Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Matek, mocno nieaktualny ten schemat :decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kamyk, nie marudź

nie marudze

po prostu nie zgadzam sie z obranym kierunkiem w klubie ktoremu kibicuje

zreszta, nie tylko ja mam watpliwosci

http://www.sport.pl/pilka/1,65080,16574602,Premier_League__Byly_asystent_Fergusona___Manchester.html

Opublikowano

Kamyk, nie marudź

nie marudze

po prostu nie zgadzam sie z obranym kierunkiem w klubie ktoremu kibicuje

zreszta, nie tylko ja mam watpliwosci

http://www.sport.pl/pilka/1,65080,16574602,Premier_League__Byly_asystent_Fergusona___Manchester.html

zakup światowej kalsu zawodników ma też swoje plusy, oczywiście jeśli nie będzie to wyglądało jak u hałaśliwych sąsiadów ( -> przykład świetnie zapowiadającego się obrońcy: M. Richards)

Młodzi mają od kogo się uczyć : np Di Maria, Falcao, Rooney, RVP

Oczywiście musi być zachowany jakiś balans pomiędzy sprowadzainiem grajków za kupę szmalu, a wprowadzaniem młodzieży do 1szej drużyny. :wink:

Poza tym jak oglądasz grę Cleverleya to można się pochlastać - nie wiem jak możnago było tak długo trzymać..... :facepalm:

Opublikowano

arturo

masz sporo racji, ale ja pamietam jak w Realu wybuchla pierwsza era galacticos

figo,raul, carlos, zidane, beckham i "prawdziwy" ronaldo

srednio to wygladalo w realizacji, a cudnie na papierze

i cos mi sie wydaje, ze to czasami oslepiajaco blysnie, ale oprocz tego bedzie sporo dymu i zbednego huku

chelsea ma za to sklad, ktorego mozna tylko zazdroscic

to bedzie rok wielkiej japy, jestem pewien i bede wiecej niz zaskoczony, gdyby okazalo sie inaczej


ja tam się na piłce nie znam, ale jak zobaczyłem Gomeza w składzie DEU to pomyślałem że śmiesznie będzie

28 minuta, miał dopiero 2 setki

zyebał je koncertowo

dobry jest :facepalm:

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

A z jakiej okazji ten mecz się odbywa,he?

// Wysłane z L625 \\

Opublikowano

friendly

Opublikowano

ja pierdziele

piękny strzał, po prostu piękny !!!!!

no prawie jak Roberto Carlos parę lat temu

Opublikowano

Oj tak, dzis ruszamy z eliminacjami do MŚ.. Jak nasi nie wygraja przewagą 4-5 bramek to będzie źle ;)

Opublikowano

no to jedziemy :)

Opublikowano

łoj

a stawiałem na bezbramkowy wywalczony remis :decayed:


Niemcy Szkocja - właśnie wyspiarze wyrównali

1-1


Portugalia u siebie PRZEGRYWA z Albanią 0-1 :D

Opublikowano

Ale się Nasi rozstrzelali :decayed:

Opublikowano

Z kelnerami,strażakami i policjantami:rolleyes: Przyjda ciezkie mecze wtedy niech sie rozstrzejaja:D No i moga byc schody

Wysłane z mojego Szajsunga

Opublikowano

W pracy minorowe nastroje. Nie spodziewali się takiej porażki. Szczególnie po pierwszej połowie. Na Niemcy typują dwucyfrówkę...... Hehe

Opublikowano

5d04a56bd590ba02bd94fef311a25f0c.jpg?s=1

Opublikowano

pierwszy i ostatni mecz jaki wygralismy... hehe

Opublikowano

pierwszy i ostatni mecz jaki wygralismy... hehe

Dokładnie. W sumie to i tak czekali aż się Gibraltar zmęczy, bo pierwsza połowa to męczarnia.

Opublikowano

żeby był inny przeciwnik to napewno byśmy nie prowadzili po pierwszej połowie... aż żal oglądać było tą męczarnie ale cóż jaka liga taka reprezentacja :grin:

Opublikowano

Moja mała główka nie ogarnia tego jak w sumie paru dobrych piłkarzy, grających w b.dobrych lub niezłych klubach,nie potrafią wymienić ze sobą kilku podań z trochę lepszym rywalem, jak się spotkają w jednej druzynie to żal d.... ściska

Opublikowano

Moja mała główka nie ogarnia tego jak w sumie paru dobrych piłkarzy, grających w b.dobrych lub niezłych klubach,nie potrafią wymienić ze sobą kilku podań z trochę lepszym rywalem, jak się spotkają w jednej druzynie to żal d.... ściska

główki wielkiej nie mam, ale jak dla mnie odpowiedz jest prosta. Ambicji chlopakom brakuje, przyjezdzaja jak za kare a powinni łamać nogi za gre z orzełkiem na piersi. Takie to nasze gwiazdeczki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.