Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

chelsea man city

nie mam żadnych wątpliwości, że to był pojedynek mistrza Anglii bieżącego sezonu..

też tak myślę, ciekaw jestem jeszcze postawy Kanonierów :wink:

No i mam nadzieję, że MU załapie się do LM, a w przyszłym sezonie już będą ostro się bić o majstra :whistling: takie niestety realia w obecnym sezonie :kwasny:

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

no i Święci w tym sezonie nieźle grają :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Nó co ty.., a liverpool? :bag:
Nó co ty.., a liverpool? :bag:

póki co, dobrze im idzie, ale mim zdaniem nie mają tak długiej ławki rezerowwych aby mogli bić się o mistrza :wink:

Ciekawi mnie top 4 w tym sezonie. Utd jak tak dalej beda grac to ciezko beda miec:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zabrzmi jak herezja, ale wydaje mi sie ze MU nie bedzie w TOP 10 tego sezonu

Liverpool nie da rady - tak jak pisal Stan, maja za krotka lawke, a ekipa spod znaku SAS w koncu peknie, nie ma cudow

forma po prostu nie trwa wiecznie

Arsenal gra pieknie i fajnie, ale jednak mial najlatwiejsze mecze do dnia dzisiejszego - w zasadzie z mocnych klubow grali tylko ze Spurs

Results

no i ciekawe i trudne pojedynki dopiero przed nimi

Club Profile | Arsenal

nie mam zadnych watpliwoscie co do majstra w tym roku

wszystkim fanom angielskiej EPL ponownie pozwole sobie polecic bloga Michala Okonskiego

mozna sie dowiedziec wielu bardzo ciekawych rzeczy, no i poczytac fajne dyskuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawisza ładnie jedzie z Legią.. :whistling: ta nasza ekstraklasa jest dramatycznie słaba beniaminek leje mistrza drugi jest w czubie tabeli:facepalm: cracovia która w tamtym sezonie 2 razy dostała od 'Gks Tychy' jest w pierwszej piątce grając tym samym składem...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawisza ładnie jedzie z Legią.. :whistling: ta nasza ekstraklasa jest dramatycznie słaba beniaminek leje mistrza drugi jest w czubie tabeli..:facepalm:

dokładnie.Dlatego szkoda czasu na ogladanie naszej ligi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wihu :polew:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Zawisza ładnie jedzie z Legią.. :whistling: ta nasza ekstraklasa jest dramatycznie słaba beniaminek leje mistrza cracovia która w tamtym sezonie 2 razy dostała od 'Gks Tychy' jest w pierwszej piątce...:facepalm:

taka jest piłka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu ? Fajne szpile są :) a to, że czasem piłkarze potykaja się o własne nogi... cóż...

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kiedy można obejrzeć dobry mecz... :cool: A porównując mecze z innymi ligami to jakaś masakra! Jakby w zwolnionym tempie... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real też demoluje Seville... 3:0 32min.. :naughty: Bale 2 bramki..:decayed:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

co za mecz 40min.. 3:2.. :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real też demoluje Seville... 3:0 32min.. :naughty: Bale 2 bramki..:decayed:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

co za mecz 40min.. 3:2.. :shock3:

to chyba go nabili :decayed: facet jest absolutnie bez formy :thumbdown:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

za to cieszy wygrana Ruchu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nie był to głupi pomysł z podzieleniem tabeli po 30 kolejkach.. teraz każdy gryzie trawę żeby być w górnej części tabeli.. a nie jak dawniej spokojny środek tabeli... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

Piękna na 5:3 dla Sevilli !:decayed: Jeszcze 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...