Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a swoja droga, Ancelotti:

Juventus

Puchar Intertoto UEFA: 1999

Milan

Mistrzostwo Włoch: 2004

Puchar Włoch: 2003

Superpuchar Włoch: 2004

Liga Mistrzów: 2003, 2007

Superpuchar Europy: 2007

Klubowie Mistrzostwo Świata: 2007

Chelsea

Mistrzostwo Anglii: 2010

Puchar Anglii: 2010

Tarcza Wspólnoty: 2009

Paris Saint-Germain

Mistrzostwo Francji: 2013

Real Madryt

Puchar Hiszpanii: 2014

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dobrze,niech szkopy robią auta,a nie za piłkę sie biorą,rozrządy w 3.0 padają,napędy pompy oleju w 2.0,1.4TSI porażka kompletna,mają co robić

Dodam jeszcze niech blachy poprawią bo ruda sie za nią bierze

Opublikowano

i znowu kilku fanów Bayernu mniej, kilku Realu więcej :decayed:

Opublikowano
i znowu kilku fanów Bayernu mniej, kilku Realu więcej :decayed:

:wink::grin:

Opublikowano
i znowu kilku fanów Bayernu mniej, kilku Realu więcej :decayed:

To samo stwierdziłem w trakcie meczu..:thumbup1::grin:

Opublikowano

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce :wink:

Po wywalczeniu mistrza w drużynie ewidentnie coś się zacięło...

Sent from Lumia 920

Opublikowano

Kaiser już od jakiegoś czasu narzeka, że z Bayernu po prostu zeszło powietrze .... :whistling:

---------- Post dopisany at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany at 07:53 ----------

.

komentarz bezposrednio od mojego niemieckiego kumpla

the end of Bavarian dreams. now they will loose national cup, too.

Opublikowano

Ciekawe co dziś Atletico zagra w Londynie... gdyby weszli do finału byłoby to nie lada osiągnięcie i wielka przegrana "The Special One", nie lubię Chelsea więc życzę Atletico sukcesu. :)

Opublikowano

No ciekawy tez jestem dzisiejszego spotkania. Myślę, że Atl ma jednak szanse. :wink:Oglądaliście wczoraj po meczowe komentarze? Roben spytany o dzisiejszy mecz powiedział, że wynik go kompletnie nie interesuje i nawiązał do spotkania z przed tygodnia (Atl - Blues)... Nie było w tamtym spotkaniu nic z piłki nożnej, że nie dało się tego oglądać. :naughty: My też to mówiliśmy i oby dzisiaj było lepiej widowisko. :good:

Opublikowano

Gada jak potluczony.

Nie wierze,ze jako pilkarza i osobę kochajaca ta gre nie interesuje go mecz 1/2 LM.

Za to pajac ribery za swoje wypowiedzi i zachowanie juz dawno powinien zostac sprowadzony na ziemie.

Opublikowano
Gada jak potluczony.

Za to pajac ribery za swoje wypowiedzi i zachowanie juz dawno powinien zostac sprowadzony na ziemie.

+1

Naprawdę on to zachowuje się jak by nie wiadomo kim był zero kultury i szacunku :kwasny: no ale jak większość muslimów myśli ze nietykalny jest :decayed: bo ruszysz to będzie ze ktoś rasista :grin::grin:

Opublikowano
Gada jak potluczony.

Za to pajac ribery za swoje wypowiedzi i zachowanie juz dawno powinien zostac sprowadzony na ziemie.

+1

Naprawdę on to zachowuje się jak by nie wiadomo kim był zero kultury i szacunku :kwasny: no ale jak większość muslimów myśli ze nietykalny jest :decayed: bo ruszysz to będzie ze ktoś rasista :grin::grin:

nie tylko on

Ibra tez powiedzial, ze MS 2014 nie zaszczyci nawet spojrzeniem

:facepalm:

Opublikowano

Ibra to akurat gada w formie zartu i przekamarzania sie z dziennikarzami.

Cos jak Mou.

A ten palant taki chyba poprostu jest zadufany w sobie.

Opublikowano

Co do Ribery'ego to... fani realu chyba zapomnieli jak zachowywali się ich ulubieńcy w meczach z Barceloną... cóż za hipokryzja :)

Opublikowano

Nikt nie wybiela niczego tylko zobacz bute jednych a drugich.

Opublikowano
Co do Ribery'ego to... fani realu chyba zapomnieli jak zachowywali się ich ulubieńcy w meczach z Barceloną... cóż za hipokryzja :)

e tam

pod tym względem to wart pac pałaca

znak równości, śmiało

Opublikowano

Ale Pepe sprzed kilku lat nikt nie przebije. :grin:

skrzynka zubra juz czeka na mecz:naughty:

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ----------

Czuje karne:grin:

Opublikowano

Oby Atletico wygrało LM :decayed: najmniejsze zło :decayed:

Opublikowano

Nie nie Atletico - dwie hiszpańskie drużyny w finale nie mają dla mnie smaku ;)

Opublikowano

Świetnie obie 11stki grają w obronie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.