Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pierwszy raz od kilku lat obejrzę losowanie LE i LM na żywo :)

Jakie typy na pary półfinałowe ? W necie spotkałem się z większością typów na Bayern - Real, oraz Atletico - Chelsea :)

W LE chciałbym zobaczyć Juve przeciw Sevilli bądź Valencii, a w finale Juve - Benfica ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a wiecie ze w sobote o 18 30 Bayern - Borussia ?

chociaz to spotkanie o pietruszke, moze byc fajnie, biorac pod uwage to co Borussia zrobila Realowi w LM

az se obejrze

Opublikowano

Idealnie:kox:

Opublikowano

Atletico-Chelsea

RM-Bayern

:naughty:

Opublikowano

kurna, no szkoda

liczylem na atl-bayern, real-chelsea

trudno

Opublikowano

teraz moim faworytem jest Atletico :dancing:

Opublikowano
Atletico-Chelsea

RM-Bayern

:naughty:

Fajne pary :wink4:

Opublikowano

Finał Atletico-Bayern

Opublikowano

Też tak obstawiam :wink4:

Opublikowano

docencie Jose ....... :whistling:

Opublikowano

Finał Atletico - Bayern, a w Lidze Europejskiej Juventus (Benfica - Juve) - Sevilla ( Valencia - Sevilla ) :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Cały mecz był o wiele lepszy w Madrycie niż na Allianz Arena. Warto zobaczyć. :wink4:

no i obejrzałem, na spoko i bez pośpiechu

mam mieszane uczucia

przede wszystkim Atletyczni zrobili na mnie wrażenie w kontekście zamknięcia Barcy pod względem fizycznym

w sumie siedzieli na nich przez większą część meczu, gniotąc i przeszkadzając niemiłosiernie

w konkluzji - Courtois za bardzo się nie naszalał między słupkami

do tego spokój, który prezentuje w swoim boxie

imponujący

konkluzja jest taka, że to bardzo bardzo fajnie poukładany zespół

bez super gwiazd (to tylko moja opinia, bo Villa i Koke coś mi mówią, ale z linii pomocy ani defensywy nie znam żadnego nazwiska) lecz świetny kolektyw

coś jak FC Port za Jose, gdy zdobywali tytuł

jeśli jest natomiast coś, czego mi brakuje, to wykończenia akcji

o tyle o ile jestem w stanie zrozumieć poprzeczki i słupki w pierwszych 20 minutach, to potem było tylko gorzej

w II połowie były dwie 1000 % okazje, a ta z 89 min Rodrigueza, kiedy cała Barca była na połowie AM, MUSI być wykorzystana

i teraz sobie myślę tak

Jose o tym wie, Jose to analizuje i Jose to planuje

ma w defensywie takich oszołomów jak Terry, Cahill i Luiz

ma w pomocy Ramireza, Williana i Matica

wymieniam tu tylko ekipę o charakterze defensywnym, nie mówię o skrzydłach i ataku, czy o metronomie w stylu Lampard-Oscar

nie twierdzę, że Chelsea wygra ten mecz w cuglach, ale na pewno nie są na straconej pozycji

powiem więcej

są w uprzywilejowanej sytuacji

ależ czekam na półfinały :banan::banan::banan:

Opublikowano

Kamyk czas zweryfikuje twoj post:decayed::wink:

Opublikowano

Bayern-Bvb 0:2:naughty: Bayern w najmocniejszym skladzie a w Bvb Lewandowski i piszczek na ławce..:shock3:

---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------

0:3

Opublikowano

ładnie BVB zagrało :thumbup1:

Opublikowano

Bayern... :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
Kamyk czas zweryfikuje twoj post:decayed::wink:

no pewnie że tak

na tym polega futbol

zobaczymy

Barca widzę ma niezłą serię :grin::grin::grin:

Opublikowano

Real i Atletico mają szansę wykorzystać porażkę Barcy :) Arsenal wymęczył awans po karnych z Wigan do Finału FA Cup ;) Szalony mecz pomiędzy West Brom i Tottenhamem; gospodarze prowadzili 2:0, Adebayor nie wykorzystał karnego, West Brom podwyższyli na 3:0. Spurs po przerwie strzelili dwa gole, a Eriksen w 94min. wyrównał ! Everton wyprzedził dziś Arsenal ! :)20.04 Everton - United - ten mecz rozstrzygnie czy Everton czy Arsenal zajmie 4. miejsce na koniec sezonu. Wisła znów pokazała dziś klasę. W 11 sekundzie Bramkę zapisali na konto Miśkiewicza ! :D

Opublikowano

7 mecz 2 pkt.. :whistling: coraz lepiej..

Opublikowano
7 mecz 2 pkt.. :whistling: coraz lepiej..

Pudrowanie trupa po guardioli musi sie skonczyc:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.