Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wihu :polew:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Zawisza ładnie jedzie z Legią.. :whistling: ta nasza ekstraklasa jest dramatycznie słaba beniaminek leje mistrza cracovia która w tamtym sezonie 2 razy dostała od 'Gks Tychy' jest w pierwszej piątce...:facepalm:

taka jest piłka :decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szkoda czasu ? Fajne szpile są :) a to, że czasem piłkarze potykaja się o własne nogi... cóż...

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Mało kiedy można obejrzeć dobry mecz... :cool: A porównując mecze z innymi ligami to jakaś masakra! Jakby w zwolnionym tempie... :grin:

Opublikowano

Real też demoluje Seville... 3:0 32min.. :naughty: Bale 2 bramki..:decayed:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

co za mecz 40min.. 3:2.. :shock3:

Opublikowano

W porównaniu do Premier League co najmniej dwa razy wolniej :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Real też demoluje Seville... 3:0 32min.. :naughty: Bale 2 bramki..:decayed:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

co za mecz 40min.. 3:2.. :shock3:

to chyba go nabili :decayed: facet jest absolutnie bez formy :thumbdown:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

za to cieszy wygrana Ruchu :kox:

Opublikowano

Wydaje mi się że nie był to głupi pomysł z podzieleniem tabeli po 30 kolejkach.. teraz każdy gryzie trawę żeby być w górnej części tabeli.. a nie jak dawniej spokojny środek tabeli... :decayed:

Opublikowano

Real-Sevilla 3:2 ! :)

Opublikowano

II Połowa ----- > Start :wink:

Opublikowano

Liga + leci :decayed:

Opublikowano

4:2.. !!!:decayed:

Opublikowano

Niestety :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

Piękna na 5:3 dla Sevilli !:decayed: Jeszcze 2

Opublikowano
:kox::kox::kox:
Opublikowano

No wynik hokejowy na Realu i dobry mecz. :kox:

Opublikowano

Jaga ładnie ograła Lecha, a interwencja Barana w 90min. meczu fantastyczna :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Lewandowski się popisał 3 bramki i kapitalna asysta.. :whistling:

Opublikowano

mam nadzieję, że już niedługo :wink:

Opublikowano

Ciekawe co Lewy pokaże w Bayernie... Swoją drogą niedawno grał tam pewien lis pola karnego, którym Lewy też jest... No może Lewy ma trochę lepszą technikę niż Mario Gomez. Gdy Mandzukić przychodził do Bayernu to wszyscy skazywali go na ławkę. Jednak ostatecznie to Gomez uciekł z podkulonym ogonem...

PS: na koniec takie moje odważne stwierdzenie na temat Gran Derbi (czy jak to się tam pisze)... Powoli klasyk hiszpański ustępuje miejsca temu niemieckiemu, Bayern - BVB... Przynajmniej pod względem sportowym, bo marketingowym czy medialnym to nieosiągalny poziom dla nikogo.

Sent from Lumia 920

Opublikowano

Ja mam jednak nadzieję że lewy nie trafi do Bayernu.. :naughty: może jakaś Hiszpania.. ??:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.