Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i uj.... nie będzie 0:2

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A jednak RvP :wink4:

Opublikowano

Jak on to zmiescil...

Opublikowano

No może powoli wraca do swojej skuteczności i formy...

Opublikowano

mimo wszytsko ciezko sie to oglada.

Opublikowano

Jak laska chowała koszulke od RvP... Ebana! :kox:


mimo wszytsko ciezko sie to oglada.

To fakt! Właśnie miałem to pisać, że widowiska i nie bylo.

Opublikowano

Ale jak to stwierdzil komentator.Wyrachowanie i 3pkt najwazniejsze.

Opublikowano

Już 3 miejsce, powoli do przodu, a 8 pkt to wcale nie tak dużo. Gdy się oczywiście wygrywa :-D

Opublikowano

Jak on to zmiescil...

bramkarz dał d*py :jerk:

może ten Forster ma warunki fizyczne, ale nic poza tym :whistling: powiem więcej,wg mnie jest przeciętnym bramkarzem ( szkoda, że ten blondas Kuman skreślił tak szybko Boruca, bo wg mnie Polak jest fciul lepszy)

Niby wygranych się nie osądza ale....

apropos meczu:

Dawno się tak nie wqrwiałem

Pomysł na grę był: spowalniać wszystko jak tylko się da, czekać na stałe fragmenty - to się Van Gaalowi udało - i nic poza tym i wynikiem....

Czekałem kiedy zmieni mega słabego Rooneya ( słaby fizycznie) - nie zmienił :mellow: słaby Mata - zszedł, Royo - ze swoją powolną grą i stratami powinien pograć 2-3 mecze w rezerwach.... :kwasny:

Ogólnie - ten team dalej nie ma pomysłu na grę.... :facepalm: nie potrafią płynnie wymienić kilku podań z pierwszej piłki w ataku, brak wymienności pozycji w II linii w ataku pozycyjnym,

wydaje mi się, że nawet jak wróci Di Maria, to wiele się nie zmieni... może poprawi się tylko szybkie wyjście z kontrą....

O grze naszych bocznych obrońcóf nawet się nie wypowiadam, ale jak widzę ich grę, pytam się gdzie jest profesor Evra....

Opublikowano

MU wraca na swoje miejsce w tabeli:)brawo.

Opublikowano

MU wraca na swoje miejsce w tabeli:)brawo.

to nie jest ich miejsce w tabeli..... :wink:

PS. z dzisiejszego meczu (druga z lewej) :jerk::jerk:

02.jpg

Opublikowano

MU wraca na swoje miejsce w tabeli:)brawo.

to nie jest ich miejsce w tabeli..... :wink:PS. z dzisiejszego meczu (druga z lewej) :jerk::jerk:

02.jpg

To gdzie według ciebie MU powinien być w tabali?moze gra za wspaniałe nie wygląda ale chyba liczy sie wynik meczu?

Opublikowano

MU wraca na swoje miejsce w tabeli:)brawo.

to nie jest ich miejsce w tabeli..... :wink:PS. z dzisiejszego meczu (druga z lewej) :jerk::jerk:

02.jpg

To gdzie według ciebie MU powinien być w tabali?moze gra za wspaniałe nie wygląda ale chyba liczy sie wynik meczu?

oczywiście,że na I miejscu, ale z taką grą po prostu na to nie zasługują :naughty:

Opublikowano

Nie oglądałem. Super ze wygrali

A kto zszedł z kontuzją. ?

Opublikowano

Nie oglądałem. Super ze wygrali

A kto zszedł z kontuzją. ?

Smalling, wszedł Evans :facepalm:

Opublikowano

ja również się cieszę bo kupon mam dalej w grze :D

Opublikowano

Oglada ktoś LM? :guma:

Ciekawie w grupie City przy tych wynikach... :kox:

Opublikowano

oglądam w wersji multi na C+ Family

Opublikowano

Ja ogladam niziolkow.ehh cala trojka strzeliła.

Opublikowano

City się fuksło,nie sądziłem że wyjdą po tym co grali LM.

// Lumia 625 \\

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.