Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Brawo Polska :oklasky: . Szkoda, że nie ma w piłce tak, że jak wygrasz z mistrzem to zostajesz mistrzem do pierwszej przegranej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zawodników i trenera!!!

Mdli mnie jak patrzę na pomarszczone z zachwytu twarze działaczy...taki wynik jest złotą kroplówką,dla tych hien polskiego sportu.specjaliści :facepalm:

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to szczęście i bylem na meczu! qr** yego mać! Było zayebiście! Atmosfera mega nie do opisania! Po drugiej bramce znalazłem się z 4 rzędy niżej... :kox: Wszyscy cieszyli się jak dzieci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to szczęście i bylem na meczu! qr** yego mać! Było zayebiście! Atmosfera mega nie do opisania! Po drugiej bramce znalazłem się z 4 rzędy niżej... :kox: Wszyscy cieszyli się jak dzieci!

Zazdroszczę :) też chciałbym być na takim meczu, jak chyba każdy kto nie był ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec końców i tak pewnie nie będzie awansu :decayed::grin:

Pewnie lepiej niech od razu zrezygnują z brania udziału w eliminacjach... :decayed:

W BE media oszalały TV ,radio ,gazety Polacy pokonali 2:0 mistrzów świata.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec końców i tak pewnie nie będzie awansu :decayed::grin:

Pewnie lepiej niech od razu zrezygnują z brania udziału w eliminacjach... :decayed:

W BE media oszalały TV ,radio ,gazety Polacy pokonali 2:0 mistrzów świata.... :wink:

Niech grają dalej, zobaczymy co będzie ;) Lada dzień Szkocja będzie rywalem... Wczoraj mieliśmy masę szczęścia, chyba z ostatnich 10 lat się skumulowało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma co dobrze, ze lew dał do składu bellarabiego który im zyebal ten mecz a nie np Podolskiego :P

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Kolesia w Nowej Zelandii, zapalonego fanatyka polskiej i nie tylko piłki

gdy mecz sie skonczył to sie tak nayebał a przy tym cieszył jak dziecko że wylądował na komisariacie

całował ludzi na ulicy, ściskał sie z nieznajomymi że uznali go za islamiste czy innego terroryste

a zona rano musiała go odbierać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

Wczoraj po meczu pod stadionem, na mieście takich ludzi było "miliony". Wszyscy przybijali V, całowaLi się. Świetna atmosfera!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma co dobrze, ze lew dał do składu bellarabiego który im zyebal ten mecz a nie np Podolskiego :P

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Są lepsi od Podolskiego, dlatego ten siedzi na ławce od jakiegoś czasu... A ten Bellarabi zagrał dobry mecz, tym bardziej, że to był jego debiut, brakło mu tylko gola, a właściwie dwóch, trzech ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o czymś innym a Ty o innym :P on najwiecej akcji im zmarnował na nasze szczęście Łukasz jest min 5x bardziej doświadczonym piłkarzem i mozemy teraz gdybać ale dziękujemy lewowi, ze nie wybiegł w pierwszym składzie bo jakby on tam był moglobybyc inaczej :P takie moje zdanie ;)

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że dożyłem zwycięstwa :) Wspaniale !!

Ja też ! :)

Oglądaliśmy w klubie ten mecz i stawiałem 2:1 dla naszych. Trzy osoby były za szwabami dlatego wraz z kumplem po szpilu mieliśmy z nich niezłą bekę :)

Bellarabi to dobry zawodnik, widziałem wiele meczy Bayeru Leverkusen i jest tam jednym z najlepszych piłkarzy :)

Ze Szkocją będzie ciężko chociaż Ci wygrali tylko 1:0 z Gruzją.

Dzisiaj Bośnia i Hercegowina - Belgia !

Widzieliście ? : :D

http://www.youtube.com/watch?v=eFr0XQAXWEE

Edytowane przez Biszczan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mecz musialem nagrac, bo w Paryzu (spedzalem caly weekend) pokazywali giercowanie vs Portugal

potem caly dzien uwazania na radio i tv, nie mowiac o necie, zeby tylko wyniku nie uslyszec

i wieczorem ogladanie z dysku, nagrane z RTL

rewelacja

na wynik nigdy bym nie postawil zlotowki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygrają 3:0 lub więcej to jest cień szansy na to, ze cos faktycznie sie zmieniło :P

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...