Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
0-3 minimum w plecy :decayed:

To je wariant optymistyczny? Czy jak:naughty:

Opublikowano
0-3 minimum w plecy :decayed:

To je wariant optymistyczny? Czy jak:naughty:

tak a pesymistyczny 0-5
Opublikowano

Celtic to nie ten Celtic w którym grał Boruc, Nakamura czy Żurawski.

Jak Legioniści zepną poślady to są wstanie ich ograć :hi:

Opublikowano

jak na moje, to ktokolwiek by tam grał, tam się biega, a nie sprawdza wypłatę :facepalm:

inny poziom ...

Opublikowano

Szansę mają tylko muszą w końcu zagrać na dobrym poziomie... Karabach - RB Salzburg 2:1 (kazachowie kończyli w 9, a Austriacy w 10), AEL Limassol wygrał z Zenitem 1:0 po golu Łukasza Gikiewicza :-)

Opublikowano
Szansę mają tylko muszą w końcu zagrać na dobrym poziomie... Karabach - RB Salzburg 2:1 (kazachowie kończyli w 9, a Austriacy w 10), AEL Limassol wygrał z Zenitem 1:0 po golu Łukasza Gikiewicza :-)

Na dobrym poziomie co im sie jeszcze nie przytrafilo w tym sezonie....

Tak poza tematem

Lechia przegrała z niemieckim IV-ligowcem - Gdańscy piłkarze nie zepsuli fety Viktorii Koeln Lechia Gdańsk; :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
Co taka cisza? Dzis Legia gra:slina:

:grin::facepalm:

Opublikowano

tak szczerze, to po składzie Celticu nikogo nie znam

co nie oznacza, że znam kogokolwiek z Legii :decayed:

Opublikowano

Wow 1:1 !

Opublikowano

Legia dobrze gra :hi:. Tylko w wykończeniu akcji brakuje zimnej krwi

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

Legia 2:1 :decayed::hi:

Opublikowano
Legia dobrze gra :hi:. Tylko w wykończeniu akcji brakuje zimnej krwi

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

Legia 2:1 :decayed::hi:

Graja niezle ale bojazliwie... tak jak mowisz brakuje zimnej krwi...

Tak sie tylko zastanawiam co by bylo gdyby zabraklo takiego Radovicia:facepalm: na chwile obecna facet nie do zastapienia jezeli chodzi o grajkow w Legii

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

Co taka cisza? Dzis Legia gra:slina:

:grin::facepalm:

Gadal co?:kox:

Opublikowano

Panu Rado to powinni na Łazienkowskiej postawić za***iście wielki pomnik

Opublikowano

Jeszcze jak by dostał podanie po linii (nie pamiętam kto strzelał, zamiast podać do Radovicia). Wtedy byłby sam na sam z Forsterem. Pewnie by było 3:1 dla Legii :wink:

Opublikowano
Jeszcze jak by dostał podanie po linii (nie pamiętam kto strzelał, zamiast podać do Radovicia). Wtedy byłby sam na sam z Forsterem. Pewnie by było 3:1 dla Legii :wink:

Nagrzany Kucharczyk

Opublikowano

Podanie od Radovicia :shock3: i strzał Żyro... :doh:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

Ewidentnie brakuje im zimnej krwi. Jedynie Radović gra ze stoickim spokojem. Już powinno być 4:1 dla Legii.

Opublikowano

Jak się marnuje tyle sytuacji w meczu - nie ma co myśleć o awansie :doh:

Choć zostało jeszcze 30 min i drugi mecz :wink:

Opublikowano

karnego nie trafić .....

ja pier**lę :facepalm:

Opublikowano

powinni być już 6:1 i spokojny mecz w rewanżu, a tu ciuul :thumbdown::doh:

Opublikowano

qr** .....

kto na to pozwolił ?????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.