Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Z kelnerami,strażakami i policjantami:rolleyes: Przyjda ciezkie mecze wtedy niech sie rozstrzejaja:D No i moga byc schody

Wysłane z mojego Szajsunga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pracy minorowe nastroje. Nie spodziewali się takiej porażki. Szczególnie po pierwszej połowie. Na Niemcy typują dwucyfrówkę...... Hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy i ostatni mecz jaki wygralismy... hehe

Dokładnie. W sumie to i tak czekali aż się Gibraltar zmęczy, bo pierwsza połowa to męczarnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby był inny przeciwnik to napewno byśmy nie prowadzili po pierwszej połowie... aż żal oglądać było tą męczarnie ale cóż jaka liga taka reprezentacja :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mała główka nie ogarnia tego jak w sumie paru dobrych piłkarzy, grających w b.dobrych lub niezłych klubach,nie potrafią wymienić ze sobą kilku podań z trochę lepszym rywalem, jak się spotkają w jednej druzynie to żal d.... ściska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mała główka nie ogarnia tego jak w sumie paru dobrych piłkarzy, grających w b.dobrych lub niezłych klubach,nie potrafią wymienić ze sobą kilku podań z trochę lepszym rywalem, jak się spotkają w jednej druzynie to żal d.... ściska

główki wielkiej nie mam, ale jak dla mnie odpowiedz jest prosta. Ambicji chlopakom brakuje, przyjezdzaja jak za kare a powinni łamać nogi za gre z orzełkiem na piersi. Takie to nasze gwiazdeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mała główka nie ogarnia tego jak w sumie paru dobrych piłkarzy, grających w b.dobrych lub niezłych klubach,nie potrafią wymienić ze sobą kilku podań z trochę lepszym rywalem, jak się spotkają w jednej druzynie to żal d.... ściska

główki wielkiej nie mam, ale jak dla mnie odpowiedz jest prosta. Ambicji chlopakom brakuje, przyjezdzaja jak za kare a powinni łamać nogi za gre z orzełkiem na piersi. Takie to nasze gwiazdeczki.

Dokładnie tak jak piszesz

Edytowane przez Skyliner89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Twarowski, ostatni miesięcznik Mecz, strona 18:

Van Gaal buduje nowy zespół, ale chyba zapomniał, że najpierw trzeba mieć fundament w postaci obrony. A defensywa MU na starcie rozgrywek przypomina Latający Cyrk Monty Pythona. I nie wykluczone, że tym razem mamy do czynienia z wersją serialową tego cyklu, która może potrwać do nowego okienka transferowego.

nic dodać, nic ująć .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ze tak powiem jest niezle w klubie ....

http://www.sport.pl/pilka/1,135596,16689682,Premier_League__Klotnia_w_szatni_Manchesteru_United.html#indeks_news

porazka po prostu :angry:


uwielbiam oglądać derby Liverpoolu

wspaniały mecz, ponownie, na Anfield

a brama Jagielki - mistrzostwo świata

ogólnie, coś pięknego, tempo, zaangażowanie, technika, no i gole

świetny mecz, po prostu świetny

przyjemnie tak spędzić wczesne popołudnie .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ze tak powiem jest niezle w klubie ....

http://www.sport.pl/pilka/1,135596,16689682,Premier_League__Klotnia_w_szatni_Manchesteru_United.html#indeks_news

porazka po prostu :angry:

uwielbiam oglądać derby Liverpoolu

wspaniały mecz, ponownie, na Anfield

a brama Jagielki - mistrzostwo świata

ogólnie, coś pięknego, tempo, zaangażowanie, technika, no i gole

świetny mecz, po prostu świetny

przyjemnie tak spędzić wczesne popołudnie .....

derby - piękny meczyk, oglądałem MU - WHU

Ta drużyna w obronie to jakaś pomyłka, faul Rooneya na poziomie przedszkolnym - powinien odbyć karę na tym samym poziomie - może postawienie go do kąta na pół dnia coś by go nauczyło.... i to kapitan :facepalm:

Przezcały mecz zastanawiałem się po co ściągali Falcao - mam nadzieję, że coach znajdzie mu odpowiednie miejsce na boisku bo gość ma możliwości grać na najwyższym poziomie.

Za to przyjemnie ogląda się grę Di Marii - najlepszy transfer od czasu ściągnięcie RVP

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...