Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Ciężko oglądało się ten szpil. NIe wiem czy ktoś z Was koledzy oglądał Jaga - Podbeskidzie w poniedziałek, ale to był mecz na bardzo wysokim poziomie: dużo sytuacji, ładne gole i na końcu asysta Zajaca he he :D - w sumie to więcej się działo niż w meczu Chelsea - Arsenal.

Juve - Roma 3:2 (2:2) - Pierwsza połowa niesamowita - sędzia szalał na boisku. Rudi Garcia wylądował na trybunach :D Faulu na Pogbie przy rzucie karnym numer 3 nie było, ale to już nie mój problem tylko sędziego :D W drugiej połowie Morata niepotrzebnie wdał się w przepychanki z Manolasem :) Szkoda, że wyleciał bo zrobił więcej w 5 minut niż Llorente zanim zszedł.

Bramka Leo :kox:

https://www.youtube.com/watch?v=hvzySFzGWUQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko oglądało się ten szpil. NIe wiem czy ktoś z Was koledzy oglądał Jaga - Podbeskidzie w poniedziałek, ale to był mecz na bardzo wysokim poziomie: dużo sytuacji, ładne gole i na końcu asysta Zajaca he he :D - w sumie to więcej się działo niż w meczu Chelsea - Arsenal.

Juve - Roma 3:2 (2:2) - Pierwsza połowa niesamowita - sędzia szalał na boisku. Rudi Garcia wylądował na trybunach :D Faulu na Pogbie przy rzucie karnym numer 3 nie było, ale to już nie mój problem tylko sędziego :D W drugiej połowie Morata niepotrzebnie wdał się w przepychanki z Manolasem :) Szkoda, że wyleciał bo zrobił więcej w 5 minut niż Llorente zanim zszedł.

Bramka Leo :kox:

https://www.youtube.com/watch?v=hvzySFzGWUQ

Bardzo dobry mecz. Praktycznie cały mecz coś się działo :hi::decayed:

Panowie jaki obstawiacie wynik jutrzejszego meczu El. ME 2016 Polska vs Niemcy? :decayed:

Ja 2:1 dla Naszych Orłów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę razy reprezentacja pokazała, że z silnym przeciwnikiem grali może nie na wyrównanym poziomie, ale dużo nie odstawali, więc może i dzisiaj zaprezentują się z tej lepszej strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę optymistycznie i myślę że dzisiaj nasza reprezentacja zagra wyrównany mecz i postawi helmutom wysoko poprzeczkę .... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurrrrr.... nie wierzę :kox::kox::kox::kox::kox::kox:


trzeba pamietac ze fryce walcza do konca


MATKO BOSKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OCZOM NIE WIERZĘ :kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...