Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaka atmosfera na Atletico!:kox:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Atletico zasluzenie awansowalo:wink:

Opublikowano

post-7233-1406905721,9077_thumb.jpg

i to zdjęcie najlepiej obrazuje pozycję MU w futbolu europejskim, przynajmniej na chwilę obecną

mam wrażenie że jak tylko Bayern zechciał włączyć wyższy bieg, obrona się sypała

a że niewykorzystane okazje Rooneya się mściły, inna bajka

Welbeck w 1 meczu zawalił 2

teraz Rooney, również 2

tak jak wczoraj Mkitarjan - nie ten level

gratuluję, jutro obejrzę w spokoju Barce

i poczekam na piątkowe losowanie, oby hiszpanie na siebie nie wpadli

Opublikowano
Jaka atmosfera na Atletico!:kox:

jak na Ruchu :decayed:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

wolałbym jednak PSG niż Chelsea w kolejnej rundzie :wink:

Ale to co wczoraj wybiegał Willian i Schurle, czy jak im tam..... szacun :kox:

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

[ATTACH=CONFIG]606[/ATTACH]

i to zdjęcie najlepiej obrazuje pozycję MU w futbolu europejskim, przynajmniej na chwilę obecną

mam wrażenie że jak tylko Bayern zechciał włączyć wyższy bieg, obrona się sypała

a że niewykorzystane okazje Rooneya się mściły, inna bajka

Welbeck w 1 meczu zawalił 2

teraz Rooney, również 2

tak jak wczoraj Mkitarjan - nie ten level

gratuluję, jutro obejrzę w spokoju Barce

i poczekam na piątkowe losowanie, oby hiszpanie na siebie nie wpadli

prawda, że na tym poziomie trzeba takie okazje wykorzystywać...

Ale zauważ, że Bawarczycy jakoś sporo szans ( takich setek) nie mieli :wink:

Poza tym, osobiście uważam, że w drużynie MU jest jakiś konflikt, na szczeście w tym dwumeczu nie było tego widać :wink:

Nie oglądałem całego meczu, ale chyba dobrzez zagrali Jones, Kagawa i o dziwo Valencia :whistling:

Opublikowano

Atletico zniszczy BM w pol,albo w finale:whistling:,jedynie Real ma z nimi jakieś szanse,tylko dlatego,ze znają ich i wiedza czego sie spodziewać.

Atletico mogloby śmiało zmienić nazwę na Sparta Madryt:decayed:

Opublikowano

Zwierzeta:kox:

Opublikowano

Przypominają Borussie z tamtego sezonu.. :wink:

Opublikowano

narobiliście mi apetytu

ale dzisiaj już nie odpalę

choć ostatnie 10 -15 min widziałem, w Monachium już nie było co oglądać

na kolana mnie nie rzuciło, zwykłe walenie głową w mur i stanie w narożniku Barcy

może to tylko fragment .....

Opublikowano

To zobacz jeszcze pierwsze 15min w wykonaniu Atletico :naughty:

Opublikowano

Atletico w dwumeczu było lepsze :wink:

Opublikowano

IMO to Real będzie najłatwiejszy do przejścia dla Bayernu... Pozostała dwójka gra raczej lepiej w defensywie.

Sent from Lumia 920

Opublikowano
narobiliście mi apetytu

ale dzisiaj już nie odpalę

choć ostatnie 10 -15 min widziałem, w Monachium już nie było co oglądać

na kolana mnie nie rzuciło, zwykłe walenie głową w mur i stanie w narożniku Barcy

może to tylko fragment .....

Cały mecz był o wiele lepszy w Madrycie niż na Allianz Arena. Warto zobaczyć. :wink4:

Opublikowano

i wszystko jasne ....

Liga Mistrzów. Okoński: Manchester poległ z honorem

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 07:49 ----------

.

w sumie to nei wiem czy tutaj czy do strefy smiechu ?

To nie wstyd odpaść z Bayernem Monachium - powiedział menedżer Manchesteru United David Moyes po meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów. Bayern wygrał 3-1 i wystąpi w półfinale. - Wygląda na to, że w przyszłym sezonie nie zagramy w Champions League - dodał Moyes.

:facepalm:

Opublikowano

image.jpg

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

Valencia przegrywa w Bazylei 0:3,u siebie wygrywa 5:0......futbol:kox:

Opublikowano

Bazylea zupełnie bezradna ale czerwień niesłuszna w dogrywce wydaje mi się że dotrwali by do karnych.. :kwasny:

Opublikowano

Szkoda tym bardziej że na 4 i 5 strzelali gdy Gdy Ci grali w dziewięciu no ale cóż....

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Odepchniecie i kopniecie bez piłki,jak najbardziej słuszna czerwona

Opublikowano
Bazylea zupełnie bezradna ale czerwień niesłuszna w dogrywce wydaje mi się że dotrwali by do karnych.. :kwasny:

pierwsza czerwień bardzo słuszna !

Opublikowano

Pierwsza tak, ale druga już niekoniecznie. Dawali radę, ale strata kolejnych bramek po drugiej czerwonej była kwestią czasu choć Die miał sytuację w dogrywce.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W pólfinalach lm i le 4 ź 8 druzyn z Hiszpani. Za godzine losowanie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.