Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ten sezon zdecydowanie dla Barcy, są w gazie podobnie jak Atletico. Real cały czas jakiś taki nie równy. Raz gra super, później kaszanę.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nudny ten mecz był :whistling: aktorstwo i cyrki na boisku w dalszym ciągu :whistling:

Opublikowano

Jak inne szpile bo dziś nie było mi dane oglądać ? Poza meczem Barca-Real ogladał ktoś Premiership albo Bundeslige ?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Sędzia meczu Real - Juventus zdegradowany :decayed::wink::kox:

Opublikowano

I dobrze. Ciekawe czy Bianconeri dadzą jutro radę Genoi.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

zgadzam się ze Stanleyem

mecz wyłączyłem

znudziło mnie to, po prostu

za dużo aktorzenia

to tylko moja opinia, rzecz jasna

Opublikowano

Co w tym sezonie gra Roma. 9 kolejek i 27pkt. 1 gol stracony:shock3:

Opublikowano

Dobrze, że dopiero w ostatniej kolejcr juve gra z romą :) chelsea-man city dobry szpil :) monaco-lyon też :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

chelsea man city

nie mam żadnych wątpliwości, że to był pojedynek mistrza Anglii bieżącego sezonu..

Opublikowano

Nó co ty.., a liverpool? :bag:

Opublikowano

Każdy byle nie man utd i arsenal.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Nó co ty.., a liverpool? :bag:

póki co, dobrze im idzie, ale mim zdaniem nie mają tak długiej ławki rezerowwych aby mogli bić się o mistrza :wink:

Opublikowano
Nó co ty.., a liverpool? :bag:
Każdy byle nie man utd i arsenal.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

:facepalm:

Opublikowano
chelsea man city

nie mam żadnych wątpliwości, że to był pojedynek mistrza Anglii bieżącego sezonu..

też tak myślę, ciekaw jestem jeszcze postawy Kanonierów :wink:

No i mam nadzieję, że MU załapie się do LM, a w przyszłym sezonie już będą ostro się bić o majstra :whistling: takie niestety realia w obecnym sezonie :kwasny:

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

no i Święci w tym sezonie nieźle grają :naughty:

Opublikowano
Nó co ty.., a liverpool? :bag:
Nó co ty.., a liverpool? :bag:

póki co, dobrze im idzie, ale mim zdaniem nie mają tak długiej ławki rezerowwych aby mogli bić się o mistrza :wink:

Ciekawi mnie top 4 w tym sezonie. Utd jak tak dalej beda grac to ciezko beda miec:facepalm:

Opublikowano

BTW

Niezły mecz na Lechu :kox:

Opublikowano

to zabrzmi jak herezja, ale wydaje mi sie ze MU nie bedzie w TOP 10 tego sezonu

Liverpool nie da rady - tak jak pisal Stan, maja za krotka lawke, a ekipa spod znaku SAS w koncu peknie, nie ma cudow

forma po prostu nie trwa wiecznie

Arsenal gra pieknie i fajnie, ale jednak mial najlatwiejsze mecze do dnia dzisiejszego - w zasadzie z mocnych klubow grali tylko ze Spurs

Results

no i ciekawe i trudne pojedynki dopiero przed nimi

Club Profile | Arsenal

nie mam zadnych watpliwoscie co do majstra w tym roku

wszystkim fanom angielskiej EPL ponownie pozwole sobie polecic bloga Michala Okonskiego

mozna sie dowiedziec wielu bardzo ciekawych rzeczy, no i poczytac fajne dyskuje :wink:

Opublikowano

Byle nie Czelsi:facepalm:

Opublikowano

Zawisza ładnie jedzie z Legią.. :whistling: ta nasza ekstraklasa jest dramatycznie słaba beniaminek leje mistrza drugi jest w czubie tabeli:facepalm: cracovia która w tamtym sezonie 2 razy dostała od 'Gks Tychy' jest w pierwszej piątce grając tym samym składem...:facepalm:

Opublikowano
Zawisza ładnie jedzie z Legią.. :whistling: ta nasza ekstraklasa jest dramatycznie słaba beniaminek leje mistrza drugi jest w czubie tabeli..:facepalm:

dokładnie.Dlatego szkoda czasu na ogladanie naszej ligi :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.