda wiosenna:naughty:

---------- Post dopisany at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

Dlaczego smutne? ja to widze tak, MU pokazało miejsce w szeregu niebieskimi, ten sezon skonczy sie ich blamażem 6-8 miejsce, za rok tez słabo i szejkom sie znudzi sponsorowanie tych patałachow.. A za tym idzie powrot do szarej rzeczywistosci tej jakże cudownej drużyny :decayed:

ale mówie to jako kibic MU hehe:wink:

Smutne bo wygrała drużyna zdecydowanie gorsza w tym meczu. City pokazało za***isty charakter i uważam że końcowy wynik był dla nich krzywdzący no ale... Odnośnie szarej rzeczywistości i tej kasy od szejków to rozumiem że MU tu jest znacznie lepszy. Pieniądze ma z fajniejszego źródła a Wszyscy piłkarze to wychowankowie bądź z lokalnych drużyn sami najlepsi... Takie wyrzucanie bogactwa Chelsea, MC czy teraz PSG w ustach kibica drużyny pokroju MU to zwykła hipokryzja pomijając już fakt iż prawdziwi kibice MU czy MC mają swoje drużyny, którym kibicują i nie są to te z premier ligi. Say NO to modern football...

porównywanie MU z MC PSG i Chelsea chyba nie jest zbytnio trafne, gdyby nie szejki, ropa czy gaz, to chelsea, city czy psg w ogóle się nie liczą, a MU to jednak bądź co bądź marka sama w sobie :wink:

Opublikowano
  • Autor

To może jak nie rozumiesz porównam to do naszego podwórka, ot np do takiej Wisły Kraków. Zanim do niej Cupiał przyszedł w latach 90-siątych to klub tułał się między ówczesną I i II ligą... MU jest zawsze na topie bo zawsze jest stabilny finansowo tak jak u Nas Legia. Z tym że te pieniądze nie biorą się z nikąd, bo też od sponsorów. Co za różnica czy od jednego czy od jakiejś grupy ? MC, Chelsea czy PSG to nie są anonimowe i bez tradycji kluby...

Opublikowano

Messi kolejne 2 bramki wiec mamy juz 88-y gol :decayed:

Opublikowano

No właśnie oglądam. :good: Tworzy historię... :wink4:

Opublikowano
Messi kolejne 2 bramki wiec mamy juz 88-y gol :decayed:

Należy mu się ten rekord :)

Opublikowano

jeszcze 2 mecze w tym sezonie :kox:

Opublikowano

messi to maszynka do goli,no ale nie oszukujmy sie w lidze angielskiej czy wloskiej nie strzeliby tyle goli,w hiszpani gra sie radosny futbol,malo taktyczny,dobrze sie oglada,ja np bardzo cenie gre w defensywie,bo trudniej jest gola nie stracic,sprawic ze przeciwnik przez 90 min nie potrafil strzelic gola to jest cos :wink:

Opublikowano

Wiadomo, że każdy będzie miał jakieś "ale". :wink4:

Zauważ, że nie strzela bramek tylko w lidze hiszpańskiej ale też w LM czy reprezentacji... :whistling:

Opublikowano

Ja Messiego bardzo cenie i podziwiam,bo jest to pilkarz kompletny i zdecydowanie najlepszy w historii i mimo ze strzela mase goli to potrafi rowniez swietnie asystowac,ciagle jest pod gra czego o Ronaldo powiedziec nie mozna

Opublikowano

:good:

Właśnie znalazłem małą statystykę jego wyczynu w 2012 roku nie licząć ostatnich meczy ale to można sobie juz dopisać. :wink4:

Gole Lionela Messiego w 2012 roku:

86 - gole ogółem

66 - mecze ogółem

56 - gole w Primera Division

22 - mecze bez gola

19 - liczba dubletów

13 - gole w Lidze Mistrzów

12 - gole w reprezentacji Argentyny

6 - liczba hattricków

4 - gole strzelone Realowi Madryt

3 - gole w Pucharze Króla

2 - gole w Superpucharze Hiszpanii

Kiedy, ile i komu strzelał:

styczeń (7) - Osasuna Pampeluna (2), Betis Sewilla (2), Malaga CF (3)

luty (10) - Real Socieadad San Sebastian (1), Bayer Leverkusen (1), Valencia CF (4), Atletico Madryt (1), Szwajcaria (3)

marzec (13) - Bayer Leverkusen (5), Racing Santander (2), Sevilla FC (1), Granada CF (3), RCD Mallorca (1), Athletic Bilbao (1)

kwiecień (9) - AC Milan (2), Real Saragossa (2), Getafe CF (1), Levante UD (2), Rayo Vallecano Madryt (2)

maj (8) - Malaga CF (3), Espanyol Barcelona (4), Athletic Bilbao (1)

czerwiec (4) - Ekwador (1), Brazylia (3)

sierpień (7) - Niemcy (1), Real Sociedad San Sebastian (2), Real Madryt (1), Osasuna Pampeluna (2), Real Madryt (1)

wrzesień (5) - Paragwaj (1), Getafe CF (2), Spartak Moskwa (2)

październik (10) - Real Madryt (2), Urugwaj (2), Chile (1), Deportivo La Coruna (3), Rayo Vallecano Madryt (2)

listopad (9) - Celtic Glasgow (1), RCD Mallorca (2), Real Saragossa (2), Spartak Moskwa (2), Levante UD (2)

grudzień (4) - Athletic Bilbao (2), Betis Sewilla (2)

Źródło onet.pl

Opublikowano

Ot tylko krasnal.

Opublikowano
Ot tylko krasnal.
bardziej by ci sie podobał jak by miał żel we włosach?? :naughty:
Opublikowano

A co to ma do rzeczy??

Wihu stary chlopina jestes poprostu:decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.